zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Draze zaplacený stromeček

Blížil se vánoční čas a já byla opět bez peněz. Jako svobodná matka dvou dětí, jejichž otec na ně neplatil alimenty, jsem měla o práci i peníze celkem nouzi. A to se nejvíce projevovalo ve chvílích, jako je tahle. Už takhle jsem měla co dělat, abych dětem nakoupila alespoň nějaké vánoční dárky a zajistila pořádnou večeři. A malá Pavlínka si do toho usmyslela, že bez pořádného vánočního stromku nás Ježíšek nenajde. Málo bylo platné jí domlouvat, že umělý stromeček, který máme, určitě stačí, že Ježíšek na nás určitě nezapomene. Stála si za svým – stromeček musí být živý.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
4. 12. 2014
Přečteno:
7047x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Erotická masáž s bonusem

K narozeninám jsem od kamarádek dostala velmi zajímavý poukaz – byl na erotickou masáž. Podle kamarádek jsem se potřebovala trochu uvolnit a dobít sexuální energii, abych taky našla chlapa, jako ony mají doma. Byla jsem z nich jediná, která neměla moc zájem o muže a randění. Tedy spíše oni nejevili moc zájem o mě.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
3. 10. 2014
Přečteno:
21372x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt