vzájemná výpomoc

KATEGORIE: Zralé ženy

Vzájemná výpomoc

Autor:
Libor K.
Publikováno:
11. 10. 2013
Přečteno:
73813x
Včera se mi stalo něco neuvěřitelného, konečně už nejsem outsider. Poslední ze třídy, vlastně poslední ze všech, koho znám. Stalo se to naprosto nečekaně. Jel jsem domů odpoledním autobusem a vedle mě čtyřicetiletá žena. Cítil jsem z ní decentní nádech sladkého parfému. Na klíně měla obrovskou tašku s nákupem. Nevěnoval jsem jí žádnou velkou pozornost, a protože jsem to měl domů ještě daleko, tak jsem usnul.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bydlel jsem na konečné, takže jsem se nebál, že bych zastávku přejel. Jenže asi dvě stanice před mým domovem, mě probudilo jemné zaklepání na rameno. „Pomůžeš mi prosím domů s tou taškou?“ Chystal jsem se říct, že spěchám, ale pak mě napadlo, že by mi za to mohla dát nějakou tu korunu, a tak jsem kývnul.

Vzal jsem jí tašku a v tom okamžiku mi došlo, že jsem udělal správnou věc. Za taškou se totiž skrývala ta největší prsa, jaká jsem kdy viděl. Byla vmáčknutá do obrovského výstřihu a mě ihned napadlo, že bych je rád vysvobodil ze zajetí podprsenky. Cítil jsem, jak se mi vlévá krev do penisu, ale musel jsem jít, tak jsem rychle myšlenky na její prsa zapudil. Jenže když se zvedla, aby z autobusu vystoupila, vykoukl na mě překrásně kulatý zadek. Až nezvykle vypracovaný na její věk. Chvíli jsem jen zíral, ale pak mi došlo, že musím vystoupit. Doufal jsem, že džíny mou erekci skryjí.

Když vystupovala, otočila se na mě, aby se přesvědčila, že jdu s ní. Přísahal bych, že si musela všimnout toho, že mi stojí, ale nedala to na sobě nijak znát a ladným krokem vystoupila. Kroutila tím svým překrásným zadkem a já si představoval, jaké by to asi bylo, vrazit penis mezi její kulaté a pevné půlky.

K ní domů jsem šel vedle ní, a tak jsem nemohl pořádně sledovat ani její prsa, ani její zadeček. Občas jsem však zahlédl, jak se ty obrovské kulaté svatosti pohupují v rytmu její chůze. Když jsme došli k ní domů, zeptala se mě, jestli nechci zůstat na kafe. Asi až moc nadšeně jsem přitakal, a tak jsem byl usazen u malého jídelního stolu. Přemýšlel jsem o tom, jestli má manžela nebo děti. Jejich přítomnost však v bytě nic nenaznačovalo. Ona šla zatím uvařit kávu. Pozoroval jsem ji a ona to věděla. Asi i proto mě usadila tam, kam mě usadila. Pak se ohnula pro hrnek a zadek jakoby schválně vystrčila v mém směru. V téhle poloze byl ještě nádhernější. Překrásně se rýsoval v jejích upnutých kalhotách. Už zase mi stál.

Na chvíli jsem zavřel oči a pak jsem si uvědomil, že stojí za mnou, levou rukou mě objímá a pravou mi pokládá do klína. Zmáčkla můj stojící úd a mně se postavil ještě víc. To už jsem ale měl její teplý jazyk ve své puse. Byl jsem nervózní, protože doposud mě ukájela pouze má představivost ve spojení s mou pravačkou. A navíc mě vzrušovala představa, že by mohla mít manžela.

Zvedl jsem se a rukama stiskl její pevný zadek, přičemž jsme se vášnivě líbali. Má erekce dosáhla svého maxima. Cítil jsem, jak se můj penis opírá o její stehna, a to se mi nesmírně líbilo. Vzala mě do ložnice a povalila na postel. Pak se zarazila a řekla: „Ty nejseš moc zkušenej, co?“ Zakroutil jsem hlavou a ona se svůdně pousmála. Pak mi začala rozepínat kalhoty a vytáhla můj ztopořený penis. Chvilku si s ním hrála a pak ho začala olizovat. Od kořene až po žalud, myslel jsem si, že krásnější pocit nemůže existovat. Hned v dalším okamžiku jsem zjistil, jak jsem se mýlil. Vzala ho totiž celý do úst a začala jemně sát. Při tom mi dráždila žalud špičkou svého jazyka. Začala zrychlovat tempo a já už jsem skoro vyvrcholil. Jenže ona to poznala a přestala.

Nemohl jsem to vydržet, a tak jsem se na ni vrhl a začal z ní strhávat všechno oblečení. Chvilku jsem se zasekl u podprsenky, ještě nikdy jsem ji nerozepínal, ale odměna za vynaložené úsilí byla více než sladká. Začal jsem jí sát jednu bradavku a druhé ňadro jsem s nadšením hladil a mačkal. Pak jsem se odhodlal a vysvlékl ji celou. Zarazil jsem se, a ona poznala, že přemýšlím nad ochranou. „S tím si hlavu nedělej,“ řekla a tak jsem jí pomalu vsunul svůj penis do její nadržené mušličky. Chvilku jsem jí šukal v normální poloze, ale pak řekla, ať si lehnu na záda a začala na mě řádit. Ta jela. Vždycky, když jsem myslel, že už budu, tak zpomalila. Její úžasná prsa skákala nahoru a dolů a já byl v sedmém nebi. Udělala se rychleji, než jsem čekal. Dřív než já. Pak ze mě slezla a já nevěděl co se děje. Lehla si na záda a ukázala mezi svoje prsa. „Nechceš ho vrazit tam?“ Tohle mě vždycky vzrušovalo a já nemohl uvěřit, že to někdy vyzkouším. Namazala mi penis troškou lubrikantu a já jsem ho třel o její obrovská prsa. Netrvalo to dlouho a po její hrudi stékalo mé teplé sperma. Vzala můj tepající penis do úst a zbytek prýštícího spermatu spolykala.

Pak se na mě podívala a řekla: „A za chvíli zkusíme anál?“

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt