vysokoškolačky

KATEGORIE: Lesbičky

Vysokoškolačky

Autor:
Katka V.
Publikováno:
14. 11. 2014
Přečteno:
6048x
Dívala jsem se na všechny ty knihy, které jsem si právě přinesla z knihovny a hluboce se litovala. Pomalu ale jistě jsem začínala propadat panice, která se zhruba v polovině semestru objevovala snad u každého studenta. Látky neustále přibývalo, ale tempo přednášek snad stále jenom zrychlovalo. Ležela jsem na posteli a tiše si zoufala. Teprve až když přišla na pokoj moje spolubydlící Anna, trochu jsem se uvolnila. Ona byla jako sluníčko, které nikdy nezapadalo. Pořád měla po ruce dostatek optimistických slov a především alkoholu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Společně jsme vypily celou láhev vodky s džusem a nepřestávaly se smát. Mám dojem, že jsem dokonce jednu z těch knih polila, ale pravda je, že si z toho večera nepamatuju skoro nic. Tedy až na jeden okamžik, který mi utkvěl v paměti jako jediný ostrý obrázek. Já a Anna jsme se v ten jediný okamžik políbily.

A mně se to líbilo.

Druhý den ráno jsem měla opravdu šílený bolehlav a polovinu dne jsem prozvracela. Nemyslela jsem na všechny ty zameškané přednášky, na kterých by se na mě akorát hrnula další slova, která bych měla být schopná si zapamatovat a potom s nimi zářit na zkouškách. Dělalo se mi zle už jenom při pomyšlení na další učení.

Když Anna přišla do pokoje a zjistila, že jsem za celý den nevytáhla paty z našeho společného pokoje, posadila se ke mně na postel a pohladila mě po zpocené tváři. Byla jsem ulepená a nechutná, ale ona se na mě tak nedívala. Pokoušela se mi mírně, ale důrazně promluvit do duše, abych si toho tolik nenakládala a zkusila někdy sem tam upustit trochu páru. Že jsem až příliš napjatá a to rozhodně není dobře. Uvolnění a vyhnání napětí z těla by mělo pomoci. Jednodušeji řečeno – doporučila mi sex. Jenomže kde vzít kluka, který by na sebe vzal to břemeno a zbavil mě mého stresu?

Anna měla jasno. Na párty jsou kluci ochotní k sexu na jednu noc vždycky. Během toho večera jsme tedy prošly všechny párty, na které jsme jenom narazily. Vytrvale jsme se opíjely a zapomínaly na naše vlastní přirozenosti jenom pro zábavu a pobavení. Hledala jsem kluka, který by mi chtěl udělat dobře a potom zapomenout, že mě kdy potkal, ale ačkoliv to může znít velmi jednoduše, na žádného takového jsem nemohla narazit. Pokoušela jsem se zaujmout tancem, vtipnou konverzací i rychlostí v pití jednoho panáka za druhým, ale nic nezabíralo. Jediným výsledkem bylo, že jsem si připadala jako prodejná děvka.

I Anna poznala, že tohle nemá cenu, a když už jsem byla slušně pod parou, začala mě směrovat na náš pokoj. Byla oproti mně mnohem méně opilá, takže si uvědomovala, že akutně potřebuji sprchu – na poslední párty mě někdo něčím polil. Tedy je tu i jistá pravděpodobnost, že to, co jsem měla na tričku, nebyl jenom nějaký drink, ale obsah něčího žaludku.

Anna mě nasměrovala do koupelny a postavila mě pod sprchu. Ani se nenamáhala s tím, aby mě svlékla a na úplně oblečenou pustila vodu. Během okamžiku jsem byla promočená. Tričko se mi lepilo na obnažená prsa, protože během jednoho divokého tance jsem si sundala podprsenku a někam ji zahodila. Jelikož voda byla studená, měla jsem ztuhlé bradavky. Sprcha mi pomáhala od opilosti. S každou další kapkou jsem více a více střízlivěla a přitom si všímala, jak si mě Anna podivně prohlíží. Ačkoliv největší opojnost alkoholu zmizela, cítila jsem se natolik příjemně uvolněná, že jsem se začala přes prsa hladit. Vyzývavě jsem se přitom dívala na svou spolubydlící a čekala, co udělá.

Zhruba po minutě se Anna vymrštila ze svého místa a přitiskla se ke mně tak, že mě doslova drtila zády o stěnu sprchy. Tiskla se ke mně a líbala mě. Jazykem mi mrštně omotávala ten můj a rukama mě přitom hladila po prsou. Přidržovala jsem si její hlavu a oplácela jí každý její polibek. Vášnivě jsem kroužila svými rty na těch jejích a kousala ji k tomu do rtu. Kundička mi z ní už pěkně vlhla.

Anna mi vyhrnula tričko, aby se dostala na moje ňadra. Masírovala mi je, kousala mě přitom do bradavek a sála mi je. Tiše jsem vzdychala. Rukou jsem jí zajela do rozkroku a přes kalhoty jí mnula její lasturku. Pak jsem jí kalhoty sundala a zároveň si klekla, abych tak měla lepší přístup k její štěrbince, kterou už mi lačně nastavovala.

Bez váhání jsem do ní zabořila svůj jazýček a strkala jí ho co nejhlouběji. Střídavě jsem jí na kundičku tlačila a pak se jí jen letmo dotýkala špičkou jazyka. Anna kvílela blahem. O to více se jí ale líbilo, když jsem ji začala prstit a sprchou jí masírovala klitoris. Směrovala jsem onen proud vody na její poštěváček, zatímco jsem prsty prozkoumávala její holčinu.

Anna sténala a bylo znát, že se jí podlamují kolena. Zřejmě díky alkoholu, který ji uvolnil, se udělala velmi rychle. Šťávičku, která z ní při orgasmu vytekla, jsem slízla a spolkla.

Potom se ke mně Anna sklonila a vzala si ode mě sprchu. Zůstala jsem sedět na zemi, zatímco ona mi sundala oblečení a pak mě prstila. Vnímala jsem její prstíček, jak mi zajíždí dovnitř a ven, dovnitř a ven. Hodně dlouho jsem neměla sex a tohle mě šíleně rajcovalo. O chvíli později se na mou kundičku přisála svými sladkými rty a dlaní mě plácala po poštěváčku. Tato kombinace mě přivedla k bouřlivému orgasmu, kdy jsem křičela snad na celou budovu kolejí. Jakmile jsem se udělala, zhroutila jsem unaveně na zem a okamžitě usnula.

Probudila jsem se druhý den ráno a cítila se naprosto uvolněná. S Annou jsme se na sebe spokojeně usmívaly a přiznaly si, že včerejší noc se líbila nám oběma. Takže bylo zřejmé, že si to určitě ještě zopakujeme.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt