zaseknutí ve výtahu

KATEGORIE: Zralé ženy

Zaseknutí ve výtahu

Autor:
Marie D.
Publikováno:
2. 4. 2014
Přečteno:
15833x
Pracuji jako úřednice v jedné reklamní agentuře a nutno podotknout, že jsem ve své práci dobrá. V poslední době jsem očekávala každou chvíli povýšení, protože se zrovna před pár dny uvolnilo místo šéfa oddělení. Pan Hostovský, který ho až doteď vykonával, dostal menší infarkt a nyní pomýšlel na odchod do důchodu. Šíleně jsem o to místo stála, ale ředitel se stále ne a ne vyjádřit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pro dnešní den jsem si vzala upnutý kostýmek, abych na sebe upoutala pozornost. Byla jsem si vědomá toho, že moje chůze musí vypadat podivně, protože díky malému rozparku nemohu dělat příliš velké kroky, ale zato zadek jsem v téhle sukni měla božský. Z blůzičky pod sakem mi lehce vykukovala prsa. Připadala jsem si sexy. A podle pochvalných poznámek, jsem tak zřejmě i vypadala.

Na recepci jsem se pozdravila s Lenkou a zeptala se jí, jestli nejsou nějaké nové zprávy. Nejdříve se trochu zdráhala, ale nakonec přiznala, že zaslechla něco o tom, že by na uvolněné místo měl být dosazen Denis. Vzteky mi zbrunátněl obličej. Ten frajírek tu pracoval sotva půl roku a už by měl dostat moje místo, na které já jsem dřela skoro pět let? Tak to tedy ani náhodou.

Rozzlobeně jsem nakráčela do výtahu a nechala se dovést na patro, kde jsem měla kancelář. Už mě nezajímaly pochvalné poznámky na můj zadek a sexy dlouhé nohy, vztek mi koloval v žilách jako adrenalin. Celé dopoledne jsem zuřivě datlovala do počítače, abych se alespoň nějak zbavila své frustrace, ale ani díky práci se mi nedařilo zapomenout.

Během oběda jsem se posadila co nejblíže ženám z účtárny, protože to byly největší drbny v celé agentuře. Jakmile se někde něco špitlo, všechny to okamžitě věděly. A bohužel Lenka měla pravdu, nestihla jsem dojíst ani polévku, když jsem zaslechla ona osudná slova, že novým šéfem oddělení by se měl stát Denis.

Chuť k jídlu mě přešla.

Zatímco jsem znovu čekala na výtah, zlobila jsem se na celý svět. Dokonce i sebe jsem obviňovala z toho, že jsem si byla tak jistá, že to místo dostanu já, že jsem se pořádně nesnažila. Věděla jsem, že to není pravda, ale potřebovala jsem někam svalit vinu, protože jiné vysvětlení jsem nenacházela. Když se dveře výtahu otevřely, nastoupila jsem a teprve nyní si uvědomila, že vedle mě celou dobu stál zástupce ředitele Marek. Jak jsem byla ztracená v myšlenkách na nespravedlnost, která se mi děla, nevšimla jsem si ho. Teď jsem se ale červenala a rozpačitě si vlasy dávala za ucho. Byl to totiž neuvěřitelně sexy chlap, který chodil několikrát týdně do posilovny. Jeho pevná hruď se dmula v perfektně padnoucím obleku ušitém na míru a jeho vůně byla omamná. Na krátko střižený moderní účes mu slušel.

Snažila jsem se dívat někam stranou, ale i tak jsem si byla vědomá jeho pohledu. Cítila jsem, jak milimetr po milimetru prozkoumává svýma jiskrnýma modrýma očima moje tělo. Připadala jsem si jako nahá. Nervózně jsem počítala poschodí a nemohla se dočkat, až budu z této erotické atmosféry pryč.

Ale všechno mělo být jinak.

Výtah se najednou s hrknutím zastavil a v malé místnůstce se rozsvítilo červené světlo. Zpanikařeně jsem několikrát stiskla tlačítko svého patra, ale nic se nedělo. Se zděšením mi došlo, že jsme tu uvízli. Šokem se mi stáhlo hrdlo a já začala lapat po dechu. Naštěstí duchapřítomný Marek mě podepřel a v klidu mi domlouval, že všechno bude zase v pořádku. Donutil mě, abych si sedla na podlahu a posadil se vedle mě. Ujišťoval mě, že si toho každou chvíli někdo všimne a že to nebude trvat dlouho a budeme zase venku. Ačkoliv mě jeho hlas uklidňoval, vymrštila jsem se do stoje a začala křičet a bušit na dveře, abych upoutala pozornost.

Po dvaceti minutách jsem to vzdala. Nikdo asi nepotřeboval jezdit výtahem. Vyčerpaná jsem se zhroutila na podlahu a rozplakala se. Obviňovala jsem celý vesmír, že se proti mně spiknul. Nejdříve to místo a teď tohle.

A v té chvíli Marek udělal něco, co jsem nečekala. Chytil mě za bradu a políbil mě. Překvapeně jsem se na něho podívala, ale nebránila jsem se. Jednak jsem na to neměla dostatek síly, jednak jsem ani nechtěla. Vždycky se mi líbil.

Natáhla jsem se, polibek mu oplatila. V tu samou chvíli se pro mě natáhl a přisunul si mě blíž. Cítila jsem teplo jeho těla a pevnost jeho hrudi. Vzrušovalo mě, jak mě k sobě pevně tiskl. Pomohla jsem mu, když mi rozepínal halenku a s nově nabitou energií si nechala rozepnout i sukni. Prsty mi okamžitě zajel do rozkroku a jemně mi začal masírovat klitoris. Já jsem mu mezitím rozepnula kalhoty a z boxerek vyndala jeho penis. Byl obrovský. Začala jsem mu ho honit, zatímco on svými prsty vniknul do mé jeskyňky. Cítila jsem, jak příjemně vlhnu.

Nepřestávala jsem ho líbat.

Vzrušením jsme oba postupně zrychlovali. Moje touha stále rostla – chtěla jsem ho mít v sobě. A tak jsem odsunula jeho ruku, abych se mohla předklonit a naslinit mu jeho chloubu. Zarážela jsem si ho hluboko do krku a jemně mu přitom mnula koule. Tiše sténal slastí.

Jakmile jsem si byla jistá, že je nasliněný až dost, nasedla jsem na něj a pořádně si užívala ten pocit, když do mě pronikal. Lehce to bolelo vzhledem k jeho rozměrům, ale pocit slasti a plnosti byl hlasitější. Pomalu jsem se na něm pohybovala nahoru a dolů, zatímco jsem ho stále líbala. Mírně jsem ho kousala do rtu. Po chvíli už jsem na něm skákala jako na rodeu a vřískala u toho vzrušením. Chytil si mě za boky a zarážel do mě svůj klacek tak hluboko, že jsem skoro nemohla dýchat. Měla jsem pocit, že ho mám až v žaludku. Postupně ale pocit slasti vrcholil a já se vzápětí udělala. Tiskla jsem jeho penis svými stahy, přičemž jsem křičela blahem. Jeho výstřik následoval hned poté.

Z výtahu jsme se dostali o hodinu později. Zaseknul se totiž mezi patry, a tak bylo nutné, aby přijeli hasiči. Druhý den jsem dostala svoje vytoužené místo, přičemž když to ředitel všem oznamoval, nemohla jsem si nevšimnout, že Denis na mě mrkl. Zítra spolu jdeme na večeři.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt