vánoční svařák s orgasmem navíc

KATEGORIE: Lesbičky

Vánoční svařák s orgasmem navíc

Autor:
Monika K.
Publikováno:
23. 12. 2015
Přečteno:
6196x
Vánoce jsou drahá záležitost, a tak jsem se rozhodla, že si letos trochu přivydělám tím, že půjdu prodávat na vánoční trhy. Pořádají se u nás každý rok a hlavně jsou na náměstí dennodenně, takže stánky jedou prakticky nonstop. Říkala jsem si, že když budu prodávat svařák, nebude mi zase až taková zima a navíc si vydělám nějakou tu korunu navíc.
article

Na stánek se svařákem se nás nakonec sešlo asi deset lidí, kteří jsme se tam po dvou různě točili, jak se to zrovna komu hodilo. Díky tomu jsem hravě stíhala chodit i do školy. Myslela jsem si ale, že to bude pohodička, že když si budu brát dopolední směny, tak tam moc lidí chodit nebude a já budu mít leháro. Že si třeba stihnu připravit něco na zkoušku, popřípadě napsat nějakou duchaplnou esej. Bohužel u stánku ale bylo neustále plno. Lidi šli po svařáku jako masařky po mastným kusu masa. A vánoční nálada? Nic takového jsem na stánku nezažila. Lidi na mě štěkali, že jsem pomalá, že musí čekat, že chtěli vrátit v drobnejch, že jsem to vylila, apod. Pár lidí mi bylo ochotných vyčíst i to, že není sníh a že ještě nemají nakoupené všechny dárky. Nestačila jsem zírat. A ta zima, ta zima byla opravdu hrozná.

Po první směně jsem myslela, že to vzdám. Ruce jsem necítila, nos jsem měla omrzlý a skoro jsem se nemohla hýbat, jak jsem měla ztuhlé a bolavé nohy. Bylo to fakt hrozný a popravdě říct, že za těch pár šupů to opravdu nestálo. Ale pak jsem na další směně chytla jinou holčinu do dvojice a s ní byla psina. Dělala si z lidí legraci, pořád měla dobrou náladu a neměly jsme problém najít společné téma. Prostě super holčina, se kterou jsme prokecala celou směnu ani nevím jak. Okamžitě jsme si padly do noty, takže nebylo divu, že jsme si další směny plánovaly tak, abychom mohly být spolu.

Každý den jsme nacházely další a další téma. Po pár dnech jsme byly jako staré známé a mluvily jsme úplně o všem. Dokonce jsem se Lucce svěřovala o tom, jak je přítel teď špatný v posteli a že orgasmus jsem neměla ani nepamatuju. Ona mi povídala, že je sama a dlouho nemůže nikoho najít, a tak si musela jednoduše poradit sama. Sex má ráda a je jedno, jestli musí použít nějakého gumového „kamaráda“ nebo najde nějakou jednorázovku. A jedno jakého je pohlaví. Lucka byla totiž bisexuálka.

Všimla jsem si, že během prodávání skoro s každým člověkem svého věku flirtuje. Po klucích házela očkem, po holkách, které se nejčastěji trousily po skupinkách, házela vtípky. Jen ji člověk poznal, hned měl chuť jí obejmout nebo vlepit jednu mlaskavou pusu na tvář.

Po pár dnech, bylo to nějak v polovině prosince, jsem zase mrzla ve stánku s Luckou a došlo zase na debatu o sexu. Stěžovala jsem si na přítele, že náš vztah už není, co býval, už k sobě nemáme tak blízko a je to znát nejen na našem soužití, ale také na našem sexu. Užívali jsme si čím dál méně a já byla přitom tak hrozně nadržená. Kundičku jsem měla vlhkou skoro neustále, cítila jsem, jak se do ní zařezávají kalhotky a dokonce i to mě vzrušovalo.

Lucka mě vyslechla a poté se postavila. Srdnatě řekla, že nadrženou ženskou, by se mělo vzít pořádně za kundičku. A při těch slovech mi rukou hrábla do rozkroku a silně mě stiskla. I když jsem byla promrzlá na kost, tohle jsem ucítila až moc dobře.

Než jsem se ale stihla zeptat, co to mělo znamenat, nakupilo se u stánku dost lidí, takže jsem musela jít prodávat. Během prodeje jsem ale jasně vnímala, jak mi Lucka mačká zadek a ruka jí sem tam sklouzne i trochu níž. Byla jsem z ní nervózní, ale nedá se říct, že by se mi to nelíbilo. Tak moc jsem chtěla, aby mě někdo vyprstil nebo vylízal, že mi bylo jedno, kdo to bude.

Když fronta polevila, Lucka řekla, že připraví další kelímky. Klekla si tedy na zem a začala je připravovat. Přitom se nenápadně přesunula pod pult tak, že na ni z žádného úhlu pohledu nebylo vidět a klečela přímo přede mnou.

Zrovna když jsem brala peníze od nějakého postaršího pána, ucítila jsem, jak mi sjíždějí kalhoty. Myslela jsem si, že se asi urval knoflík, ale když jsem se podívala dolů, uviděla jsem Lucku, jak mi je sundává. Nemohla jsem na ni upozornit, aniž bych tím neupozornila toho pána a to jsem opravdu nechtěla. A tak jsem jen pokračovala ve své práci. Připravila jsem jemu a jeho paní horký svařák a snažila se nevnímat, jak mi Lucka zařezává kalhotky do kundičky.

Udělala mi z nich tanga a přejížděla mi s nimi před klitoris. Dostávala jsem se do ráže a do tváří se mi hrnula krev. Najednou se kolem shlukla spousta lidí s tím, že když mám tak hezké červené tvářičky, tak ten náš svařák musí být moc dobrý a že ho chtějí taky ochutnat.

Zatímco mi Lucka jazykem masírovala stydké pysky a klitoris, rozdávala jsem jeden svařák za druhým. S každým dalším pohybem Lucčina jazýčku se mi hůře mluvilo. Trhaně jsem přijímala objednávky a snažila se nesténat nahlas. Pouze jsem nenápadně zarývala nehty do dřevěné desky a v duchu křičela slastí. Mnohem hůř se maskovalo ale to, když mi Lucka zastrčila prsty do kundičky. Nejdříve mě prstila dvěma prsty, ale o chvilku později přidala třetí. Zajížděla mi s nimi hluboko a pak slízávala šťávičku, která ze mě vytékala. Já jsem mezitím musela rozdávat svařák a přitom se musela sakra snažit, aby se mi moc netřásla ruka.

Lucka k prstění přidala i pusinkování poštěváčku, čímž mě naprosto dostala. Nedokázala jsem se soustředit, komolila jsem objednávky a podávala nesprávně drobné nazpět. Bylo jasné, že už to dlouho nevydržím.

A taky že ne.

Když zrovna ke stánku přišla nějaká skupinka roztomilých stařenek, dosáhla jsem orgasmu. Pevně jsem k sobě tiskla rty a beze slova přijímala objednávku. Zrovna když jmenovala ta paní, jaký svařák si dá její kolegyně, vykřikla jsem nahlas. Zděšenou zákaznici jsem ale vzápětí zvládla uchlácholit tím, že jsem akorát dostala křeč do nohy. Naštěstí mi to sežrala i s navijákem.

Jakmile mi Lucka natáhla kalhoty, objevila se vedle mě a jakoby nic mi začala pomáhat s přípravou objednaných svařáků. Když jsem je od ní s díky přebírala, pochopila, že jsem neděkovala jenom za plné kelímky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt