zasvěcení od lesbické kamarádky

KATEGORIE: Lesbičky

Zasvěcení od lesbické kamarádky

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
11. 5. 2016
Přečteno:
6218x
Spěchala jsem do města a roztržitě se přitom dívala na hodinky. Zase jsem šla pozdě. Naštěstí Gábina není netrpělivá a moc dobře zná mě a moji nedochvilnost. Když jsem dorazila do naší oblíbené vinárny, měla jsem zpoždění asi dvacet minut, což ale byl i tak docela dobrý výkon. Omluvila jsem se kamarádce, která ve chvíli mého příchodu už pila druhou sklenku červeného vína. Gábina mě vřele objala a ukázala na židli naproti sobě, abych se konečně posadila a náš společný holčičí večer mohl začít.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jakmile jsem si odložila kabát, už u mě byl číšník a ptal se, co si dám, a tak jsem se rozhodla podpořit kamarádku a objednala si to samé. Spíš se mi nechtělo v lístku hledat nějaké jiné víno, navíc když vím, že Gábina pije také červené suché s nakyslejší chutí. A po prvním ochutnání jsem musela uznat, že ani tentokrát mě kamarádka nezradila. Víno bylo opravdu perfektní a po dlouhé době mi přišlo fakt k chuti. Což bylo zřejmě docela poznat, protože ve mně mizela jedna sklenička za druhou, až číšník uznal za zbytečné k našemu stolu neustále chodit a naúčtoval nám celou lahev, kterou nám nechal na stole, abychom se mohli obsloužit samy.

My jsme si mezitím povídaly a řešily naše životy. Dlouho jsme se neviděly, a tak jsme probíhaly všechno od shora dolů a nezapomněly zhodnotit ani naše šéfky, protivné kolegyně v práci a nakonec i milostný život. Gábina byla lesbička, přiznala se k tomu už na střední škole, odkdy jsme se společně kamarádily. Já to nikdy nezkoušela jinak než s chlapem. Obě jsme měly za sebou těžký rozchod v nedávné době, což možná byl i jeden z důvodů, proč jsme si na sebe konečně našly čas a mohly se sejít. Slova nám plynula z úst úplně sama a hodinová ručička se hýbala příliš rychle. Najednou byla skoro půlnoc a číšník nás upozorňoval, že brzy budou zavírat. Kromě nás ve vinárně byla ještě jedna společnost, jinak už bylo vymeteno.

Jelikož jsme si toho ale měly ještě hodně co říct a opravdu se nám nechtělo se tak brzy zase rozloučit, rozhodla Gábina, že půjdeme k ní domů. Spokojeně jsme dopily posledních pár kapek, které nám zůstaly ve sklenici, zaplatily horentní účet a vyrazily na cestu. Gábina bydlela od vinárny asi dvacet minut cesty pěšky, ale to platilo pro lidi, kteří nebyli tak opilý, jako my dvě. Potácely jsme se ulicemi, křičely sprostá slova na adresu mužů i žen a celkově si užívaly procházku vlahých večerem. I když jsme byly notně posilněné vínem, nakonec se nám povedlo dostat se až ke Gábině domů.

Měla hezký byt ve druhém patře s výhledem do městského parku, kde jsem ale neviděla nic jiného, než pár pouličních lamp. Když jsme dorazily, svalily jsme se u ní v obýváku, přičemž Gábina přinesla nějaké soukromé zásoby vína, které měla v ledničce. Rozdělaly jsme si další lahev a navázaly tam, kde jsme přestaly – že všichni muži i ženy jsou pěkní zrádcové.

Bylo mi hrozně příjemně. Pro Gábinu jsem měla vždycky slabost a teď jsem v sobě navíc měla asi tak lahev a půl vína. Rozvalovala jsem se na jejím šíleně chlupatém koberci a užívala si, jak mě ty dlouhé chloupky šimrají na kůži. Měla jsem z toho doslova husinu. Gábina se něčemu, co jsem předtím řekla, smála, až se svalila na koberec vedle mě. Ležely jsme vedle sebe a opile se na sebe usmívaly, pak jsme chvíli zíraly na strop, jako kdyby tam bylo hvězdné nebe a ne fleky od předchozích majitelů.

A najednou se Gábina ke mně naklonila a políbila mě. Jemně a přitom horoucně, její dech byl horký a plný touhy. Nejdříve jsem ji chtěla odstrčit, ale pak jsem si okamžitě řekla, že proč vlastně ne. Vždyť zkusit se má všechno, ne? A tak jsem její polibek opětovala, jazykem jsem jí zajížděla do úst a klouzala po jejích rtech sem a tam. Gábina mě kousala do spodního rtu a sála mi jazyk, jak kdyby to byl penis. Naše jazyky se vlnily ve společném jazyce lásky a nutno uznat, že jim to opravdu šlo.

Přitáhla jsem si ji blíž k sobě a ona na mě jemně nalehla. Zatímco mě líbala, hladila mě po ňadrech a přidržovala se za moje boky. Pak mi vyhrnula tričko a vyndala prsa z podprsenky. Slastně se přisála na moje vzrušením ztuhlé bradavky a masírovala mi je společně s ňadry. Bylo znát, že věděla, jak na to. Doslova jsem z ní vlhla.

A ona si toho hned všimla.

Ruku mi strčila do kalhotek a mačkala mi klitoris. S každým stisknutím jsem se otřásla rozkoší a neúnavně se rozplývala. Sténala jsem jí do úst a nehty jí přejížděla přes páteř. Podprsenku měla už dávno rozepnutou a její prsa se nade mnou klinkala podle toho, jak se hýbala. Měla jsem chuť mezi ně zabořit obličej a poznat teplo jejího záňádří. Gábina ale mezitím sklouzla po mém těle až dolů k mému rozkroku a líbala mě na vnitřní straně stehen. Její jazyk mi kreslil stezičky po tříslech a v podbříšku. Zakláněla jsem hlavu a toužebně očekávala, kdy mi zaboří jazyk do kundičky.

A pak to najednou udělala. Dala stranou kalhotky a celou hlavu mi vrazila mezi nohy. Ztuhlým jazykem mi narážela do klitorisu a prsty mi přitom rozhrnovala kundičku. Jemně mi přejížděla po vnitřní straně a sledovala, jak ze mě vytéká šťávička. Byla jsem celá mokrá, když do mě zasunula prst a různě jím šátrala v mé kundičce. Přetáčela ho a otáčela a pak si můj nektar ze svých prstů lízala dolů. Potom do mě dala dva prsty a jazyk, zatímco její nos mi dráždil poštěváček. Kroutila jsem boky a vycházela jejím pohybům vstříc, když najednou přestala a posadila se. Odešla do ložnice a vrátila se s připínacím penisem. Jakmile jsem tu hračku uviděla, začala jsem se vysvlékat, oblečení už začínalo být na obtíž.

Jakmile jsem před ní ležela obnažená na posteli, nandala si penis a potřela ho lubrikačním gelem. Posunula jsem se do rohu gauče, abych mohla napůl sedět napůl ležet, tedy aby měla dobrý přístup k mé kundičce, ale já ji mezitím mohla líbat.

Když do mě poprvé zajela, hrozně to studilo. Kundička mi hořela touhou, takže byla pěkně stažená a uvnitř horká a vlhká. Gábině se tak snadno zajíždělo dovnitř a ven. Opatrně mě šukala a naše jazyky se při každém přírazu setkaly. Chytila jsem ji za boky a pomáhala jí zajíždět hlouběji do mé kundičky. Obě jsme hlasitě sténaly. Po dalším přírazu jsem Gábinu popadla za vlasy a její hlavu si nacpala znovu do klína namísto připínacího penisu. Její jazyk byl oproti dildu teplý, přičemž ta změna způsobila, že jsem se během chvilky udělala. Házela jsem sebou a cukala podle stahů kundičky.

Po orgasmu jsem si lehla pohodlně na gauč a vzápětí usnula. Probudila jsem se až ráno s pořádnou kocovinou a Gábina ležela na koberci, přikrytá dekou s připínacím ptákem na sobě. Jo, byla to pořádně divoká noc.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt