sex, drogy a lolitky

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sex, drogy a lolitky

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
10. 8. 2013
Přečteno:
8006x
Jo, ten pocit, když si píchnu háčko, je skvělej. Oprostí mě to od všech problémů, jen si užívám. Je to paráda, nevnímám. Jenže ten pocit, když je pak heroinu nedostatek, zas tak skvělej není. To už je trochu problém. Cítím bolesti. Psychicky i fyzicky trpím. Moje tělo to nezvládá a udělala bych cokoliv, abych trochu heráku získala. Je mi jedno, jakým způsobem to udělám, nic horšího než absťák bejt nemůže.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A teď nastává období absťáků. Všem v okolí háčko došlo. A když už někdo trochu má, tak ho prodává za stonásobek běžný ceny. To normální člověk nemá šanci vydělat ani ukrást, pokud zrovna nepřepadne banku. Fakt nevím, co budu dělat. Trpět. To jediný je jistý. Zmítat se v bolestech, prosit Boha o odpuštění. Škemrat u každýho o trochu háčka. Ale s tím, že mu to později zaplatíte, vám nikdo nedá.

Ale já mám plán. To poslední, co můžu nabídnout, je moje tělo. Nikdy bych neřekla, že dojdu až k něčemu takovýmu. Že se snížím k tomu, abych platila sexem. Bohužel mi nic jinýho nezbejvá. Mám tu výhodu, že se můžu od běžnejch kurev odlišit. Teď mi totiž bylo patnáct. Jo, do patnáctky nepujde každej, ale aspoň budu výjimečná. A svůj věk a nevinnost ještě musím zdůraznit.

Takhle jsem se rozhodla, že budu lolitkou. Mám výhodu – i když jsem se nesnažila, abych jako lolitka vypadala, stejně jsem tak působila. Řekla mi to už spousta lidí. Malá, nevinná holka, co láká všechny chlapy v okolí, to jsem byla já. Jenže to jsem si tím ještě nevydělávala.

Sehnala jsem si super oblečení jako na malou holčičku. Roztomilá sukýnka, šatičky… Díky mé titěrné postavě mi to všechno sedne. Dělám si dva culíčky, abych mou vizáž ještě zvýraznila. Vypadám úžasně.

A takhle jsem se jednou vydala za největším drogovým dealerem v okolí. Už když jsem se hlásila u vchodu, snažila jsem se, aby můj hlásek zněl roztomile. Zapůsobilo to, pustil mě dovnitř. Dodnes jsem nevěděla, jak vlastně vypadá, znala jsem ho jenom z vyprávění. Už na první pohled působil slizce a nechutně, štítila jsem se ho. Když zachytil muj znechucenej pohled, pobaveně se ušklíbl. „Tak co bys chtěla, princezničko?“ Celé moje tělo mě varovalo, abych utekla, že z toho nečíhá nic dobrýho. V hlavě mi bušil alarm. Ale zůstala jsem. Věděla jsem, jaký to je, když háčko nemáte a potřebujete ho, a nechtěla jsem to zažít znova.

„H-háčko,“ vykoktala jsem. S mým koktáním jsem taky musela působit roztomile. Jemu se to líbilo, usmíval se. „Tak to bysme se mohli dohodnout,“ řekl s ještě širším úsměvem, při kterým jsem měla možnost vidět jeho hnusný černý zuby.

Uvedl mě to místnosti. Zjistila jsem, že nejsem jeho jediná návštěva. Na gauči seděla holka v přibližně mym věku. Vypadala sklíčeně, takže je asi ve stejný situaci jako já. Ten nechutnej chlap ji vyhodil z gauče a natáhl se. Gestem ji naznačil, ať si vyleze na stůl. Na mě kejvnul taky. „Tak, a teď chci vidět pořádný rodeo, kočky,“ řekl s širokým úsměvem na tváři.

Koukla jsem na mou společnici a ona se podívala na mě, setkaly jsme s očima. Bylo nám jasný, že do toho musíme dát všechno, musíme bejt hravý a dělat, jak si to užíváme. Náš pohled mluvil za vše.

S pohledem stále upřeným na ni jsem ji začala svlíkat. Ona se tvářila zaskočeně a nevinně a nehýbala se. „Jen jí to nandej!“ zařval na mě dealer. Poslechla jsem ho, touha po háčku byla silná. Dravě jsem ji svlíkala, trhala jsem její oblečení, kousala jsem ji. Jemu se to líbilo, tak jsem pokračovala. Když už byla nahá, vášnivě jsem ji hnětla prsa. Ona se pořád nehejbala, tak jsem si ji otočila, nasměrovala, aby byla na čtyřech, a začala prsty dráždit její vagínu. Dealer si zatím sundal kalhoty a dělal si dobře sám. Byla jsem ráda, že se ho nemusím dotýkat já, ale že to zvládne sám. Zato jsem se rozhodla, že se pořádně vyřádím na mé partnerce. Po chvilce dráždění jsem do ní zasunula pár prstů. Postupně jsem zvyšovala tempo i počet prstů, až se jí tam vešla celá moje dlaň. Dealerovi se to líbilo. Plácala jsem ji po zadku, rukou jsem přirážela, jak nejvíc jsem dokázala, a ještě jsem jí jazykem dráždila anál. Bylo to náročný, ale nemohla jsem přestat, chtěla jsem, aby se ten slizoun konečně udělal. Když už jsem myslela, že mi odpadne ruka a jazyk, slyšela jsem, jak dealer párkrát zahekal. Zřejmě se udělal. Přestala jsem ji dráždit jazykem a otočila jsem hlavu.

On chvíli odpočíval, a pak se na nás podíval. Odešel z místnosti. Mezitím jsem slezla se stolu a oblíkla se. Moje společnice se zhroutila na stole. Nevím, co ji tak vyčerpalo, vždyť se celou dobu skoro nehnula.

Když se slizoun vrátil, ukázal na mě. „Deset bodů z deseti,“ řekl a hodil mi sáček. Otočil se na mou partnerku. „Ty tady se mnou ještě zůstaneš, za tenhle výkon si nic nezasloužíš…“

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt