zaučení nováčků

KATEGORIE: Zralé ženy

Zaučení nováčků

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
22. 8. 2013
Přečteno:
11000x
Už když jsem se ráno probudila, cítila jsem, že tento den bude jiný. Probudila jsem se naprosto rozpálená a nažhavená. Mé bradavky byly tvrdé a vystouplé, tam dole jsem cítila mokro. Bohužel jsem neměla čas si se sebou pohrát, protože jsem musela rychle do práce. Díky tomu má nažhavenost dále přetrvávala.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem nastupovala do auta, pohladila jsem řadicí páku. Ten důvěrně známý tvar. Tvar, který připomínal jednu určitou část lidského těla. Tvar, po kterém jsem toužila už od probuzení…

Auto příjemně vibrovalo. Stupňovalo to mou nažhavenost. Srdce mi bušilo a já se nemohla pořádně soustředit na řízení. Jediné, co jsem mohla vnímat, byly vibrace, které příjemně dráždily mou vagínu. Jízda do práce velice rychle utekla. V práci mě čekal další krušný den, na který jsem se ani trochu netěšila. Jediné pozitivum bylo, že nám přijdou dva noví zaměstnanci. Vůbec jsem netušila, co jsou zač, ale jakožto šéf oddělení jsem je měla během dopoledne zaučit. Po vyřízení několika každodenních záležitostí jsem se šla narychlo upravit. Narovnala jsem si své přiléhavé červené šaty a mírně pročísla bohatou hnědou hřívu. Teď už zbývalo pouze sedět a očekávat novou pracovní posilu.

Ozvalo se nesmělé zaťukání a po mém vyzvání vešla dovnitř malá hubená blondýnka a vysoký černovlasý klučina, oba nejspíš právě vyšli školu. On vypadal sebevědomě a ona velice drobně a stydlivě. Jelikož mnou stále cloumala neudržitelná nažhavenost, samozřejmě má první myšlenka byla, jaký by asi byl v posteli. Při hříšných myšlenkách jsem postřehla, že oba dva sjeli očima na mé bujné poprsí. V duchu jsem se usmála. Ten bude můj. Hodila jsem na něj svůdný pohled a trochu se předklonila, aby má ňadra vykoukla ještě o trochu víc z pevného sevření mé černé krajkové podprsenky. Zachytila jsem náznak obdivného pohledu. Teď už jsem se nemohla usmívat jen v duchu. On mi krátce úsměv opětoval. Nenápadně jsem mrkla na zvětšující se bouli v jeho kalhotách. Přestože jsem se snažila být nenápadná, on mé mrknutí pochytil. Teď se zeširoka usmíval on.

Byli jsme tu jen my dva. Aniž bychom znali jméno toho druhého, hráli jsme erotickou hru. Navzájem jsme se lovili. Atmosféra byla příjemně napjatá, cítila jsem jeho vzrušení. Šla jsem k nim blíže, chtěla jsem jim jako slušná šéfová potřást rukou, chtěla jsem se ho dotknout. Blondýnka se polekala, otevřela dveře a vyběhla ven. Prudce jsem za tou blonďatou nánou zabouchla a pověsila se na mou novou oběť. On mi začal vášnivě osahávat prsa, já mu začala rozepínat kalhoty. Zvedl mě, pro jeho svalnaté paže to nebyl žádný problém, a odnesl mě na pohovku. Měnil se v rozdrážděného tygra. Ztrhal ze mě mé červené minišaty a začal mi sát bradavky.  Takhle vzrušená jsem ještě nikdy nebyla. Samou vášní jsem ho škrábala do zad. Nějak se mi povedlo stáhnout mu kalhoty úplně a na chvíli jsem se zastavila – obdivně jsem si prohlížela jeho ztopořený úd. On to ale už nemohl vydržet, roztáhl mi rukama nohy a zasunul ho do mě až po kořen. Samou slastí jsem vyjekla. A takhle to pokračovalo. Nemohla jsem myslet, nemohla jsem vidět, nemohla jsem vnímat nic jiného, jen ďábelské přirážení. Když už jsem myslela, že se za chvíli udělám, on ještě zrychlil. Vyvrcholení přicházelo ještě rychleji. Byla jsem na vrcholu blaha. Když jsem byla v úplně nejlepším, jen jsem vzdychala a užívala si jeho gigantický úd, který mě plnil horkým semenem. Vtom se rozrazily dveře, ve kterých stálo pár pracovníků v čele s blondýnkou. V tu chvíli mi bylo jedno, že se na nás dívají, stejně jsem se na to nemohla soustředit.

Já i černovlasý mladík jsme přišli o práci a blondýnka po nějaké době zaujala mou pracovní pozici. Až později jsem se dozvěděla, že ti dva spolu už nějakou dobu chodili.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt