stopařka

KATEGORIE: Zralé ženy

Stopařka

Autor:
Tomáš Ď.
Publikováno:
20. 8. 2014
Přečteno:
12849x
Zrovna jsem měl služební cestu do Českého Krumlova, když se mi tohle stalo. Jsem sice pohledný, dobře vydělávající muž, ale o ženy mám i tak velkou nouzi. K dnešnímu dni je to minimálně měsíc, kdy jsem si pořádně zašpásoval. Taky už mě nářadíčko v kalhotách začínalo pořádně svrbět.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jelikož jsem neměl kam spěchat, kochal jsem se krajinou a myslel přitom na nějakou macatou prdelku, kterou bych nejraději pěkně zmáčknul.

Viděl jsem před sebou kozatou blondýnku s našpulenými rty, která na mě vystrkovala svůj dekolt a vyzývavě se na mě dívala. Nakrucovala se jako modelka a svůdně si přejížděla jazykem přes prsty imitujíc tak kuřbu. Zajel jsem si rukou do rozkroku a zkonstatoval, že je tvrdý jako skála a připravený na akci. A o tu jsem ho přeci nemohl jen tak připravit, když už jsem ho vydráždil k činu.

Opřel jsem se pohodlně o sedačku, jednu ruku nechal na volantu a druhou si začal honit. Blonďatá dračice se mi vrátila do představ, tentokrát v sexy oblečku. Snažil jsem se za volantem krotit, abych na sebe neupoutal pozornost ostatních řidičů, ale vzrušení mnou cloumalo. Najednou se vedle mě z ničeho nic objevil nějaký pitomec a kličkou mě předjel. Já jsem se ale šíleně lekl a cuknul rukou na volantu.

Auto se dostalo do smyku.

Jakž takž se mi to povedlo vybrat, ale okamžitě jsem zastavil a vydýchával se z toho šoku.

A najednou se vedle auta zjevila oplácaná černovláska a ptala se mě, jestli jsem v pořádku. Zděšeně jsem si co nejnenápadněji schoval kamaráda zpátky do kalhot a v duchu se mu omlouval za to přerušení.

Žena i nadále stála vedle a auta a vyzývavě se na mě dívala. Když už jsem si znovu začal připadat jako frajer, zeptal jsem se jí, co tu dělá, a když naoko stydlivě přiznala, že stopuje, protože potřebuje do Krumlova, neváhal jsem a nabídnul jí svezení. S díky okamžitě nastoupila.

Cesta hnedka utíkala jinak, když vedle mě seděla tato sympatická žena. Měla na sobě minikraťásky, které jí obtahovaly macatá stehýnka a z trička jí lezla podprsenka velikosti minimálně D. Skoro jsem se ani nesoustředil na řízení, když tu se před námi objevila cedule – Krumlov 5 km. Byl jsem lehce zklamaný, že už by měl být konec této společné cesty a dívka zřejmě taky, protože se přiznala, že by se mi ráda nějak odvděčila, ale že nemá skoro žádné peníze.

Mávnul jsem nad jejími stesky rukou s tím, že to nestálo za řeč, ale ona se nedala odbýt. A stejně tak její ruka, která se mi povážlivě sunula po stehnu. Šokovaně jsem se na ni podíval. Na tváři měla usazený sexy výraz a s každým dalším slovem mě sváděla víc a víc. Sama mi navrhla sex jako poděkování za to, že jsem ji svezl. A já samozřejmě okamžitě souhlasil. Možná jsem přikyvoval až moc horlivě, protože žena se podivně usmála.

Odbočil jsem na vedlejší silnice a u při nejbližší příležitosti zastavil na odstrčené cestě v lese. Jen jsem zatáhl ručku, dívka se na mě vrhla. Líbala mě vášnivě jako kdybych byl poslední chlap na světě, ale já tu její faleš bral. Doba, kdy jsem si mohl mezi zástupy dívek vybírat, dávno pominula a porno už mě přeci jen trochu nudilo.

A tak jsem ji nechal, aby mi hlavu zabořila do rozkroku. Cítil jsem, jak zuby rozdělala zip a zručně mi penis vyndala ven. Pak si ho strčila do pusy a pořádně mi ho kouřila. Zasouvala si ho hluboko do krku, až se dávila, ale ani tak nepřestala. Zoubky mi přejížděla přes uzdičku a rukou mě přitom dráždila na varlatech. Sála mi péro a mě zaplavovala extáze.

Zatímco dělala orál, špulila přitom zadeček, přes který jsem jí teď co chvíli pleskal. Kraťásky měla zaříznuté v zadečku, takže vypadal kulatější a pevnější. Prstem jsem jí je nadzvedl a zjistil, že ani nemá kalhotky. Alespoň mi tak nevadily při prstění. Rukou jsem jí přejížděl přes kundičku, dokud nebyla alespoň trochu vlhká a tedy připravená.

Dívka se zvedla a vylezla ven z auta. Sama si sundala kraťasy a vrchní polovinou těla nalehla na auto tak, aby na mě špulila své krásné pozadí. Já si kalhoty nesundával a takto oblečený s penisem venku jsem ho do ní strčil. Po tak dlouhé době mě polila slast. Bylo to ale málo, chtěl jsem víc, a tak jsem ji začal pořádně mrdat. Prsa jí narážela na kapotu a její stenání se neslo lesem. Bylo mi jedno, jestli to hraje nebo jestli jsem opravdu tak dobrej, hlavní byl můj pták v její kundě, který jezdil sem a tam. Držel jsem si ji pořádně za boky a vrážel ho do ní pěkně hluboko, co to šlo.

Holka se pak otočila čelem ke mně a nohu mi dala až na rameno. Takhle jsem měl jiný přístup k její lasturce, která slušně slintala. Nepřestával jsem ho do ní vrážet. Tentokrát jsem si ji přidržoval za prso, které jsem tisknul v ruce. Ta ženská křičela jako smyslů zbavená.

Vysadil jsem ji na kapotu auta a začal ji lízat. Rukou jsem ji prstil a jazykem jí k tomu laskal klitoris. Najednou s sebou začala šíleně házet a kvílet jako kočka. Silně jsem ji držel a dál ji dráždil, dokud nepřestala.

Když byla hotová, vyšpulila na mě ještě jednou zadeček, abych si prý ještě užil. Bez dlouhého rozmýšlení jsem jí ho nacpal do análu a znovu ji mrdal. I já jsem ale byl blízko vyvrcholení, přičemž těsně před ním si holka přede mě klekla, semknula svoje prsa a nabídla mi je. Zasunul jsem penis mezi její kozy a pomalu s ním pohyboval, dokud jsem se neudělal. Postříkal jsem ji na obličej a částečně i na prsa, a ona si potom slízala sperma z ňader – tedy, kam až si dosáhla.

Dlouho jsem si takhle dobře a zároveň takhle draze nezašukal. Jakmile jsem totiž dívku vysadil na požadovaném místě, zjistil jsem, že mi zmizela peněženka a mobil. Okamžitě jsem to nahlásil na policii, ale stejně jsem si byl jistý, že to k ničemu nebude.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt