zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Bar u nadržené ženy

Stále mírně otřesený jsem doklopýtal na bar a sesunul se na první volnou židli, kterou jsem uviděl. Hlava se mi sesunula do dlaní a mně v hlavě stále jako budík drnčela otázka – Proč to sakra udělala? Připadala jsem si podvedený a zklamaný.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
27. 2. 2014
Přečteno:
11564x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Vzájemná výpomoc

Včera se mi stalo něco neuvěřitelného, konečně už nejsem outsider. Poslední ze třídy, vlastně poslední ze všech, koho znám. Stalo se to naprosto nečekaně. Jel jsem domů odpoledním autobusem a vedle mě čtyřicetiletá žena. Cítil jsem z ní decentní nádech sladkého parfému. Na klíně měla obrovskou tašku s nákupem. Nevěnoval jsem jí žádnou velkou pozornost, a protože jsem to měl domů ještě daleko, tak jsem usnul.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
11. 10. 2013
Přečteno:
73814x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt