zralá šelma na lovu mladíčků

KATEGORIE: Zralé ženy

Zralá šelma na lovu mladíčků

Autor:
Lenka V.
Publikováno:
19. 7. 2019
Přečteno:
16673x
Blížila se šestá hodina a já se začínala pomalu chystat. Pod sprchou jsem se hezky rozehřála a když jsem si pečlivě vyholovala všechno tam dole, venku už se mezitím stihlo setmít. Nebylo ani teplo ani přílišná zima, takže ideální podmínky na lov. Byla sobota večer a venku se potulovala spousta osamocených chlapů, kteří neměli žádnou ochranu. Dneska jsem měla chuť na nějaký mladší ročník, ale uvidíme, co mi dnešní noc sama nabídne.

Se sklenkou vína jsem si sedla k počítači a vyhledala si, kde se ve městě pořádají největší akce. Tam se kolem vždycky ometají nějací přiopilí nešťastníci. Ty je potom snadnější přeprat, když se snaží aktivně bránit. Ne vždycky ale tomu tak je. Jakmile jim dojde, že jim stahuju kalhoty, někteří se ke mně svolně přidávají. Jenomže to už potom není žádná zábava. Napětí a vzrušení mě velmi rychle opouští a poskakování na zimou zmenšeným pinďourovi rozhodně za ten risk nestojí. Mladí kluci, ty se jenom tak nedávají, ti se brání a jen neradi se poddávají. Navíc jim třísla ještě voní mládím. Pták se jim staví do pozoru i přes jejich vzdor, zkrátka je s nimi větší práce, ale zato jsou mnohem sladší odměnou.

Kolem půlnoci jsem se oblékla do krátkých šatů, které jdou snadno vyhrnout a legín, které se zase dobře stahují. Hřálo mě vzrušení, takže stačil už jenom lehký kabát a byla jsem připravená do akce. Připlížila jsem se do keřů v jednom parku, který se nachází v těsné blízkosti klubu, kde se konala nějaká akce. Podle pozvánky měli rum za hubičku, což mi vyhovovalo. Milovala jsem mužský dech s karamelovým nádechem tohoto alkoholu.

První chlap, který mě minul, táhnul vedle sebe svou opilou holku. Kromě toho, že u sebe měl svědka, podle hlasu zněl téměř střízlivě, takže nic pro mě. Jako šelma jsem vyčkávala dál. Tahle část lovu mě vždycky hrozně vzrušovala. Při delších prostojích mezi jednotlivými lidmi, opouštějícími bar, jsem si prstila kundu, aby mi pak tak dlouho netrvala příprava. Bleskový útok byl totiž vždycky stoprocentně úspěšný.

Já jsem ale dneska zatím moc štěstí neměla. Akce se asi vydařila, takže jsem venku stála už dobrou hodinu a zatím se neobjevila žádná slušná kořist, která by stála za to. Byla jsem zklamaná a na prstech už se mi dělaly varhánky, jak jsem domlouvala své čičince, aby zůstávala stále ve střehu. Moc to ale nezabíralo. Zatímco někdy mi nevadilo venku čekat na vhodnou oběť třeba i tři hodiny, dneska jsem na to neměla náladu.

Už jsem se pomalu vzdávala, když jsem si všimla, že z baru vyšla skupinka asi šesti mladých kluků. Něco na sebe opile hulákali. Sice jsem jim moc nerozuměla, ale pochopila jsem, že se chtěli všichni naskládat do jednoho auta, což se jim samozřejmě nepovedlo. A to ani na první, ani na druhý a následně ani na třetí pokus. Danou situaci se rozhodli řešit tak, že jednoho ze svého středu vystrčili na chodník a ukázali směrem na druhou stranu města. Kluk se sice vztekal a klopýtal po chodníku, ale nikdo na něj nebral ohledy. Zbytek jeho kamarádů se nasoukal do auta a to odjelo. Zůstal před barem sám.

Cítila jsem, že moje kořist přichází. Přikrčila jsem se v křoví, abych nebyla nevidět. Skoro jsem nedýchala, když se ke mně blížil po stezce. Tiše jsem si vykasala šaty nad boky a potom tiše vylezla z křoví. Jako šelma jsem vyskočila a zezadu ho chňapla tak, aby se nemohl bránit. Odtáhla jsem si ho do křoví a povalila ho na zem. Kluk se sice bránil a poměrně dost sprostě mi nadával, ale já se nenechala odradit. Jakmile zpozoroval, že jsem jenom ženská, začal se chechtat. Dříve mě to uráželo, ale nyní už dávno ne. Smích totiž znamenal jedno – že se nebude tak usilovně bránit, protože to bude brát jako vtip.

Alespoň zezačátku.

A nejinak to bylo i v tomto případě. Naskočila jsem na něj a přišpendlila mu ruce k zemi. Držela jsem si ho jednou rukou, zatímco druhou jsem mu šátrala v pase, abych mu odepnula pásek. Smích a pobavení v očích mu vydrželo do chvíle, než jsem rozepla pásek a stáhla mu kalhoty a trenky na pul žerdi. Potom se v jeho očích zaleskl strach, který mě jako šelmu akorát povzbudil. Pobaveně jsem se usmála, když jsem v ruce svírala jeho malého bimbáska, do kterého jsem vzápětí začala vdechovat život. Kluk začal křičet a vzpouzet se, ale už bylo pozdě. Proti jeho vůli se mou stimulující masáží stavěl jeho pták do pozoru. Právě ho zradilo jeho vlastní tělo.

Ještě, než stihl znovu vykřiknout, stáhla jsem si legíny a naskočila na něj jako kovbojka. Zadkem jsem narážela na jeho tvrdá stehna, když jsem po jeho péru sjížděla kundou jako po hasičské tyči. Hekala jsem mu do vyděšeného obličeje a nepřestávala mu drtit ruce. Už se tolik nevzpouzel, ale spíše za to mohl šok, než že by se mu to tolik líbilo. Zapojit se rozhodně nechystal.

Seskočila jsem z jeho ptáka a vrazila mu kundu do obličeje. Třela jsem si ji o jeho nos, ústa a tváře. Když se opět chystal křičet, zacpala jsem mu pusu kundou. Na chvíli jsem na ní ucítila jeho vlhký jazyk a skoro jsem se mu vystříkala do úst. Klitoris mi poskakoval sem a tam a kunda se mi stahovala. Já se ale ještě nechtěla udělat. Takovou kořist jsem si musela vychutnat až do konce.

Zastrčila jsem si ztopořený klacek zpátky do vagíny a stahovala kolem něj svou škebličku. Slyšela jsem, jak se chlapci začala otevírat pusinka slastí. Jak se mu klepe brada strachem, ale přesto mu to v čůrákovi pumpuje. V tu chvíli jsem pustila jeho ruce a pořádně na něj dosedla, až jsem seděla na jeho koulích. Kluk vyvrcholil a vykřikl v jednom okamžiku. Pumpoval do mě svoje sperma a já blahem přivírala oči. Už dávno jsem se udělala, ale chtěla jsem dokončit své lovecké dílo.

Když mu penis ochabl, slezla jsem z něho a popleskala ho po tváři. Dnešní úlovek byl opravdu velmi chutný, snad mě zasytí alespoň na pár dní.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt