bar u nadržené ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Bar u nadržené ženy

Autor:
Libor K.
Publikováno:
27. 2. 2014
Přečteno:
11563x
Stále mírně otřesený jsem doklopýtal na bar a sesunul se na první volnou židli, kterou jsem uviděl. Hlava se mi sesunula do dlaní a mně v hlavě stále jako budík drnčela otázka – Proč to sakra udělala? Připadala jsem si podvedený a zklamaný.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Barman do mě musel několikrát drknout, než jsem si uvědomil, že mluví na mě. Objednal jsem si hned dva panáky rumu a jen mi je přinesl, kopl jsem je do sebe. Objednal jsem si další dva. Na ty už jsem tolik nespěchal. Klouzavě jsem s nimi hýbal po barovém pultu a díval se, jak za sebou nechávají mokrou skvrnu. Kapalina uvnitř malé sklenky byla čirá a silně aromatická, až se mi z těch výparů točila hlava. Nikdy jsem se pořádně neopil, vždycky to byly dva tři panáky s kamarády někde na oslavě, ale dneska jsem měl v plánu se zpít do němoty.

Ta mrcha mě podvedla. Podvedla mě s mým nejlepším kamarádem. Myslel jsem, že v první chvíli, kdy jsem uviděl ty její rozcuchané kaštanové vlasy a nahé boky, jak ho jimi obepíná, omdlím. Udělalo se mi nevolno a pozvracel jsem koberec. Nezmohl jsem se na nic, jen jsem utekl.

Rychle jsem do sebe hodil ony dva panáky, které jsem měl před sebou a poručil si další dva. Nemělo cenu troškařit a objednávat to po jednom. Akorát by se sem barman víc nachodil. Jen se přede mnou ta omamná kapalina ve sklence zastavila, vypil jsem ji do dna. Žaludek mě začínal bolet a já měl pocit, jako kdyby předchozí panáky bojovaly v ringu. Hlava se mi točila a koordinace pohybů začínala slábnout. Matně jsem si vzpomněl, že jsem skoro celý den nic nejedl. Těšil jsem se totiž na večer, kdy jsem měl v plánu svou přítelkyni pozvat na romantickou večeři.

Dalšího panáka jsem nešikovným pohybem vylil, ale ten druhý opět skončil v mém břiše. Přestal jsem to počítat. Vždycky jsem jenom mávl na barmana a ten mi doručil dva další frťany. Čím častěji jsem ale chtěl dalšího, tím zdráhavěji je naléval.

Nevím, jak dlouho jsem tam seděl, ani kolik panáků jsem do té doby vypil, než se objevila ta žena. Stála za pultem a bavila se o něčem s barmanem, který na mě ukázal, načež zamířila ke mně. Stěží jsem dokázal udržet hlavu nad stolem, natož abych rozuměl tomu, co říkala. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že se jedná o majitelku, která mě žádá, abych zaplatil a odešel. Byla to hezká žena ve středních letech s bílým proužkem na prstě v místě, kde měl být snubák. Černé vlasy měla střižené na moderní mikádo a v záhybech menších vrásek měla trochu řasenky, která se jí smazala z dlouhých řas, rámujících modré oči. Nevím, jak je vůbec možné, že jsem si v takovém stavu všímal podobných věcí.

Nekoordinovaně jsem začal hledat peněženku, ale skrz poslední zbytky střízlivé paměti jsem si uvědomil, že jsem ji měl v bundě, kterou jsem si pověsil doma, když jsem dorazil. Jakmile jsem ale našel tu mrchu v posteli s mým kamarádem z práce, vyběhl jsem ven a ani se neohlédl. A bundu jsem tam samozřejmě nechal.

Ztěžklým jazykem jsem vysvětlil svou zoufalou situaci. Zkusil jsem poprosit o možnost zaplatit zítra, ale to se majitelce nelíbilo. Stála nade mnou se založenýma rukama a uvažovala. Viděl jsem, jak si mě zálibně prohlíží.

Nakonec mi řekla, abych šel s ní, že si ten dluh odpracuju. Klopýtavě jsem ji následoval až do skladu, kde za námi zavřela dveře, a mlsně se na mě podívala. Byl jsem příliš opilý na to, abych se nějak bránil, i kdybych to snad měl v úmyslu. Jakmile se na mě ale vrhla, řekl jsem si, že teď si budeme s Magdalénou kvit. Že ji prostě taky podvedu.

Když mi tedy majitelka baru, jejíž jméno jsem vlastně ani neznal, vytáhla penis a pusou se na něj přisála, nebránil jsem se. Nechal jsem ji, aby si hrála, zatímco já jsem měl problém se skoro udržet na nohou. Měla mrštný jazýček a moc dobře věděla, co s ním má dělat. Kroužila mi jazykem kolem žaludu, zatímco mi rukou jemně masírovala varlata. Slastí pomalu ale jistě přebíjela alkohol. Potom začala sát, přičemž se pohybovala všemožnými směry.

A pak přestala. Nádobíčko bylo připravené.

Rychle si vyhrnula dlouhou sukeň a sundala si kalhotky. Rychle mě postrčila, abych si lehl na zem a potom si mě osedlala jako koně. Šlo jí to skvěle. Zatímco na mě poskakovala nahoru a dolů, nahoru a dolů, díval jsem se, jak si sama masíruje prsa. Krouživými pohyby si je masírovala a mnula. Nejdříve jen přes oblečení, ale poté je vyndala z podprsenky a hladila si bradavky. To mě lehce probralo, a tak jsem jí začal v přirážení pomáhat. Sledoval jsem, jak se můj penis do ní boří až po kořen. Naslinil jsem si prsty a začal ji dráždit na klitorisu. Chroptivě nahlas kvílela.

Plně nabuzený jsem se z oné polohy vymanil a donutil ji, aby si klekla na všechny čtyři. Potom jsem jí ho tam narval až vyjekla. Pořádně jsem ji chytil za boky a přirážel stále rychleji a rychleji. Její sténání bylo čím dál hlasitější a můj penis snad stále tvrdší. Cítil jsem, že konec není daleko. A tak jsem ho vyndal a postříkal jí záda.

Ten sex byl úžasný. Ještě dlouhou dobu potom ve mě pulzovalo úžasné vzrušení.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt