tvrdá paní profesorka

KATEGORIE: Zralé ženy

Tvrdá paní profesorka

Autor:
Lukáš T.
Publikováno:
10. 2. 2016
Přečteno:
11557x
I když mi bylo těsně před třicítkou, rozhodl jsem se, že si rozšířím svoje obzory a vydám se studovat na vysokou školu. Výběr oboru byl snadný, okamžitě mě zaujala čeština a literatura, kterou jsem měl rád už na střední. Sbírku knížek jsem měl doma poměrně pestrou a každý rok jsem si doplňoval klasiky v knihovničce. Studium nebylo nijak složité, měl jsem ho dálkově, takže jednou za čtrnáct dní jsem přijel a poslouchal od rána do večera rozbory a charakteristiky knih, které jsem znal a divil se, kolik věcí jsem v dílech přehlédl. Učitelé k nám byli vstřícní, ale vcelku i tvrdí, tak jak to má být. Obzvlášť jedna profesorka, které mohlo být nedlouho přes padesát, nás silně sekýrovala a přezíravě se na nás dívala. A nejvíc asi na mě, protože mi nebylo kolem dvaceti jako zbytku třídy.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Mezi „spolužáky“ jsem sice byl nejstarší, ale považoval jsem to za svou výhodu, protože jsem měl načteno mnohem více literatury než oni. Ale tato paní profesorka to viděla jinak. Ať jsem řekl v hodině cokoliv, tak mě zkritizovala a předala slovo někomu mladšímu. Byl jsem z ní nervózní a upřímně jsem se trochu děsil závěrečné zkoušky z jejího předmětu, která se nezadržitelně blížila.

Partnerka i moje dcera mě v učení podporovaly, společně mě zkoušely a formou hry se mi snažily pomoc všechno to učení dostat do hlavy. Přesto jsem byl jako na trní a upřímně jsem se jim moc nevěnoval. Začínal jsem přemýšlet nad tím, jestli to nebyla chyba, jít studovat takto pozdě. Zaměstnavatel mi sice moje studium toleroval, ale v žádném případě mi nepovoloval výjimky nebo neusnadňoval práci. Eseje a povinnosti jsem tedy dělal po nocích a ráno na poradách usínal. Stal se z toho začarovaný kruh a to především díky té jedné profesorce, která nám toho nakládala opravdu hodně.

Když nastalo zkouškové, připadal jsem si, jako bych najednou o deset let omládnul a stál zase před komisí u maturity. Bylo mi zle, ráno jsem měl doslova ranní nevolnosti a po těle jsem se třásl a potil. Během svého života už jsem zažil mnoho stresu, ale nikdy nic takového jako to, co moje tělo předvádělo předtím, než jsem vešel do pracovny naší profesorky na první termín zkoušky. Otázky jsem měl naučené od shora dolů, ale to zjevně nehrálo žádnou roli, protože stačilo, abych na danou otázku otevřel pusu, a už jsem letěl. Profesorka si vůbec nebrala servítky, naopak křičela pořádně nahlas, aby to bylo slyšet i na chodbě, jak jsem neschopný a hloupý tvor, který nemá na vysoké škole co pohledávat.

Já jsem se ale rozhodl nevzdat. Měl jsem ještě dva pokusy, než bych musel předmět opakovat, a tak jsem si rychle a snadno odbyl všechny ostatní zkoušky a všechen volný čas věnoval jenom tomuto jednomu předmětu. Byl jsem rozhodnutý to dostat, studium mě bavilo a nechtěl jsem skončit jenom kvůli nějaké zahořklé učitelce, která není schopná tolerovat jiný názor.

Při druhém termínu už jsem v její kanceláři vydržet zhruba deset minut, což jsem i tak považoval za velkou výhru. Sice jsem znovu vyletěl, ale to mě nakoplo snad ještě víc, než kdyby mi to z milosti dala. Do posledního termínu jsem vložil opravdu všechny svoje síly a snahu. Byl jsem posledním studentem, který ji ještě neměl, takže jsme s paní profesorkou měli čas, abychom naše drobné neshody vyřešily.

Když mi položila otázku, začal jsem odpovídat. Začala mi skákat do řeči, ale já jí oponoval a nenechal jsem se zastrašit. Argumentoval jsem odborníky a články i literaturou, kterou jsem si k tématu načetl, ale ona přesto kroutila hlavou a zlostně se usmívala.

Po vyčerpávajícím půl hodinovém monologu, jsem se na ni zpocený podíval a očekával svůj ortel. Ona se pouze zvedla zpoza stolu a sedla si přede mne. Roztáhla nohy a řekla mi, že jediný způsob, jak mohu tuto zkoušku udělat, je vylízat jí kundičku. Pod sukní neměla kalhotky, a tak se na mě šklebila její seschlá lasturka s povislými pysky a zapadlým klitorisem. Ztuhnul jsem. Aby mě přesvědčila, dodala, že dneska mi to jinak nedá a další dva pokusy, při opakování předmětu, se bude opakovat stejný scénář. Určitě bych tedy její nabídky měl využít hned. Prý alespoň svou pusu konečně pořádně použiju.

A tak jsem se tedy do toho dal. Navlhčil jsem si rty a přisál se na její staré genitálie. V ten okamžik mi popadla hlavu a násilně si ji cpala do rozkroku ještě blíže. Moje diskrétní vzdálenost byla ta tam, ale neřešil jsem to. Lízal jsem její kundičku, ze které vytékala sladká šťávička. Jak profesorka vlhla, cítil jsem, jak se mi pták staví v kalhotách. Do lasturky jsem jí strčil rovnou tři prsty, a zatímco jsem ji kousal do pysků, uvnitř jsem klouzal a prstil ji. Profesorka sténala a zakláněla hlavu, volnou rukou si zároveň mnula povislá ňadra.

Já jsem si zase volnou rukou potichu rozepínal kalhoty a vyndal si ptáka ven. Mnul jsem si ho v ruce, dokud nebyl připravený a pak na něho plivnul těsně předtím, než jsem se postavil a nacpal jí ho do kundičky. Profesorka na mě vykulila oči, ale to už jsem to do ní bušil. Kvůli samé práci a učení se na její zkoušku jsem svou manželku neopíchal dobrý dva týdny a až teď mi došlo, jak hodně sexuálně frustrovaný jsem. Tvrdě jsem přirážel, přičemž jsem si profesorku přidržoval za nohy. Ta si na stůl nakonec lehla a nechala se obskakovat. Asi byla spokojená s tím, že dostala víc, než vlastně vůbec chtěla. Mrdal jsem její vytahanou kundičku a hlasitě u toho sténal.

Nohy jsem jí dal na jednu stranu a zpevnil tak lasturku, do které se teď hůře zajíždělo. To bylo šíleně vzrušující, zpomalil jsem tedy tempo a pomalu do ní zajížděl až po kořen. Pak zase pomalinku ven. Jak jsem říkal na začátku, nebylo kam spěchat, protože jsem byl jediný student na tomto termínu. A tak jsem si dával načas a pořádně profesorku trestal za to, že jsem musel tohle dělat. Když už byla skoro na vrcholu, tak jsem přestal a bavil se sledováním jejího frustrovaného výrazu. Profesorka se rozhodla, že to vezme do svých rukou, a tak se otočila na pejska a sama si určovala tempo. A tak jsem ji nechal, přitom jsem ji ale plácal po zadečku, aby dostala za vyučenou.

Když se konečně udělala, já jsem ještě hotovo neměl. A tak si ke mně klekla a vykouřila mi ho tak, že jsem měl koule vysáté dosucha. Předtím, než mi zapsala známku za A, tak si ještě ale otřela pusu a řekla, že jsem si vedl velmi dobře a při příštích zkouškách spolu nebudeme mít problém. Když to dořekla, zapnul jsem si poklopec a bez poděkování odešel. Svou známku jsem měl přeci jen vydřenou a zaslouženou, tak proč děkovat?

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt