vyzkoušela jsem kamarádčinu mindu

KATEGORIE: Lesbičky

Vyzkoušela jsem kamarádčinu mindu

Autor:
Lucie S.
Publikováno:
29. 8. 2018
Přečteno:
5940x
To, že jsem lesbička, moje okolí přijalo velmi dobře. Především mezi kamarády jsem našla porozumění a jejich chování ke mně se vůbec nezměnilo. I když je jiná sexuální orientace už poměrně odtabuizovaná, nelze se spolehnout na pochopení od jiných lidí. To ale naštěstí nebyl můj případ.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

V létě se konala u jedné kamarádky pořádná grilovačka, sešlo se nás tam asi patnáct a v dobrém rozmaru jsme popíjeli pivo a baštili klobásy a maso. Kamarádka už bydlela ve svém, měla vcelku prostorný domek, ke kterému patřila zahrada s bazénem. Vydělávala si dost, takže neměla problém si všechno zaplatit a k tomu nás všechny ještě takhle pozvat. Zábava byla v plném proudu, když kluci začali blbnout kolem bazénu. Já jsem si nevzala plavky, nepočítala jsem s tím, že bych šla do vody a většina lidí na tom byla podobně. Jenomže hostitelka se přidala k té jejich taškařici a mě si vybrala jako snadný terč. Začala mě škádlit, lechtat a postrkovat, až jsem se jí musela vymanit a odejít z jejího dosahu. Nebylo mi to moc příjemné. Jenomže Pavla si mě potom našla znovu a po nějaké chvíli to začalo nanovo. Asi to nemyslela zle, navíc už v sobě něco málo měla a sluníčko ještě docela prahlo, takže asi jenom neviděla určitou mez. A i tu, kterou neviděla, tak celkem razantně překročila.

Najednou mě Pavla popadla a chtěla mě hodit do bazénu, ale bohužel se jí její kousek nepovedl a do vody letěla se mnou. V oblečení, nepřipravené jsme spadly obě do bazénu. S rozteklým make-upem jsem se soukala ven, kde ze mě voda jenom crčela. Vyždímala jsem, co jsem mohla, ale stejně to nebylo dost. Pavlu voda z bazénu asi trochu probrala, protože vylezla ven celá červená a omlouvala se mi, že tohle nechtěla. Samozřejmě se nabídla, že mi půjčí nějaké suché oblečení, tak abych šla dovnitř s ní. Poslechla jsem a následovala ji do ložnice, kde měla svůj velký šatník.

Pavla mi hodila nějaké suché šaty. Poděkovala jsem a už už jsem se chystala, že se půjdu převléknout třeba do koupelny, ale polonahá Pavla mě zastavila, že se nemusím stydět, ať se klidně převléknu tady, že bych po baráku ještě víc akorát našlapala. Bylo mi to trapné, i když za danou situaci stejně mohla ona, ale poslechla jsem ji a nerozhodně se začala vysvlékat z mokrého oblečení hned u dveří. Pavla si nebrala servítky, svlékla se celá do naha a potom se ještě promenádovala po pokoji. Nevím, co hledala, ale vyzývavě se přede mnou předkláněla, jako kdyby jí oblečení samo uteklo pod postel. Začínalo mi být jasné, o co tu kráčí, ale ještě chvíli mi trvalo, než jsem se rozhodla, jak bych se měla zachovat.

Nakonec ale rozhodnutí nebylo na mě, protože Pavla stihla rozhodnout za mě. Přistoupila bez okolků ke mně a pohladila mě po tváři. Potom se podívala na moje zimou vystouplé bradavky a něžně mě na ně políbila. Jazykem mi přes ně přejela, až ve mně mravenčilo. Začínalo se to pomalu vymykat kontrole.

Pavla mi přejížděla jazykem pomalu po ňadrech a pak přešla až k pupíku. Jazyk mi strčila dovnitř a krouživě mi ho vylízávala. Dotkla jsem se její tváře a cítila podtlak, který vytvářela, aby mě ještě víc uspokojila. A potom to samé provedla na mém klitorisu. Kundu jsem měla ještě studenou z toho bazénu, takže její jazyk působil jako vařící. Její horký dech mi vanul na mindu taky, a to mě hrozně vzrušovalo.

Rozhodla jsem se využít toho, že je Pavla neznalá lesbického sexu a udělat si z ní svoje šukadlo. Sama si to vybrala, takže jsem neváhala a povalila jsem ji na postel. Naskočila jsem na ni a nacpala jí svoji kundu do obličeje. Prudkými výpady v bocích jsem si dráždila jemně vlhkou čičinku o její nos, ústa a jazyk, který vystrkovala. Pevně jsem si držela její hlavu stehny tak, aby nemohla uhýbat a bušila jsem do ní svou kundu i větším zadkem, až se třásla celá postel. Bylo to fakt dobrý. Alespoň pro mě, protože Pavla lapala trochu po dechu, ale jinak se moc nebránila.

Pleskla jsem ji po tvářích a ruce jí držela v šachu nad hlavou, zatímco jsem poskakovala na jejích ústech s roztaženými pysky. Pak jsem pustila její ruce a otevřenou dlaní jí fackovala červenou kundičku, která se pod mými ranami třásla a stále více červenala. Dovnitř jsem jí strčila hned tři prsty najednou a mrdala jí s nimi, až jsem ji skoro roztrhla. Pavla u toho křičela, ale já její řev tlumila svými stehny, z jejichž sevření jsem ji nepouštěla.

Sjela jsem po jejím těle tak, že jsme měly hlavy na stejné úrovni. Do úst, která měla ještě plná chutě mé vagíny, jsem jí strčila svůj jazyk. Naše kundičky jsem mezitím třela o sebe, narážela s nimi o sebe, až to pořádně mlaskalo. Držela jsem ji stále v šachu na posteli, její ruce jsem nepouštěla, ale kroužila jsem pánví nad její kundou, takže jsme sobě i jí dráždila klitoris. Prsa jsem směřovala tak, aby se také dotýkala, což ještě přidávalo na celkovém vzrušení.

I když jsem měla z Pavly svoji hadrovou pannu, taky bych jí měla něco dopřát. Sklouzla jsem se tedy ještě níž k její kundě a vrazila jí do ní téměř celou ruku. Tou jsem ji tvrdě šukala, až Pavla hlasitě křičela. Nevím, jestli blahem nebo bolestí, ale rozhodně cítila něco, co ještě nikdy předtím necítila. Byla jsem tak nabuzená, že jsem zkrátka nemohla přestat. Mrdala jsem ji svou rukou a k tomu ji kousala do kundy, kde se jenom dalo. Do klitorisu i do pysků, taky do stehen, všude kam jsem dosáhla. Když jsem jí vyndala ruku z kundy, pleskala jsem ji po poštěváčku, když tu z ní doslova vylétla její šťávička. Pavla se zmítala ve velmi silném orgasmu, hlas jí ochraptěl z křiku a skoro nemohla dýchat. Hrudník se jí třásl, když to ustalo, jako ptáčkovi hruď. Jenomže já jsem se ještě neudělala, takže klid ještě nedostala.

Nasedla jsem opět rozkročmo na její obličej a dovolila jí, aby si tentokrát v mém lízání pomohla rukou. Prsty mi bloudila uvnitř jeskyňky a pod tlakem mi sála klitoris. Dělala jsem k tomu ještě výpady pánví, takže všechno bylo mnohem intenzivnější. A tak jsem se konečně udělala. Málem jsem se přitom Pavle udělala do pusy, tak jako ona mě na ruku.

Když bylo po všem, s gustem jsem si oblékla oblečení, které mi předtím Pavla dala a popleskala ji po zadku se slovy, že příště se zaměřím na tenhle tělesný otvor, který jsem jí napoprvé ušetřila.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt