zneužita kamarádkou

KATEGORIE: Lesbičky

Zneužita kamarádkou

Autor:
Katka V.
Publikováno:
10. 10. 2014
Přečteno:
9555x
Zrovna jsem vařila večeři, když někdo zazvonil na dveře. Když jsem se podívala kukátkem, zjistila jsem, že je to moje kamarádka Sára s vínem v ruce. Bez váhání a s radostí jsem jí otevřela dveře a přivítala ji. Znaly jsme se sice jenom asi dva roky, ale hned od začátku nám bylo jasné, že z nás budou velmi dobré kamarádky.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Posadila jsem Sáru k pultu, abychom si mohly povídat, zatímco já budu dodělávat večeři. Sára si přišla opět vylít srdíčko z jejího nešťastného vztahu s Klárou. Sára byla bisexuálka, která nyní žila s přítelkyní, která jí ale dávala zabrat. Už několikrát Sáru podvedla, ale ta se od ní ani potom nedokázala odejít. A teďka po ní chtěla různé nesmysly – aby se v práci s nikým nebavila, aby vždycky přesně řekla, kam jde a v kolik se vrátí, apod. Jako kdyby Sára byla ta, co podváděla.

Dodělala jsem jídlo a nabídla večeři také kamarádce, aby přišla na jiné myšlenky. Nejdříve jí to bylo hloupé, ale nakonec se nechala umluvit. Po dobrém jídle bylo znát, že je jí trochu lépe. Nechaly jsme nádobí nádobím a vrhly se na tu láhev vína, kterou s sebou přinesla.

Seděly jsme v obýváku a povídaly si. Tedy, Sára vedla monolog a já jí na všechno kývala a přitom ji utěšovala. Tiskla se ke mně a plakala mi do hrudníku, hlavu přitisknutou na moje prsa. Bylo mi to sice nepříjemné, ale nevěděla jsem, jak jí to taktně naznačit. Pokoušela jsem se trochu odsunout nebo alespoň zmírnit její objetí, ve kterém mě skoro škrtila, ale nic nepomáhalo. Vždycky se přisunula znovu a stiskla mě ještě pevněji než předtím.

A pak v jedné chvíli ke mně zvedla uslzené oči. Dívala se na mě tak smutným pohledem, a pak mě najednou políbila.

Šokovaně jsem od ní odskočila a křičela na ni, co to dělá, o co se to vlastně snaží. Jestli jí jde jen o to, aby se Kláře pomstila, tak to může udělat i jinak, beze mě. Já nejsem na holky a nikdy nebudu. Po tom křiku se Sára rozplakala ještě víc, přičemž mezi vzlyky šeptala omluvy. Nechala se unést, a že mám určitě pravdu s tím, že kdyby se se mnou vyspala, nic by se tím nevyřešilo.

Chvíli jsem ještě uraženě stála opodál, ale když Sářin nářek nepřestával, posadila jsem se zpátky k ní a nechala se tisknout. Ovšem v už trochu omezenější formě.

Po další hodině nářku jsem se Sáře vytrhla a odskočila si. Když jsem se vrátila, měla jsem znovu dolitou sklenku vína a Sára byla připravená s kapesníčky na stole na další slzavou scénu. S povzdechem jsem se posadila zpátky k ní a opět ji utěšovala, zatímco v hlavě jsem myslela na poklidný večer, který jsem si původně plánovala. V klidnějších myšlenkách mi pomáhalo alespoň to víno.

Stačilo ale už jen půl skleničky a začala se mi hrozně točit hlava. Byla to teprve má druhá sklenička, takže nebylo možné, abych byla opilá po takové trošce vína. Ruce mě přestávaly poslouchat, nemohla jsem se pořádně hýbat. Připadala jsem si jako z olova.

A pak jsem si uvědomila, že mě Sára pokládá na pohovku. Po slzách nebylo ani stopy.

Nakláněla se nade mnou a hladila mě po tvářích. K tomu mi říkala, že se mi to bude líbit, že se tomu nesmím bránit, že bych měla poznat něco nového. Zděšeně mi došlo, že mi dala něco do vína a teď se mě chystá zneužít. Začala jsem s sebou cukat, chtěla jsem utéct pryč, ale nemohla jsem se hýbat. Byla jsem jen hadrová panenka, se kterou si ona mohla dělat, co se jí zachtělo.

Sára se ke mně přiblížila a políbila mě na rty. Měla je hebké, ale děsilo mě, co ještě přijde. Jazykem mi přejela přes zavřené rty a napjatou čelist. Říkala mi, abych se uvolnila, že to tak bude lepší, ale to jsem rozhodně v plánu neměla. Chtěla jsem se bránit zuby nehty.

Polibky se nepřestávaly sypat na mou tvář a postupně i na můj krk a hrudník. Tričko šlo dolů jako první, zatímco s podprsenkou si Sára hrála. Strkala pod ni ruce, pohupovala mi s ňadry uvnitř a masírovala mi je přes ni. Bylo mi to nepříjemné, chtěla jsem, aby přestala.

Pak šla dolů i podprsenka. Zakusovala se mi do ztvrdlých bradavek a rukou mi hnětla prsa. Hladila mě po nich, jazykem kroužila okolo. Tím potom sjela až k mému pupíku, na který mě políbila.

S úsměvem se narovnala a poznamenala, že to přeci není tak hrozné ne? Pro další pokračování mi ale musela sundat kalhoty. Svlékla mi je vcelku snadno, neměla jsem se jak bránit. Kalhotky mi potom sundala velmi pomalu zuby. Pro někoho to mohlo být sexy, ale pro mě jako pro znásilňovanou ani ne.

Pokoušela jsem se mluvit, říct jí, aby toho nechala, aby mě nechala být, že to na ni nikde neřeknu, že ji nenahlásím, ale Sára už měla jasno, co udělá. Ležela jsem vedle ní nahá a bezmocná. Vysvlékla se taky a přitiskla se ke mně.

Její rozpálené tělo se lepilo na mé, zatímco mě Sára hladila naprosto všude. Rukou mi zajížděla do rozkroku a zase ven. Hladila mi vnitřní stranu stehen a popleskávala mě po klitorisu. Vnímala jsem každý její dotek a o to to bylo horší.

Nyní jazykem nesjela jen k pupíku, ale přímo k mojí štěrbince. Jedním táhlým pohybem ji olízla a navlhčila. Něžně mi klouzala přes pysky a palcem mi mnula klitoris. Dělalo se mi z toho zle. Ze všeho co dělala, z každého dalšího doteku jejího jazyka. Lízala mě pořádně a dlouze. Dávala si na tom záležet. Pak přidala i prsty a zároveň mě prstila i lízala. Vzrušením u toho tiše sténala.

Posadila se vedle mě a jednou rukou si hrála s mojí a druhou rukou se svojí lasturkou. Masturbovala na gauči vedle mě a šíleně u toho vzdychala. Těsně před vrcholem ale přestala a naklonila se ke mně. Propletla nám nohy jako nůžky, takže se naše kundičky dotýkaly. A v této poloze se začala pohybovat, takže se o sebe třely. Její tempo se zrychlovalo a zrychlovalo, dokud se neudělala.

Zpocená a spokojená se opřela vedle mě na gauč a poděkovala mi za krásný sex. Pak si v klidu dopila sklenku, oblékla se a odešla. Nechala mě ležet nahou, zneužitou a bezmocnou na gauči. Jakmile asi po půl další hodině odezněly nejhorší příznaky toho oblbováku, šla jsem zvracet.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt