skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Netradiční trojka

Nikdy jsem nebyla žádná nemrava, ale sex jsem prostě měla ráda. A poslední dobou se mi neustále ve snech objevovala jedna fantazie – byla jsem v ní já, můj přítel Roman a nějaká cizí holka. Ti dva si to spolu rozdávali a já jim dávala příkazy jako svým loutkám. Střídavě jsem říkala té holce, co má dělat Romanovi a potom naopak jemu, jak to má dělat té holce. Já jsem mezitím seděla stranou a dívala se na ně, zatímco jsem si dělala dobře rukou. Už jen když jsem si to představila, tak jsem vlhla.
Přečíst
Autor:
Petra Z.
Publikováno:
26. 11. 2014
Přečteno:
10407x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Festivalový grupáč

S partou kamarádů jsme se o prázdninách chystali na hudební festival. Nemohla jsem se toho víkendu dočkat – měly tam hrát moje oblíbené kapely a ke všemu jsem tam měla být s těmi nejlepšími lidmi pod sluncem.
Přečíst
Autor:
Petra Z.
Publikováno:
3. 9. 2014
Přečteno:
10754x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt