společné sprchy

KATEGORIE: Lesbičky

Společné sprchy

Autor:
Katka V.
Publikováno:
12. 12. 2014
Přečteno:
14777x
Zbožňovala jsem náš tělocvik na střední škole. Cvičili jsme odděleně podle pohlaví a nejlepší vždycky byla závěrečná sprcha. Nejenže bylo příjemné se osprchovat pod horkou vodou po náročném cvičení, ale extrémně příjemné bylo, že sprchy byly jedna velká místnost, takže jsme se všechny holky sprchovaly společně. Některé se tomu vyhýbaly nebo dokonce nosily na sprchování plavky, ale i tak nás tu bylo celkem dost, co se před sebou nestyděly. Sprchovaly jsme se nahé a vzrušeně se okukovaly. Tedy alespoň já jsem se pozorně dívala. Je štěstí, že na holkách není poznat, když jsou vzrušené – kdybych měla penis, už by mi stál.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Že jsem lesbička, jsem začala pozorovat už na základní škole, kdy jsem ráda svoje kamarádky hladila po vlasech a držela se s nimi za ruce. Ony to braly jenom jako dětskou a nevinnou hru, ale pro mě to znamenalo víc. To jsem jim ale samozřejmě neřekla a nechala je přitom, že to děláme jenom z kamarádství. Bylo tak hezké se jich dotýkat, hladit je po jejich hebké pokožce a někdy se i políbit na rozloučenou. Vzrušovalo mě to, chtěla jsem je líbat doopravdy. Ale nemohla jsem. Většina z nich si potom našla kluka, a když jsem se chtěla vrátit k našim „dětským hrám“, odtahovaly se ode mě a pak o mně říkaly, že jsem Verunka přítulka.

Na střední škole jsem se neodvažovala někomu něco říct. Pozorovala jsem si sice holky, všímala si jejich gest a výrazů a snažila se mezi nimi najít takové, jako jsem já. Pár se mi jich i povedlo identifikovat, ale podle toho, jak se chovaly, bylo jasné, že ony si svou orientaci ještě nepřiznaly. A tak jsem čas trávila jen se svými kamarádkami bez doteků a do školy se těšila jenom kvůli tělocviku a společným sprchám nás nestydlivek.

To se ale změnilo s příchodem Dominiky. Jako nová spolužačka se nejdříve držela trochu stranou, ale díky svému extravagantnímu vzhledu a otevřenosti si rychle našla hejno obdivovatelek. Na první pohled jsem poznala, že je jiná než holky, které jsem doposud znala. Byla bezprostřední a chovala se tak, jak doopravdy chtěla. Ve sprchách jsem si ji pořádně prohlédla a musela jsem uznat, že ačkoliv měla na břiše menší špíček, bylo to sexy. Nebyla kost a kůže, ale pořádná holka krev a mlíko. Už jen při pohledu na ní, jak se hladí, když se myje, jak si přejíždí přes prsa, po kterých jí stéká voda, jsem šíleně vlhla.

Začala se mi objevovat ve snech a já se přistihla, že ji pozoruji více, než jsem chtěla. Toužila jsem po tom, abych se jí mohla dotknout, jazykem jí přejet přes celé tělo a zulíbat její sexy lasturku. Nemohla jsem se té představy nabažit a pravidelně jsem s tímto snem usínala.

Dominika si brzy všimla, že se po ní dívám trochu jinak, než ostatní. Nechodila jsem za ní jako její ocásek, jako to dělaly ostatní holky, neměla jsem potřebu se s ní bavit, protože moje oči jí napověděly, co bych chtěla. A ona této představě byla nakloněná, tedy alespoň se to tak dalo soudit podle posledních několika dní, kdy mě vyloženě provokovala. Vždycky, když se pro něco ohýbala, špulila přitom zadeček, přičemž se ujistila, že se na ni dívám. Rychle jsem odtrhla oči od jejího oblého pozadí, ale stejně mě přistihla. Dělala čím dál vyzývavější pózy a přitom se dívala upřeně na mě. Neměla jsem pochyb o tom, že pokouší mou trpělivost. Já ale uměla čekat.

Po dalším tělocviku jsem si opět užívala horkou sprchu a tajné okukování spolužaček. Dominika se sprchovala na druhé straně místnosti. Bylo to už přes týden, co se mě pokoušela zaujmout svým okázalým způsobem, ale já na to nereagovala jinak, než pozorováním. Nepromluvila jsem s ní, ani jsem jí nijak jinak nedala najevo, že bych měla zájem.

A to ji rozčilovalo.

Ke konci sprchy jsem se ztratila ve svých myšlenkách, a tak jsem ani pořádně nezpozorovala, že všechny holky už jsou pryč. Jelikož jsme tělocvik měly jako poslední hodinu, nikam jsem nespěchala a důkladně se omývala.

Když jsem se otočila, všimla jsem si, jak ke mně rázným krokem míří Dominika. Než jsem stihla ale něco říci, chytila mě pod krkem a surově mě přitiskla na studenou kachličkovanou zeď. Podívala se mi do očí, pak na moje rty, které vzápětí začala drtit těmi svými. Tiskla se ke mně nahým tělem a rukama mi bloudila po obnaženém hrudníku. Jazykem mi v ústech předváděla hadí tance a proplétala ho s tím mým. Kousla jsem ji něžně do spodního rtu a ona se potom odtáhla. Stále mě držela přitisknutou ke zdi, takže převahu tu stále měla ona. Nemohla jsem se tedy ani nijak bránit její ruce, kterou mi zajela do rozkroku a prsty mi zasunula do kundičky.

Rychle a drsně mě prstila, zatímco se o mě otírala vlastním tělem a jazykem mi přejížděla přes bradavky, které pod jejími dotyky tuhly. Byla jsem na vrcholu blaha. Kousala jsem jí do palce, který mi cpala do úst a cítila, jak se ve mně sbírá slast.

K prstům v mojí kundičce přidala také palec na mém klitorisu, kterým mi ho doslova drtila. Lapala jsem po dechu, který mi rozkoš brala. S pohledem upřeným na mě Dominika pokračovala, dokud jsem se neudělala. Tělo se mi orgasmem svíjelo a kroutilo, ale ona nepřestala. Prstila mě až do chvíle, kdy jsem se skoro zhroutila na zem, jak se mi z toho prožitku podlomila kolena. Potom mi strčila prsty s mou šťávičkou do úst a já je poslušně olízla. S uspokojením poznamenala, že příště jsem na řadě já, abych jí udělala dobře. Pomalu odešla z místnosti a nechala mě tam zmatenou a příjemně vyčerpanou pod proudem horké vody.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt