sexy hrátky v klášteře

KATEGORIE: Lesbičky

Sexy hrátky v klášteře

Autor:
Marie D.
Publikováno:
23. 8. 2013
Přečteno:
9507x
Už odmalička jsem byla vychovávána k tomu, že patřím do kláštera. Navštěvovala jsem klášterní školku a později i školu. Jediný příslušník opačného pohlaví, kterého jsem znala, byl můj otec. S žádným klukem jsem nikdy nepřišla do styku, má školka i škola byla výhradně dívčí. Byla jsem vychována k tomu, že zahazovat se s kluky je jeden z největších hříchů. Kluci byli něco nečistého, proto jsem směla přicházet do styku pouze s děvčaty. Tento názor jsem přijala, nikdy jsem žádného kluka nepoznala, takže jsem nemohla soudit. A do kláštera jsem chtěla, šly tam všechny mé kamarádky.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

V klášteře jsme si žily úžasně. Měly jsme velice přísná pravidla, která jsme musely dodržovat, ale i přesto jsme byly šťastné. Jen mně chybělo něco víc, nějaké uspokojení, vzrušení a zábava.

Jednoho dne, kdy jsem se ocitla sama v parku, jsem zažila něco úžasného. Vylíhnula se ve mně strašně zvláštní potřeba sáhnout si do klína. Snažila jsem se to potlačit, ale po chvíli jsem tomu podlehla. Rozhlédla jsem se, zdali mě nikdo nesleduje a zajela jsem si rukou pod kalhotky. Byl to úžasný pocit. Objevovala jsem taje, které pro mě byly vždy zakázanou zónou. Šahala jsem si tam, kde mi to bylo nejpříjemnější. Dráždila jsem se, bavilo mě to a dělalo mi to dobře. Po chvíli šahání si mezi nohy a hlazení přicházela jiná potřeba. A to vyplnit prostor mezi stehny. Cítila jsem, jak se stahuje a jak žadoní, aby byl vyplněn. Líbilo se mi to, doteď jsem nic takového neznala. Když jsem si tam zajela prsty, pocit sílil. Bylo to úžasné, něco nevšedního a nepoznaného.

Od tohoto dne jsem to provozovala běžně. Vyhledávala jsem místa, kde jsem si byla jistá, že mě nikdo nebude hledat. A taky mě nikdo nenašel. Užívala jsem si a hrála si sama se sebou. Nevěděla jsem, zda o tom mám někomu říci, bylo to takové mé vlastní soukromé tajemství.

Když jsme měly kázání a já se nudila, prohlížela jsem místnost a očima jsem hledala předměty, které bych si mohla půjčit na mé hrátky, na vyplnění žadonícího prostoru.

Jednoho dne jsem se svěřila jiným jeptiškám. Řekly, že je to jeden z nejvyšších hříchů, a pokud s tím nepřestanu, prozradí to a vykáží mě z kláštera. To mě zaskočilo. Znejistila jsem a mých hrátek jsem na nějaký čas zanechala.

Jednoho dne, když jsem byla opět v sama v parku, za mnou přišla jedna jeptiška, se kterou jsem se moc neznala. Znala jsem pouze její jméno - Ludmila. Sedla si vedle mě na lavičku a mlčela. Bylo to zvláštní, nevěděla jsem co říct. Když jsem chtěla namítnout něco neutrálního o počasí, položila mi pravou ruku na stehno. Úplně mě to rozhodilo, že jsem zapomněl všechna témata ke konverzaci, která jsem předtím ve spěchu vymýšlela.

Cítila jsem příjemné mravenčení ve stehně. Chtěla jsem, aby tu ruku posunula blíž k mému klínu. Byla to naprosto nezvladatelná touha, že jsem se sama posunula tak, aby byla její ruka blíž. Ona to zaregistrovala a usmála se. Naklonila se hlavou k mé a políbila mě. Neskutečně mě to rozpálilo, začala jsem jí vášnivé polibky oplácet a také jsem jí položila ruku na stehno. Ona už poznala, že se mi to líbí a opravdu pomalu přibližovala ruku k mému klínu. Ve mně to už vřelo, líbala jsem jí jako o závod a osahávala ji mezi nohama. Ona už mi taky rukou dojela mezi nohy, cítila jsem jakési vnitřní vítězství.

Rukou jsem jí vjela pod sukni. Ona zavzdychala, poznala jsem, že se jí to líbí. Cítila jsem, že mám mokrou ruku. Vzpomněla jsem si, že když jsem si se sebou hrála, měla jsem potom vždycky mokré spodní prádlo, takže je to asi normální. Nejdříve jsem ji sahala tam, kde to bylo nejpříjemnější mně. Ludmila vzdychala o sto šest, takže jsem pokračovala a zasunula prsty do její vagíny. Ona se úplně rozjela, vyhrnula si sukni a dráždila se ještě sama. Byla to perfektní spolupráce. Když se blížilo vyvrcholení, byla jsem surovější, věděla jsem, že tak to je příjemnější i mně. Ludmila byla v rauši. Záviděla jsem jí v tuto chvíli ten pocit, já toužila po tom samém. Ale teď jsem chtěla dodělat Ludmilu. Pomohla jsem jí jazykem. Dráždila jsem ji, co to šlo, a ona už nevnímala, jen si užívala mé doteky.

Já jsem se bohužel mého vyvrcholení nedočkala. Když vyvrcholila Ludmila, přiběhla jiná jeptiška a vše uviděla. Nemohla uvěřit tomu, co vidí. Vykřikla a utekla. Když Ludmila začala zase vnímat, poradily jsme se a utekly jsme z kláštera. Žijeme spolu už pár let.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt