touha v nákupním centru

KATEGORIE: Lesbičky

Touha v nákupním centru

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
1. 8. 2014
Přečteno:
6772x
Na odpoledne jsem si vzala dovolenou, abych připravila hezký den pro sebe a svou přítelkyni Danu. Neměli jsme žádné výročí nebo tak něco, jen jsem pro ni chtěla něco udělat jen tak. A tak jsem nám rezervovala místa v místní pizzerii a pak lístky do kina na nejnovější romantickou komedii.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem Danu vyzvedávala v práci, ani se jí nechtělo věřit vlastním očím. A po chvíli ani uším, když jsem jí oznámila náš dnešní plán. Z domu jsem jí vzala nějaké pohodlnější šaty, aby se mohla převléknout, protože do práce musela nosit těsné kostýmky, které po celodenní práci nepříjemně škrtily. Sama jsem to znala moc dobře.

Dana se převlékla v pizzerii na záchodech, zatímco já jsem nám objednala. Moc dobře jsem věděla, že si dá pizzu Hawaii, jako obvykle – byla to Danina nejoblíbenější pizza. Když se spokojeně posadila naproti mně v krátkých šatech na špagetová ramínka, po tváři se mi rozlil úsměv. Byla tak roztomilá. Z očí jí sršely jiskry – nejdříve vzpurnosti, když mi vyprávěla o tom, jak ji dneska v práci jeden chlap osočil, že je zainteresovaná lesba, co nenávidí chlapy, ale když se před ní na stole objevila pizza, jiskřičky se změnily v radostné plamínky.

Pizza zmizela během několik minut. Dana talíř vymetla do posledního drobečku. Já jsem si zbytek nechala zabalit, abych nezdržovala naši odpolední pohodu.

V kině jsme si k filmu koupily velký popcorn a kolu. Film, na který jsme se tolik těšily, byl ale naprostý propadák. Děj byl předvídatelný od okamžiku, kdy se objevil název filmu, až po závěrečné titulky. Hlavní hrdinka se chovala jako rozmazlené pětileté dítě, které něco chce, ale nemůže to dostat, a tak si sedne na zem třeba i uprostřed náměstí a jednoduše řve a plácá kolem sebe rukama. S Danou jsme se jako jediné neustále smály, ale nebylo to proto, že by nás to pobavilo. Spíše naopak. Pán za námi nás neustále napomínal, abychom se ztišily, ale ve chvíli, kdy hlavní představitelka začala zase natahovat moldánky, začaly jsme se smát znovu.

Konečně byl té trapárně konec a my se vyvalily ven jako velká voda. Raději jsme se co nejdříve klidily někam dál, aby za námi ten otravný pán nevyběhl.

Noc ale byla ještě mladá a krámků v nákupním centru, kde bylo i kino, které jsme právě opustily, tak mnoho. Následovala jsem Danu z jednoho krámku s oblečením do druhého a nemohla se nabažit její přítomnosti. Všechno kolem ní, jako kdyby zářilo a tancovalo. Její smích mě hřál po celém těle i v samotné duši. Prostě jsem ji musela políbit.

Přitáhla jsem si ji do náruče a přitiskla své rty na její. Měla je horké a chutnala po ananasu. Jazykem jsem jí vklouzla do úst a její rty se tak odemkly. Kroužila jsem kolem jejího jazyku, jemně do něho narážela, zatímco ona mě co chvíli opatrně kousala do rtu. Svět kolem nás jako kdyby přestal existovat. Měkce jsem ji líbala a byla přitom čím dál vzrušenější.

A v té chvíli jsem zaslechla několik odporných poznámek. Okamžitě jsme se od sebe odtrhly, když jsme se takto tvrdě upamatovaly, kde se nacházíme. Trochu jsme se styděly, že jsme se nechaly unést, a tak jsme se raději schovaly v nejbližším krámě – shodou okolností to byl krámek se spodním prádlem.

Namátkou jsme si něco vzaly do ruky a zapluly s tím do kabinky. Ano, do jedné kabinky, protože v tomto krámě byly jen dvě, zato prostorné jako pro slona. V obchodě bylo ještě několik zákaznic, tak jsme se rozhodly, že jim nebudeme zabírat místo. Dana měla v ruce nějakou podprsenku, a tak se začala svlékat, aby si ji zkusila. Zastavila jsem ji a pak ji začala svlékat sama. Nejdříve jsem sundala jedno ramínko, pak druhé. Šaty spadly na zem. Dana byla jen ve spodním prádle.

Stála jsem za ní a pokračovala. Jedno ramínko, druhé ramínko, zapínání. Podprsenka byla na zemi u šatů. Dana stála před zrcadlem a pozorovala mě. Rukama jsem jí začala hladit prsa. Bradavky se jí pod mými dotyky okamžitě vztyčily. Dlaněmi jsem jí přes ně přejížděla, zatímco jsem ji líbala na krku.

Prudce jsem si ji k sobě otočila čelem a vášnivě ji začala líbat. Tak moc jsem chtěla zabořit obličej do jejího rozkroku. A nehodlala jsem čekat – zajela jsem jí rukou mezi nohy a nevnímala její rozpačité poznámky, že by někdo mohl přijít. Kalhotky jsem odsunula stranou a hladila ji po vlhké kundičce. Taky to chtěla.

Klekla jsem si na zem a jazykem vklouzla do její lasturky. Když jsem zvedla oči, abych viděla, jak se jí to líbí, musela jsem se pousmát. Dana je vždycky hrozně hlasitá, ale tady křičet nemohla, a tak se ze všech sil snažila být potichu. Zrychlila jsem kroužení jazykem a přidala ruku. Prsty jsem zajela do její kundičky a pořádně ji začala prstit. Jazykem jsem ji dráždila na poštěváčku.

V té chvíli někdo zaklepal na dveře. Dana zadýchaně odpověděla, že je tu obsazeno.

Pohyby se zrychlovaly a Daniny tiché steny taky. Najednou se kousla do ruky a její tlumené kvílení bylo stejně tak hlasité, jako kdyby se ani nesnažila ho ztišit. Kolem prstů se mi stahovala její kundička a po ruce mi tekla její šťávička.

Když jsme vylezly ven, před kabinkou byla celkem fronta, ale nikdo nic neříkal. Všichni se po nás divně koukali, ale o tom, co se tam dělo, si každý myslel své. Rychle jsme podprsenky pověsily tam, kde jsme je vzaly a klidily se pryč.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt