lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka s celou rodinou

Martina jsem si vybrala. Byl to takový nemastný neslaný kluk, který měl ještě dva bratry, a neustále na mě dorážel. Klučičí zájemce o svůj klín jsem dost často odmítala, ale u Martina jsem si říkala, že by to mohla být trefa do černého. Pořád mi nosil květiny, posílal sladké esemesky, i když vlastně nevím, kde vzal moje číslo, a do práce mi posílal sladkosti v podobě koláčků se vzkazem, že jsem stejně tak sladká. Byl dost vytrvalý, a tak jsem mu nakonec podlehla.
Přečíst
Autor:
Iva K.
Publikováno:
14. 12. 2016
Přečteno:
18898x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt