lízaná pod stolem v restauraci

KATEGORIE: Lolitky, teen

Lízaná pod stolem v restauraci

Autor:
Linda F.
Publikováno:
13. 4. 2016
Přečteno:
9675x
První rande. Nikdy jsem nebyla nervóznější, než teď, když jsem měla jít na první rande asi po dvou letech samoty. Kamarádka mi dohodila nějakého svého kamaráda, párkrát jsem ho někde potkala, na akci, narozeninách, apod., ale nikdy jsme spolu nebyli o samotě déle než deset minut. Nebyla jsem si jistá, co od toho mám vlastně očekávat. Žaludek jsem měla stažený a pořád jsem si nervózně osahávala vlasy, jestli drží tak, jak mají. Na místo schůzky jsem dorazila samozřejmě o deset minut později, jednak jsem na sebe chtěla nechat trochu čekat, ale hlavně jsem se obávala, abych tam nebyla jako první a nevypadala moc natěšeně.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Richard už na mě čekal. Seděl na lavičce s růží a strnule se díval před sebe. Když mě uviděl, viditelně si oddechl, že jsem ho v tom nenechala a doopravdy přišla. S poděkováním jsem od něho přijala růži a dala si ji do tašky tak, abych ji nepomačkala, ale přitom jsem měla volné ruce, kdyby mě chtěl chytit za dlaň nebo něco podobného. Byla jsem připravená na všechny možné alternativy a snažila jsem se neponechat nic náhodě.

Pak jsem zjistila, že jsem se vlastně neměla vůbec čeho obávat. Richard byl milý a sympatický mladý muž, který uměl bravurně vyprávět vtipy. Smála jsem se tak, až jsem chrochtala, ale vůbec jsem se za to nestyděla. S Richardem mi bylo moc fajn. Společně jsme se procházeli a povídali si o všem možném, ani chvilku nebylo ticho. Naopak to bylo moc fajn a teprve po nějaké chvíli jsem si uvědomila, že se vlastně spontánně držíme za ruce. Bylo to tak přirozené a hezké, že jsem nad tím vůbec nemusela přemýšlet a prostě jsem to dělala. Tak nějak to šlo automaticky. Přišlo mi, že i Richard je trochu překvapený z toho, jak hladce naše rande probíhá. Asi taky dlouho neměl žádnou přítelkyni.

Na sedmou večer jsme měli zamluvený stůl v restauraci. Takový byl plán – sejít se dříve, projít se po parku, trochu víc se poznat a pak se jít společně najíst. V restauraci bývá totiž hlučno a nechtěli jsme na sebe svoje odpovědi přes stůl nějak křičet. Alespoň ne ty osobnějšího charakteru, které o sobě při prvním rande zjišťujete. V sedm jsme tedy zamířili ruku v ruce k restauraci a nechali se uvést k menšímu stolku s ubrusem až na zem. Elegantně jsem se k němu přisunula a chvíli váhala, jestli mám ubrus mít před nohami, nebo si nohy strčit pod něj. Nakonec jsem udělala to druhé a ubrusem se jakoby přikryla, aby mi nepřekážel. S Richardem jsme si objednali víno a připíjeli si jednu skleničku za druhou. Byla jsem mírně přiopilá, když jsem si uvědomila, jak hrozně jsem vzrušená. Snažila jsem se nemyslet na to, jak hrozně ráda bych mu vlezla do kalhot a vykouřila mu ptáka.

V restauraci bylo docela rušno, a tak jsme na naši objednávku čekali hrozně dlouho. Než vůbec přišla číšnice s polévkou, tak uplynula skoro hodina. Ne, že by nám to vadilo, vcelku jsme si vystačili sami, ale bylo jasné, že dříve, než za dvě hodinky se odtud nedostaneme, pokud si dáme také dezert. Nervózně jsem pokukovala po hodinkách a Richard si toho všiml. Zpočátku galantně dělal, že to nevidí, ale pak mu to nedalo a zklamaně se zeptal, jestli se nudím nebo někam potřebuju odejít. Odpověděla jsem mu, že ne, ale že bych ráda něco udělala, ale když se takhle naše objednávky vlečou, tak to bude za hodně dlouho.

A pak mě Richard vybídl, abych to udělala hned.

Nevím, jestli věděl, o čem mluvím nebo ne, ale pak jsem si řekla, že proč vlastně ne? Rozhlédla jsem se po restauraci, jestli se někdo nedívá a sklouzla pod stůl. Hezky jsem za sebou urovnala ubrus, aby na mě nebylo vidět, a pak jsem po kolenou dolezla k Richardovým kalhotám a rozepla mu je. Ani se nepokoušel bránit, když jsem mu vyndala ptáka a začala mu ho pod stolem kouřit. Měl ho velkýho a silnýho, chutnal podivně, ale do pusy byl akorát. Dráždila jsem špičkou jazyka jeho žalud a cítila, jak u toho sama vlhnu. A než jsem si to promyslela, zajela jsem si rukou pod sukni, přímo k mokré kundičce. Kdyby to šlo, tak na toho jeho čůráka naskočím a pořádně si ho osedlám, ale takhle to nešlo. Musela jsem si vystačit sama se svými prsty. Bořila jsem je do slintající lasturky a přitom mu hulila klacek. Šlo mi to trochu hůře, protože neměl předkožku, ale s tím, jsem si docela dobře poradila. Zakusovala jsem se do jeho uzdičky a rukou mu krouživě masírovala varlata. Druhou rukou jsem si mezitím dělala dobře, když jsem si palcem tiskla klitoris a ukazováčkem zajížděla hluboko do kundičky. Když už jsem se mírně začala obávat odhalení, protože jsem pod stolem byla celkem dlouho, najednou jsem ucítila v puse sperma. Vycucala jsem Richardova ptáka do sucha a pak mu ho vrátila do trenek. Sama jsem si urovnala sukni a vylezla nenápadně zpod stolu.

Richard se tvářil… no, jako po orgasmu. Jídlo bylo přede mnou, a tak jsem se pustila beze slova do jídla. Jemu to ještě chvíli trvalo, než vstřebal to, co se právě stalo. Pak se ale dal do jídla taky. Vařili opravdu výborně, vymetla jsem doslova talíř a byla tak akorát plná. Tak akorát, abych si ještě půl hodiny počkala na dezert.

A v ten okamžik se rozhodl angažovat Richard, který mi chtěl vrátit mou pozornost. O trochu méně nenápadně než já tedy zahučel pod stůl. Věděla jsem, co bude dělat, ale přesto mě dotek jeho rukou na mé kundičce překvapil. Už když mi sundával kalhotky, měla jsem je celé vlhké. O to víc mokro jsem tam dole měla, když mi tam zabořil jazyk a prsty. Vylizoval mi kundičku a prsty čvachtavě zajížděl hluboko dovnitř. Zuby mě mírně tahal za pysky a klitoris mi dlouze sál. Skoro jsem padala do mrákot slastí. Musela jsem ale vypadat co nejméně nápadně, takže jsem se snažila nijak neprozradit, co se právě děje pod stolem.

Dlouho jsem ale neměla orgasmus, a tak, když to na mě přišlo, jsem se jednoduše neudržela a začala nahlas sténat. Bylo to hrozně skvělé a v okamžik, kdy jsem vyvrcholila, mi už bylo všechno jedno. Ne tak ale obsluze v restauraci, které mě ještě s kalhotkami na půl žerdi a s Richardem, kterému tekla po bradě moje šťávička, vyvedli ven. No, večeři jsme měli na účet podniku, a i když už jsme tam nikdy nesměli vstoupit, rande se nám vyvedlo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt