zakázaná rozkoš

KATEGORIE: Zralé ženy

Zakázaná rozkoš

Autor:
Marie D.
Publikováno:
13. 1. 2014
Přečteno:
14909x
Procházela jsem se pražskými ulicemi a jelikož jsem už přesně dva roky byla nezadaná, tak jsem kromě po zajímavých kusech oblečení též koukala i po přitažlivých mužích. Dneska jsem jich napočítala pět. Každého jsem si pečlivě prohlížela a snažila se prozkoumat, jakou má výbavičku. Představovala jsem si, jak jsem s každým z nich v posteli. Jeden byl něžný, jeden to měl rád tvrdě. Při každé představě jsem více a více vlhla. Chlapa jsem neměla už dlouho a v tu chvíli mi přitažlivý připadal každý druhý, kterého jsem potkala. Toužila jsem po sexu jako zlatokopka po nablýskaném mercedesu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Rozhlédla jsem se, kde jsou nejbližší kabinky nebo toalety. Svou nadrženost jsem potřebovala ukojit. A to hned. Zahlédla jsem ceduli ukazující na veřejné záchodky a spěšně vyrazila tímto směrem. Nevnímala jsem nic jiného, soustředila jsem se pouze na ten cíl, pohrát si sama se sebou a dosáhnout orgasmu. Celá jsem se chvěla, nemohla jsem se dočkat, až se mé prsty dotknou mé broskvičky. Nejradši bych si je pod sukni zasunula hned, ale přemáhala jsem se. Když jsem byla téměř u toalet, do někoho jsem prudce vrazila. Úplně mě to vykolejilo, ten někdo byl statný a velmi dobře voněl. Když jsem se vzpamatovala, zjistila jsem, že jsem narazila do krásného mladého muže. Pomohl mi zpátky na nohy a usmál se na mě.

Krev se mi nahrnula do hlavy, srdce mi začalo bušit neskutečnou rychlostí. Vlhla jsem ještě více a to jsem byla přesvědčená, že to již není možné. Toho chlapa jsem chtěla dostat. Stále mě držel za ruku, jak mi pomáhal na nohy.

Neváhala jsem ani vteřinu. Vzala jsem jeho dlaň a položila ji na mé ňadro. On se nejprve tvářil nechápavě, ale cukal mu koutek jeho plných rtů a po chvíli se mu na tváři rozlil široký úsměv. Já se usmála vítězoslavně. Chytila jsem ho kolem ramen, přitiskla ho ke stěně a začala divoce líbat. Věnovala jsem do těch polibků veškerou spalující vášeň a energii, sála jsem jeho jazyk, ochutnala jsem každičký kousíček jeho rtů, zatímco jsem si pravou rukou užívala pod tričkem jeho tělo.

I když jsem zatím neměla možnost jej vidět, jeho tělo bylo přímo famózní. Na břiše se mu rýsovaly pevné svaly, jeho hrudník a ramena byla široká, tudíž působil vážně mužsky a přitažlivě. Nejvíce atraktivní byla jeho vůně, která mě dostávala do kolen. Celé mé tělo se chvělo, konečně se mu dostávala to, po čem toužilo. Ale já chtěla víc, líbání mi nestačilo. Má vagína se stahovala a dávala mi jasně najevo, že už se o ni musí konečně někdo postarat.

Vtom jako by mě neznámý vyslyšel, vykasal mi sukni a začal mě přes punčošky dráždit. Můj klitoris nabyl obrovitých rozměrů a díky jeho extrémně vysoké citlivosti jsem prožívala každičký dotek a pohlazení. Najednou ruku zpod mé sukně vytáhl, což jsem vnímala jako zradu a odmítnutí. Ovšem znamenalo to něco úplně jiného. Chytil mě kolem pasu, otočil se a vtlačil nás do dveří, jež byly opatřeny cedulkou „Vstup pouze pro zaměstnance“.

Mezi jednotlivými vášnivými polibky jsem se začala opět usmívat. Už se to blížilo. Položil mě na jakýsi tvrdý stůl a stáhnul si kalhoty. Pochopila jsem, že předehra je u konce, a svlékla jsem si punčošky. Cizinec se neptal a vrazil do mě svou obrovitánskou kládu, až jsem málem zavřískala bolestí. Tento prvotní zásun mě svou rychlostí překvapil. Pak se ale má vagína přizpůsobila a velikost jeho klacku jsem si užívala. Nikdy jsem v sobě neměla něco tak velkého. Užívala jsem si tvrdý sex, kdy na mě můj sexuální partner nebral ohledy a jel si podle svého. Rychlost jeho přirážení ve mně probouzela mé druhé divoké já. Pohybovala jsem se přesně proti jeho přírazům, abych tu intenzitu pohybů ještě zvýšila. Cítila jsem ho úplně všude. Dral se mou vagínou tam a zase zpátky, pokaždé rychleji a rychleji. Bylo mi čím dál větší horko. Lapala jsem po dechu. Vtom jsem cítila, jak jeho klacek sebou ve mně škube a plní mě horkým semenem.

Zamrzelo mě, že se udělal tak brzo. Doufala jsem, že se o mě postará jinak, v čem jsem se ovšem šeredně mýlila. Natáhl si kalhoty a zmizel ve dveřích. Já v tu chvíli nevěděla co dělat. Ležela jsem tu na stole extrémně nadržená a neukojená. Porozhlédla jsem se po místnosti a zaujala mě skleněná láhev od limonády. Natáhla jsem se pro ni a zasunula si ji do vagíny. Líbilo se mi, jak studila, jako by to nabylo další rozměr. Levou rukou jsem ji vrážela do mé broskvičky a pravou, tou šikovnější, si dráždila klitoris. Cítila jsem, jak ze mě vytékají hektolitry horkého spermatu smíchaného s mou šťávičkou. Má vagína se začala stahovat, mé bradavky tvrdly, polil mě horký pot a já cítila, že se můj orgasmus blíží. Musela jsem si dávat pozor, aby mé tělo nepojmulo láhev úplně celou, tak moc jsem ji chtěla uvnitř. Vrážela jsem si ji tam takovou silou, jak nejvíce jsem dokázala, přičemž jsem si divoce laskala poštěváček. Má broskvička si to užívala, já se prohýbala rozkoší a slastí. Když už jsem zvuky vycházející z mých úst nemohla kontrolovat, vykašlala jsem se na okolí a užívala si to naplno.

Když jsem se udělala, padla jsem vyčerpáním. Až po několika desítkách vteřin jsem zjistila, že na mě koukají vyděšení zaměstnanci obchodního centra.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt