sexuální harašení

KATEGORIE: Zralé ženy

Sexuální harašení

Autor:
Michal S.
Publikováno:
19. 12. 2014
Přečteno:
6076x
Naše výkonná ředitelka byla opravdu baba k pohledání. Měla sexy malou prdelku, udržovala si štíhlou postavu, prsíčka jí jen vyskočit z upnutého sáčka. Byla rozhodná a do své pozice se opravdu hodila. Uměla vést tvrdou diskuzi a nikdy neprohrávala, vždycky dostala to, co chtěla.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A proto mi bylo okamžitě jasné, že když zatoužila po mně, jsem nahraný.

V posledním měsíci si mě neustále volala k sobě do kanceláře i kvůli sebemenším hloupostem, neustále se ke mně lísala a vždycky, když jsem u ní byl, musela nutně něco vyndávat ze spodní zásuvky svého stolu. Že přitom vystrkovala zadeček přímo na mě, snad není potřeba nijak rozebírat.

Jak jsem říkal, byla opravdu šíleně sexy, ale já měl přítelkyni a rozhodně jsem ji nechtěl podvádět. Navíc – byla to přeci jen moje šéfka a spát s nadřízeným se nevyplácí. Bránil jsem se tedy její útokům, jak se jenom dalo a prozatím se mi to dařilo. V práci si nemohla dovolit nic víc než jen narážky a flirtování, aby nikdo z kolegů nic nenamítal. Párkrát se sice o něco pokusila, ale ani to nikam nevedlo. Pravidelně jsem si v duchu opakoval číslo na odbory, kam bych mohl nahlásit sexuální harašení, ale s nadávkou jsem to vždycky spolkl. Nechtěl jsem riskovat vyhazov.

Problém nastal, když si šéfka Kamila vymyslela, že s ní pojedu na služební cestu do Rakouska. Odmítal jsem, navíc jsem se evidentně jako její doprovod nehodil, protože obchodní jednání se mělo týkat věcí, které nespadají do mých pravomocí, ale samozřejmě si nedala říct.

A jelikož jsem práci potřeboval a navíc se blížily vánoční svátky a s nimi prémie, nemohl jsem prostě odmítnout.

Když jsem se loučil s přítelkyní, podivně se na mě dívala. Asi začínala něco tušit. Ještě jednou jsem ji ujistil, že za tři dny jsem zpátky doma a že se rozhodně nemá čeho bát.

Už cesta tam byla nepříjemná. Kamila seděla v letadle vedle mě, a co chvíli se přese mě natahovala a strkala mi svoje velká prsa do obličeje. Diskrétně jsem se snažil dívat jinam, ale byla všude. V jeden moment dokonce něco tak nešikovně upustila, že mi to spadlo přímo pod nohy. Než jsem se stačil ohnout, nahnula se přese mě a strčila mi svou hlavu do klína. Cítila jsem její horký dech nad svým ptákem a zhluboka dýchal, aby se mi nepostavil a ona si to nevyložila jako signál svolení. Naštěstí jsem během této zkoušky obstál.

Jednání, kvůli kterým jsme tam jeli, byla velmi krátká. Vždycky jsme se sešli tak na hodinu, ona s nimi něco důležitého řešila a já se snažil vypadat zúčastněně, i když jsem jim nerozuměl ani slovo. Německy jsem nemluvil od základní školy, takže se svými znalostmi bych si možná tak dokázal objednat hamburger, ale na odborná jednání obchodního rázu to opravdu nestačilo.

Jak jsem říkal, jako doprovod jsem zde byl naprosto zbytečný. Bylo zřejmé, že moje práce zde bude spočívat v něčem jiném.

A nemýlil jsem se. Po jednání chtěla Kamila oslavovat – přetlumočila mi, že obchod se povedl a jelikož se to povedlo sjednat během jediného dne, máme další dva dny naprosto volné. Snažil jsem se vyhovět veškerým jejím vrtochům, pil jsem s ní jednoho panáka za druhým a tancoval, na cokoliv co hrálo. Doufal jsem, že ji tím unavím a ona odpadne.

Omyl.

Jen dohrála poslední písnička, přisála se na mě svými rty a rukou mi okamžitě zajela do rozkroku. Pokoušel jsem se od ní odtáhnout, jednak jsem nechtěl, jednak jsem se bál, aby nás nevyvedli ven, ale ona si nedala říct. Do ucha mi pošeptala, že nemá smysl, abych se bránil a pak mě popadla za ruku a táhla mě směrem k výtahům. Chtě nechtě jsem ji následoval a nechal se vyvést až k jejímu apartmá. Zde jsem ji políbil na rozloučenou a postrčil ji směrem ke dveřím. Ona mě ale vzala s sebou. Posadila mě na postel, zapnula hudbu a začala se svíjet v rytmu pomalé melodie. Svůdně si přitom svlékala jednu věc za druhou, až přede mnou stála jen ve spodním prádle. Schválně si vzala sexy podvazky a hebké negližé, přes které se nyní hladila po celém těle.

Začínal jsem vnímat, že se mi pták staví do pozoru. Erekci jsem bohužel nemohl zastavit a ona si jí velmi dobře všimla. Klekla si ke mně a jemně mi stáhla kalhoty. Čůrák už byl na její pusinku připravený. Smyslně si ho pomalu dávala do úst a sála ho. Jazýčkem kroužila na žaludu a pak si ho zasunula hluboko do krku. Tělem mi vibrovala slast. Kouřit opravdu uměla.

Už jsem nedokázal myslet na nic jiného, než na její kundičku, která čekala, až ho do ní zabořím. Už jen při té představě jsem se skoro udělal. Kamilu jsem položil na křeslo a nastavil si ji tak, abych měl krásný přístup k její broskvičce. Zaříznutými tangy jsem jí přejížděl přes klitoris a ona se zakloněnou hlavou vzdychala. Kalhotky jsem potom dal stranou a do její růžové kundičky zabořil jazyk. Už takhle tam měla pěkně vlhko, ale milostné šťávičky není nikdy dost. Lízal jsem jí zuřivě a chvílemi ji i trochu kousal do poštěváčku. Kvílela touhou a mou hlavu si tiskla co nejvíce do klína, až jsem skoro nemohl dýchat.

Pak jsem se zvedl a bez jediného slova jí tam vrazil svého ptáka. Vykřikla slastí a stáhla přitom svoji jeskyňku. Tím mě akorát vybudila – pustila tygra z klece. Mrdal jsem ji bez ostychu, pleskala jsem jí po ňadrech a moje steny se přitom mísily s těmi jejími. Její kundička byla čím dál více červená, ale já nepřestával. Podložil jsem jí záda polštáři, aby se jí do lasturky zasouval celý čůrák až po kořen. Přidržoval jsem si ji za nohu a šukal ji, dokud neječela jako smyslů zbavená.
V jednu chvíli se mi vysmekla a ze své tašky vyndala venušiny kuličky. Postupně si je jednu po druhé nacpala do kundičky a na mě vystrčila zadeček. Bez průtahů jsem jí vymrdal do análu a pak jí postříkal celá záda.

Když jsem jí je otřel, popadla mi hlavu a strčila si ji mezi nohy. Lízal jsem ji a prstem tlačil na nejbližší venušinu kuličku, která na mě vykukovala z její kundičky. O pět minut později se taky udělala a během orgasmu mě celého postříkala svou sladkou šťávičkou.

Po tomhle čísle jsem doufal, že už to máme za sebou. Sice se mi to líbilo, ale zopakovat jsem si to nechtěl. Následující dva dny, které jsme ale měli volné, nechtěla Kamila dělat nic jiného. Po návratu domů jsem se její pozornosti nezbavil, dokud nenastoupil nový zaměstnanec, který byl zřejmě zajímavější než já.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt