skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Když se matka s dcerou dělí o všechno

Vždycky jsme měly s maminkou k sobě velmi blízko, žily jsme spolu samy, protože táta od nás odešel, když jsem ještě byla malá. Navíc máma mě měla jako mladá holka, takže ani věkově nebyl rozdíl mezi námi nijak hrozný. Máma se udržovala a vypadala doslova jako mladice, často se nám stávalo, že si nás lidi pletly nebo si myslely, že jsme sestry. A my jsme se tomu jenom smály a podobné lichotky si užívaly. Byla jsem pyšná na to, že mám tak hezkou, mladou a skvělou mámu, se kterou můžu probírat naprosto všechno.
Přečíst
Autor:
Lucie B.
Publikováno:
25. 5. 2016
Přečteno:
22635x
article

Co tam najdete:

KATEGORIE: Skupinový sex

Šukačka s přítelem a nevlastním otcem

Sice jsme spolu s Alexem chodili už delší dobu, ale pořád jsme byli jako nadržená zvířata. Vrhali jsme se na sebe kdykoliv, kdekoliv a při jakékoliv příležitosti. Stačilo, aby mi něco spadlo na zem a já se musela ohnout a fik, už jsem měla jeho ptáka v kundičce a on mě mrdal na pejska. Náš sex byl naprosto neuvěřitelný. Bylo nám jedno, jestli nás někdo nachytá, pořád jsme si chtěli užívat jeden druhého, a tak mě Alex často prstil v kině, nebo já jeho honila v autobuse.
Přečíst
Autor:
Lucie B.
Publikováno:
20. 4. 2016
Přečteno:
9880x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt