lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Zlatokopka, jak se patří

Sex, sex, sex a zase jenom sex. O ničem jiném už jsem nedokázal přemýšlet, na nic jiného myslet. Každý den kolem mě prošly desítky hezkých holek, ale ať jsem snažil, jak jsem chtěl, nic na ně nezabíralo. Pokoušel jsem se být romantický, ale ne ke všem dívčím srdcím vede cesta přes čokolády, růžičky a plyšáky. Podruhé jsem vsadil na drsný zjev. Choval jsem se jako pitomec, ale bohužel ani to nezabralo. Vyzkoušel jsem mnoho různých způsobů, mnoho variant, ale nic nepomáhalo.
Přečíst
Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
22. 10. 2014
Přečteno:
4772x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt