zpovědní tajemství

KATEGORIE: Zralé ženy

Zpovědní tajemství

Autor:
Marie D.
Publikováno:
19. 6. 2014
Přečteno:
15095x
Ačkoliv nejsem zrovna příkladná křesťanka, do kostela alespoň jednou do měsíce jdu. Je to spíše taková ta záležitost „aby se neřeklo“ a aby si o mě zvědavé babky nepovídaly a nepřemýšlely neustále, kde a jestli vůbec sháním nějakého chlapa. Jsem sama už nějakou tu chvíli a právě proto mi tyhle jejich kecy lezou na nervy. Když si takhle o mně myslí, že jsem zbožná, nechají mě na pokoji.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ovšem to, že po každé zpovědi si dám doma panáka, to už je zajímat nemusí.

Abych se ale dostala k věci. Není tomu tak dávno, co starý farář byl nahrazen novým. Byl to takový mladíček s čupřinou černých vlasů a vyděšenýma modrýma očima. Když se stěhoval na faru, tak se tak bázlivě rozhlížel po všech těch zvědavých babkách, které si ho přišly prohlédnout jako do vitríny, až jsem se musela pousmát. Byl sladký.

Vypadal jako čokoládový dortík, který jen čeká, až se do něj někdo zakousne. Ať chce nebo ne. Hned jakmile jsem ho toho dne uviděla, věděla jsem, že ho musím mít. Když jsem se tak dívala na tu jeho drobnou postavu, představovala jsem si, jaký musí být tam dole. Copak skrývá pod tou sutanou? Má dlouhé péro, které bych mohla lízat jako lízátko, nebo je to tlustý macek, který bych cucala jako bonbon? Při takových myšlenkách jsem pocítila v kalhotkách horko.

Hned druhý den jsem si ráno vyšlápla na mši, abych toho hošíka obhlídla zblízka. Ani jsem se moc nedivila, že je kostel nacpaný k prasknutí – každý se chtěl podívat na toho nového mladíčka, který nám měl kázat slovo boží. Když vystoupil na kazatelnu, všimla jsem si, jak je mu sutana velká. Visela na něm jako na ramínku. U krku měl kolárek těsně upnutý, takže si ho co chvíli popotahoval, aby mohl vůbec dýchat. Nervozita z něho byla cítit. Jakmile ale promluvil, všechno bylo najednou pryč. Měl hluboký melodický hlas, který se mocně rozléhal kostelní lodí a naplňoval naše uši slavnými slovy.

Od tohoto okamžiku jsem na jeho kázání chodila pravidelně. Ani ne proto, že by ve mně probudil víru, ale představovala jsem si, jak mi jeho hlas šeptá do ucha prasečinky. Pokaždé jsem odcházela s promočenými kalhotkami. Musela jsem být ale trpělivá. Nejdříve to chtělo, aby si ho lidé přestali tolik všímat, aby přestal být takovou senzací.

A to trvalo necelý měsíc.

Šla jsem ke zpovědi. Kostel byl prázdný a nikde ani noha. Farář už nebyl tak nový jako předtím. Už se okoukal – i když tedy, mně rozhodně ne.

Posadila jsem se do zpovědnice, a když se mě zeptal, proč jsem přišla, přiznala jsem se, že jsem zhřešila. A když se zeptal na můj hřích, začala jsem mu popisovat, že jsem měla styk s mužem. Povzdechla jsem si, a když mě vyzval, abych pokračovala, začala jsem mu popisovat, jak se to stalo. Jak jsem se nechala odvézt k němu domů. Jak jsem před ním poklekla a rozepnula mu kalhoty. Jak jsem mu stáhla boxery a vyndala jeho penis. Jak jsem si ho strčila do pusy a pomalu ho laskala a sála. Jak mi potom on navlhčil kundičku jazykem a pak ho do mě vrazil. Jak…

Farářův hlas byl alespoň o oktávu vyšší, když mě zastavil. Rychle mi zadýchaným hlasem uložil pět otčenášů a pak rychle odešel. Spokojeně jsem se usmála a chvíli vyčkala, než jsem ho následovala do jeho kanceláře, do které se šel přede mnou schovat.

Stál ke mně zády, opíraje se rukama o stůl. Přerývavě dýchal. Nevím, jestli mě slyšel vejít nebo ne, ale nehýbal se. Došla jsem k němu a zezadu ho lehce objala tak, abych mu rukama dosáhla na rozkrok. Cítila jsem jeho tepající péro.

Mírně se ode mě odtáhl, ale nenechala jsem se odehnat. Když jsem mu rozepínala poklopec, tiše mi odporoval, ale fyzicky neudělal nic. A to ani ve chvíli, kdy jsem ho obešla, poklekla před něho a jeho tlustého ptáka si nacpala až do krku.

Z hrdla se mu vydral slastný sten. Už se nebránil. Naopak, popadl moji hlavu a zuřivě s ní přirážel. Jeho iniciativa mě upřímně překvapila, ale nehodlala jsem mu nijak odporovat. Zarážel mi svůj klacek do krku až po kořen, až jsem chvílemi nemohla dýchat. V okamžiku, kdy měl orálu dost, mě hrubě vytáhl na nohy a otočil mě k sobě zády. Vyhrnul mi sukeň, pod kterou jsem si provokativně nic nevzala – což zkonstatoval spokojeným zafuněním – a vrazil mi ho tam.

Nejdříve to bolelo jako čert. Měl ho pěkně tlustýho, ale postupně se bolest měnila ve slast. Držel si mě v bocích a narážel si mě na svůj kolík šílenou rychlostí. Místnost jsem v podstatě viděla jenom rozmazaně, jak rychle ho do mě posílal.

Najednou mě prudce otočil a posadil mě na stůl. Dívala jsem se mu do těch potemnělých modrých očí, abych vzápětí pocítila, jak ho do mě opět strčil. Vyvřískla jsem bolestí a slastí, zároveň jsem se mu nepřestávala dívat do obličeje. Měl zuřivý výraz, slast jsem neviděla. Podívala jsem se dolů, kde se jeho péro bořilo do mojí mušličky, která byla celá červená.

Při dalším přírazu jsem se udělala.

Farář na to ale nehleděl, mrdal mě dál jako smyslů zbavený. Když orgasmus odezněl, shodil mě ze stolu na zem a donutil mě kleknout na všechny čtyři. A pak mi ho bez varování vrazil do zadku. Tělem se mi rozlila bolest, když jsem se ale pokusila bránit, chytil mě svýma tenkýma rukama, ve kterých najednou ale byla velká síla. Nemohla jsem s tím nic dělat. Naštěstí se to brzy proměnilo v příjemné pocity, které skončily druhým bouřlivým orgasmem.

Hned potom mě farář donutil kleknout před něj jako na začátku a vyndal mi prsa z podprsenky ven. Mezitím si ho rukou honil, když mě po nich hladil. A potom mi na ně nastříkal.

Domů jsem odcházela belhavou chůzí a už druhý den jsem byla zdrojem klepů, kdože mě tak zřídil, jestli to byl Honza z vedlejší vesnice nebo ten Pavel, co sem občas jezdí z města. Nechala jsem babky, ať si myslí, co chtějí, ale nutno podotknout, že k farářovi už jsem se nepřiblížila. Jeho forma fyzického kázání mě donutila přehodnotit mé názory.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt