skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Orgie po pracovní době

Konečně jsem si sehnala brigádu. Pro mě docela podřadná práce - dělám za kasou. Ale co, mám alespoň něco. Když jsem poprvé vešla do obchodu, kde jsem měla pracovat, ihned se mi to tu zalíbilo. Bylo tady asi deset pokladen, z toho šest bylo obsazených. Potěšilo mě to, bude nás tu víc a nebude to nuda. Všichni pokladníci byli přibližně v mém věku, bylo tu pět holek a jeden kluk.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
17. 8. 2013
Přečteno:
5599x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sex, drogy a lolitky

Jo, ten pocit, když si píchnu háčko, je skvělej. Oprostí mě to od všech problémů, jen si užívám. Je to paráda, nevnímám. Jenže ten pocit, když je pak heroinu nedostatek, zas tak skvělej není. To už je trochu problém. Cítím bolesti. Psychicky i fyzicky trpím. Moje tělo to nezvládá a udělala bych cokoliv, abych trochu heráku získala. Je mi jedno, jakým způsobem to udělám, nic horšího než absťák bejt nemůže.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
10. 8. 2013
Přečteno:
8068x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt