sexy večer s barmankou

KATEGORIE: Lesbičky

Sexy večer s barmankou

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
28. 5. 2015
Přečteno:
5738x
Všichni si myslí, že když jsem bisexuálka, tak mám dvakrát tolik možností se seznámit. Netvrdím, že moje šance na sex nejsou o trochu větší, než u heterosexuálů, ale žádný zázrak to taky není. Stejně jako všichni musím pokoušet štěstí a oslovovat neznámé, abych získala telefonní číslo. Naštěstí jsem v tomhle měla celkem kliku – v jednom baru jsem se skamarádila s barmankou, která mě vždycky upozorňovala na potencionální oběti. Chodila jsem do toho klubu každý večer a vždycky se těšila, na nové masíčko.
article

I dnešek nebyl jiný. Po práci jsem se převlékla a zamířila do klubu. Barmanka Martina mě pokývnutím pozdravila a během pěti minut mi donesla gin s tonikem, tedy to, co si objednávám vždycky. Po očku jsem se rozhlédla a zkontrolovala klientelu. Kousek ode mě seděl nějaký zdrcený manager s povolenou kravatou, ob dvě židle od něho byla malá blondýnka, co si neustále kontrolovala mobil a dívala se směrem ke dveřím a nakonec další chlap s nepřítomným pohledem a tvrdým pitím před sebou. Dneska to tedy byla bída. I Martina si toho byla vědomá, a tak mi lila jeden drink za druhým, aby mě alespoň nějak zabavila při čekání na lepší klientelu.

Teprve kolem deváté večer se bar začal trochu zaplňovat. K mé smůle to velmi často byli páry. S každou uběhnutou minutou klesala moje šance na nějaké to potěšení. Martina se mi během večera pokusila dohodit hned několik možných cílů, ale vždycky jsem selhala. Holky mě odmítaly s tím, že jsou hetero, chlapi s tím, že mají manželku. Skoro se mi dělalo zle z toho jejich svatouškovského přístupu. Co je na tom, jednou si to zkusit někde bokem? Manželka se to ani nemusí dozvědět. I když je pravda, že dnešního večera jsem měla chuť spíš na nějakou tu broskvičku, než párek. V podstatě bych ale byla ráda za cokoliv.

Kolem půlnoci bar hučel rozhovory, a já si skoro nepamatovala, kdy bylo naposledy takhle plno. Bar byl narvaný k prasknutí, ale nikdo se nenechal sbalit tou ubohou zoufalkou na konci barového pultu. Smířeně jsem usrkávala ze svého drinku a sem tam si rukou zajela do kalhotek, abych se udržela při tom, kvůli čemu jsem sem přišla. Říkala jsem se, že by to třeba mohlo někoho nalákat.

Ani kolem jedné hodiny jsem neměla nikoho, kdo by se mnou šel domů. Na baru jsem ale viděla sedět jednoho osamělého maníka. Martina na něho nepoukázala, tak jsem si řekla, že ho asi přehlédla a že to zkusím sama. Vratkou chůzí jsem k němu došla a vyhoupla se na židličku vedle něj. Nevěnoval mi ani jediný pohled. Já jsem se tím ale nenechala odradit. Začala jsem do něho hučet různé balící fráze, ale stejně mě ignoroval. Plácala jsem páté přes deváté a pokoušela se získat jeho pozornost. Když jsem se ale dotkla jeho ruky, ucuknul, jako kdyby ho probil proud a ohnal se po mně. Řekl, abych mu dala pokoj, ale já se nedala a zkusila to znovu.

A potom přišla rána. Poslední, co si pamatuju je, že letím směrem k zemi a světla na stropě jsou rozmazaná.

Probudila jsem se v nějakém kumbálku. Kousek ode mě na židli seděla Martina a zalepovala mi rozseknuté obočí. Myslela jsem si, že se do mě pustí, že mi vynadá, jak jsem hloupá, ale ona jenom konstatovala, že mě ten chlap hezky uzemnil. A pak beze slova pokračovala v mém opečovávání.

Když jsem se na ni tak dívala, najednou mi přišla hrozně sexy. Spolupracovaly jsme spolu už nějakou dobu, ale nikdy mě nenapadlo, abych to zkusila na ni.

Ve chvíli, kdy se ke mně znovu naklonila, jsem jí vyšla vstříc a políbila ji. Pusa mě bolela od té rány, rty jsem měla napuchlé, ale přesto jsem se při tom polibku cítila skvěle. A Martina asi taky, protože mi ho vzápětí vrátila.

Byla jsem až překvapená z toho, jak to jde snadno. Přitáhla jsem si Martinu k sobě na válendu, na které jsem seděla, a nechala ji, aby na mě nalehla. Při polibcích jsem ji hladila po tváři a přidržovala si její hlavu co nejblíže té své. Jazykem jsem jí zajížděla do horkých úst. Její dech voněl po jahodách.

Vlnila jsem celým tělem, abych se těsně dotýkala toho jejího. Ňadra se nám o sebe třela, zatímco ruce šmejdily po záhybech té druhé. Martina sklouzla níž a vyndala mi prsa z podprsenky. Mačkala je k sobě, hnětla je v dlani a štípala mě do bradavek. Tiše jsem mručela blahem. A to obzvlášť ve chvíli, kdy se mi Martina přisála na bradavky. Sála mi je a trochu mě do nich kousala. Já jsem jí mezitím odhrnovala vlasy z obličeje, abych viděla, jak mi jazykem vykresluje na prsa obrazce.

Pak mi rukou zajela až k rozkroku. Prsty mi přejížděla přes kundičku. Po chvíli se sklonila až k ní. Vyhrnula mi sukně a kalhotky natáhla tak, aby mi s nimi mohla přejíždět přes vlhký klitoris. Z lasturky už mi vytékala moje sladká šťávička.

Martina si ještě okamžik pohrávala, a pak mě něžně políbila na kundičku. Jazykem mi obkreslovala její tvar, laskala stydké pysky, sála klitoris. Kňučela jsem přitom blahem. Byla fakt dobrá. Přidala i prsty, kterými mi zajížděla hluboko dovnitř a zase ven. Po chvíli mi tam dokonce strčila i celou pěst a šukala mi s ní kundičku. Nakonec jsem to nevydržela a udělala se. Lasturka se stahovala kolem její pěsti a moje šťávička ji postříkala celou ruku.

Jakmile stahy přestaly, překulila jsem se a nalehla na Martinu. Rukou jsem jí zuřivě zajela pod kalhotky a jazykem skoro až do krku. Prstila jsem jí pekáč a k tomu jí vyndala kozičky, které jsem si cpala do pusy. Skoro jsem se mezi těma jejíma čtyřkama dusila. Po chvíli jsem jí palcem zajela do análu, ostatní prsty jsem ale nevytáhla z její kundičky. Martina se udělala dříve, než já. Ruku jsem měla celou od jejího nektaru, a tak jsem si ho z ruky slízala.

S Martinou jsme se nakonec daly dohromady. Naše spolupráce ohledně vyhledávání potencionálních obětí, ale nepřestala. Akorát, že teď už jsme hledaly někoho do trojky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt