sladká tečka ke kávičce

KATEGORIE: Lesbičky

Sladká tečka ke kávičce

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
19. 8. 2015
Přečteno:
7600x
Byla jsem s Michaelou domluvená, že půjdeme ven na takový ten ženský pokec. Měly jsme vyhlédnutou příjemnou hospůdku, kde jsme si chtěly dát nějaké to chlazené pití a příjemně si popovídat. I když nejsem lesbička, Michaela na mě vždycky měla takový zvláštní vliv. V její přítomnosti jsem byla podivně nesvá a spíš jsem si připadala, jako kdybych byla na rande a ne s kamarádkou na kávičce. Pravdou ale je, že jsem s ní o samotě chtěla být co nejčastěji.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme přišly do hospody, objednaly jsme si studené pivo a pustily se do probírání našich životů. Ani jedna jsme v té době neměly partnera, a tak jsme řešily hlavně naše práce, rodiny a tak nějak všechno okolo. Postupně jsme se dostávaly do intimnějších témat a netrvalo dlouho a mluvily jsme o sexu a o tom, jak to vlastně máme rády. Začínalo to být čím dál tím vzrušující.

Jenomže v ten okamžik prošla okolo jedna naše společná známá a než jsem se nadála, tak seděla u našeho stolu a objednávala si vinný střik. Ne, že by mi Kamila vadila, ale s Michaelou jsme si tak dobře povídaly, že jsem ji vnímala spíš jako nevítaného hosta. Navíc ona když se do toho dala, tak nezavřela na chvíli pusu. A taky to tak dopadlo. Kamila mlela a mlela a Michaela se mě snažila rozesmát různými obličeji. Ani jedna jsme ji neposlouchala.

Abychom unikly jejímu slovnímu průjmu, jsme po hodině, kterou nám připadalo slušné ještě zůstat, odešly. Kamila chtěla zezačátku jít s námi, ale velmi brzy jsme ji sklepaly různými výmluvami. Se smíchem jsme utekly z místa činu a poflakovaly se po ulicích. Vrátily jsme se k původnímu tématu a popisovaly si vzájemně svoje nejintimnější sexuální zážitky. Přišlo mi, jako kdyby si Michaela „testovala půdu“, protože se mě najednou zeptala, jestli jsem někdy měla sex se ženskou. A když jsem jí odpověděla, že ne, okamžitě se otázala, jestli by mě to zajímalo. Zpočátku jsem váhala, ale nakonec jsem přisvědčila, že by to mohla být zajímavá zkušenost.

Během naší procházky najednou začalo pršet. Zpočátku se jednalo jen o takový ten lehký letní deštík, který během pěti minut přestane, ale tenhle ne – změnil se v hrozný liják. Po dvou minutách jsme byly úplně durch mokré. S deštěm jsme nepočítaly, takže jsme obě byly vyletněné, a ani jedna z nás neměla deštník. Michaela tedy navrhla, abychom šly k ní, že bydlí jenom kousek. V jejím bytě se můžeme usušit a popřípadě pokračovat v našem povídání.

S radostí jsem se nechala na jedno kafe pozvat.

Když jsme vpadly do jejího bytu, došla nám Michaela pro ručníky. A pak se začala bez ostychu přede mnou vysvlékat z oblečení. Když viděla, že jenom tak stojím, optala se mě, jestli hodlám v tom oblečení nastydnout. Dala jsem jí zapravdu a taky se začala svlékat.

Za chvíli jsme už seděly obě v županu, pod kterým jsme neměly nic, v jejím obýváku s horkou kávou na konferenčním stolku. Viděla jsem Michaelinu krásnou postavu, a co chvíli jsem nemohla odtrhnout oči od jejích ňader. Měla je tak úžasně kulaté a pevné a co teprve ty ztopořené bradavky.

Michaela si brzy všimla, kam se dívám a naschvál povolila župan, aby tak odhalila všechno, co skrývala pod ním. S rozpaky jsem odvrátila zrak, ale Michaela se nedala. Posadila se vedle mě na sedačku a těsně u ucha mi zašeptala, že ví, že to chci.

A měla pravdu. Chtěla jsem a to hodně.

Zatímco mě Michaela líbala podél čelisti, rozvázala mi župan a hladila mě po ňadrech. Stále jsem se dívala někam jinam. Ona mi mezitím jazykem sjela k bradavkám a ústy mi je sála. Jemně mě kousala do prsou a rukama je hnětla. Bylo to hrozně příjemné, a tak jsem zavřela oči.

Michaela si to vyložila jako souhlas a políbila mě na břicho. Cítila jsem, jak jazykem sjíždí po celém mém těle. Rozkrok ale úmyslně přeskočila. Zastavila se u mých nohou. Špičkou jazyka mi přejela přes celé chodidlo, až dojela k prstům, které si nacpala do pusy. Jednotlivé články prstů mi sála a jazykem přejížděla mezi prsty. Jemně mě kousala do hrany nohy a já se pod jejími doteky svíjela slastí. Pak si mou nohu dala na svoje prsa a masírovala si je. Svírala jsem přitom mezi prsty u nohou její bradavky.

Michaela mi potom jazykem přejela přes celou nohu až k mojí kundičce. Celou hlavu mi zabořila do rozkroku a kousala mě do klitorisu. Pištěla jsem u toho slastí, přičemž jsem si její hlavu cpala silou do klína. Ústy mi sála moji kundičku a prsty mi mastila klitoris. Pak do mě najednou nacpala asi tři prsty najednou a prstila mě. Netrvalo to ani dvě minuty a s křikem jsem prožila ten nejsilnější orgasmus ze všech. Tohle jsem s chlapem ještě nikdy neměla.

Na oplátku jsem potom s Michaelou praštila na gauč a vrhla se na ni. Líbala jsem ji zuřivě a vášnivě, co chvíli jsme ji kousala do rtů a jazyka. Rukou jsem mezitím tančila v jejím vlhkém klíně a masírovala jí klitoris a broskvičku. Když jsem se odvážila vklouznout jazykem dolů, smyslně jsem ji kousla do pysků. Její jeskyňka chutnala skvěle. Vylizovala jsem jí pekáč od kakaové dírky až po poštěváček a nemohla se jí nabažit. Palcem jsem jí zajížděla do těla a vnímala, jak se pod mými doteky kroutí.

A pak se Michaela udělala. Cloumala a házela s sebou jako smyslů zbavená, zatímco ječela jako kočka. Když skončila, zezdola se ozvalo bouchání, jestli bychom se nemohly ztišit. A my unaveně tomuto přání vyhověly.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt