seznamka na sex

KATEGORIE: Zralé ženy

Seznamka na sex

Autor:
Petra W.
Publikováno:
20. 1. 2015
Přečteno:
8007x
Po dvaceti letech manželství se všechno rozpadlo. Děti byly z domu, takže nebyl důvod, abychom spolu zůstávali, když jsme oba byli akorát tak nešťastní. Manžel si našel milenku a já proti tomu v podstatě nic nenamítala. Stejně posledního půl roku spal na gauči.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Rozvod proběhl hladce a já si najednou připadala tak volná. Mohla jsem volně dýchat, ohlížet se po cizích mužích a nepřipadat si provinile, protože na mě doma čeká manžel a uslintané nemluvně. Koketně jsem se otáčela skoro za každým hezkým mužem, který mě minul. Především jsem poměřovala jejich sexy zadečky.

Bez manžela za zadkem, pro kterého jsem musela dlouhou dobu vařit, i když jsme spolu v podstatě nemluvili, jsem si mohla dělat, co jsem chtěla. Místo vaření večeře jsem si jen objednala pizzu, večer trávila ve spodním prádle a oblečení neprala skoro měsíc. Natož abych ho žehlila. A nebyl tu nikdo, kdo by mě kritizoval, nebo po mě něco chtěl. Přijely za mnou sice vyděšené děti, proto se obávaly, co se mnou rozchod s jejich otcem udělá, ale velmi rychle jsem je zase vypakovala domů. Stejně si myslely, že jsem se zbláznila.

A v podstatě měly pravdu. Byla jsem blázen do svobody.

Období veselosti ale po nějaké době přešlo. Ačkoliv jsem sex neměla už velmi dlouho předtím a i posledních pár měsíců, kdy jsme se snažili to ještě udržet pohromadě, to stálo za starou bačkoru, až nyní mi došlo, jak hodně mi ty oplzlosti chybí.

Každý den jsem se po chlapech kolem sebe dívala s větší a větší dychtivostí, ale stále jsem vše držela na uzdě. Nechtěla jsem se na někoho vrhat a už vůbec jsem nechtěla být zdrojem nějakých klepů, tudíž jsem nemohla jít ani večer do nějakého baru, abych tam ulovila nějakého zajíčka na jednu noc.

Pravdou bylo, že tu možnost jsem si sice namlouvala, ale byla jsem si jistá, že ve svém věku jsem neměla moc možností. Přeci jen jsem nejlepší léta darovala svému manželovi, čehož jsem sice nelitovala, ale i tak jsem si přála, abych byla o pár let mladší a všechno tak bylo jednodušší.

Ohledně nedostatku sexu a stejně tak nedostatku možností, jak ho získat, abych nevypadala jako lehká ženština, jsem se svěřila své kamarádce. Nejdříve mě zúčastněně poslouchala, ale potom mě zarazila a naprosto mě vyvedla z konceptu, když mi poradila, abych se zkusila podívat na jednu internetovou stránku, na kterou vcelku nedávno narazila. Myslela jsem si, že mi nabízí nějakou hloupou seznamku, tak jsem jí sice poděkovala, ale lístek s názve webovky na nějakou dobu založila.

Asi po týdnu, když jsem neměla co dělat, jsem si na něj ale vzpomněla. Když jsem ale napsala adresu a rozklikla požadovanou stránku, nestačila jsem se divit. Na jednu stranu jsem měla pravdu, bylo to něco jako seznamka, ale na druhou stranu jsem se nikdy více nemýlila.

Jednalo se o internetovou stránku zaměřenou na sex. Když si tam člověk vytvořil profil, mohl se podívat na profily ostatních a domluvit se s nimi na sexu. Stačilo dohodnout místo a čas a bylo to. Všichni, kdo na té stránce byli, byli svolní k okamžitému a v ničem nezavazujícímu sexu. Byla jsem ohromená.

Okamžitě jsem vyplnila svoji profilovou stránku a vzápětí už jsem si procházela profily ostatních. Narazila jsem tam i na pár lidí, které jsem poznávala – pošťáka, slečnu od pokladny v albertu, uklizečku z vedlejšího paneláku, a další. Nechtěla jsem ale, aby se o mně povídalo, že jsem neslušňačka, která na stará kolena hledá sex. Pokud by mě tady někdo viděl, mohla jsem říci, že o tom nevím, že se tam někdo za mě vydává, nebo že jsem to udělala ze zvědavosti.

Prošla jsem tedy několik profilů z vedlejšího města a na jednoho sympaťáka klikla. Vzrušeně jsem mu napsala zprávu a ještě rozrušeněji čekala, až odpoví. Odpověděl okamžitě. Souhlasil s mým návrhem, abychom se zítra sešli a navrhl, abych přišla k němu do bytu. Byla jsem natěšená. Vůbec jsem se nebála. Kdyby to byl násilník, tak co by mi mohl asi tak udělat? Znásilnit mě? Kvůli tomu jsem tam ale přeci jela, ne?

Druhý den hned po práci jsem nejela domů, ale na smluvené „sex rande“. Měla jsem na sobě sexy prádlo a byla zvědavá, co se z té dnešní schůzky vyvrbí.

Když jsem zaťukala na dveře bytu, otevřel mi muž kolem třiceti. Byl malinko oplácanější, než na profilové fotce, ale vůbec ničemu to nevadilo. Chtěla jsem jen to, kvůli čemu jsem tady byla.

Orgasmus.

Pozval mě dál a oba jsme se nervózně dívali jeden na druhého. Pak to ale Patrik – tak si alespoň na internetu říkal – prolomil, když se ke mně přitiskl a políbil mě. Tedy doslovně mi nacpal jazyk do krku a rukou mi přejel po těle.

Byla jsem překvapená, ale fakt byl, že sex je sex, tak proč nějaké kecy okolo? A tak jsem na jeho způsob přistoupila. Zatlačila jsem na něj a natlačila ho na stěnu a rukou mu zajela do rozkroku, který už se boulil jeho nedočkavým ptákem. Kvůli erekci se mu skoro nevešel do kalhot.

Dychtivě jsem si klekla a servala z něho kalhoty i s trenkama a hlavu mu vrazila mezi stehna. Sála jsem mu jeho mužství a rukama si ho přitom přidržovala za zadeček. Mačkala jsem mu zadek a pěkně si ho tak přitahovala. Pyj jsem si zarážela hluboko do úst, až mi sliny tekly kolem. Jednou rukou jsem potom sjela k jeho análu a strčila mu tam prst.

Jakmile měl dost, odstrčil mě a ukázal mi do ložnice. Poslušně jsem tam nakráčela a vysvlékla se z oblečení. Lehla jsem si na postel a roztáhla nohy. Už už mi tam chtěl zarazit ptáka, ale já ho vyvedla z omylu. Chtěla jsem si taky užít menší předehru v podobě orálu. A tak Patrik poklekl a místo ptáka mi do kundičky nacpal svoje prsty, zatímco mi jazykem vlhčil klitoris, do kterého mě malinko hryzal. Slastí jsem skoro nemohla dýchat. Tak dlouho jsem neměla sex.

Orální uspokojování trvalo opravdu jen velmi krátkou chvíli, načež do mě Patrik zasunul svůj klacek. Měl dlouhý a tenký penis, který jsem opravdu cítila skoro až v krku. Mrdal mě rychle a celkem i tvrdě. Držel si mě za boky a zároveň s přírazy si mě přitahoval, takže do mě zajížděl opravdu až po kořen.

Dokud jsem ještě nebyla úplně na vrcholu blaha, jsem se zeptala, jestli smím křičet. Jakmile se mi dostalo svolení, začala jsem ječet rozkoší. Orgasmové stahy mi probíjely celou páteří a moje kundička se pevněji a pevněji stahovala kolem jeho ptáka. Bylo to o tolik něco jiného, než mrdání s manželem.

I když jsem už byla hotová, Patrik neměl dost, a tak jsem musela na všechny čtyři a vyšpulit na něj zadeček. Okamžitě mi penis znovu nacpal do kundičky a s každým přírazem ho ze mě vyndal. Vklouzával s ním dovnitř a pak úplně ven. Dokola a dokola.

Lasturka se mi po dalších pěti minutách začala znovu stahovat. Během druhého orgasmu se ale udělal i on. Nastříkal mi na záda a pak se spokojeně poplácal po břiše.

Byla jsem navýsost spokojená. Patrik mi nabídl, abych se osprchovala, čehož jsem využila, a pak jsem se s ním rozloučila. Sešla jsem se s ním ještě jednou, ale zjistila jsem, že když jsem se vdávala jako mladá holka, tak jsem o hodně přišla. A tak jsem si to chtěla vynahradit. Takových ptáků, co jsem ještě neměla mezi nohama – to jsem si nemohla nechat ujít.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt