zralé ženy

article

Maželovy dluhy

Už je to pár týdnů, co můj manžel zemřel při autonehodě. Neměla jsem ho ráda, podváděla ho, ale...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Pomsta nevěrnému muži

Jsem vdaná žena se dvěma malými dětmi. Manžel byl neustále v práci, domů chodil, až když děti dávno spaly, a ani já jsem si ho pořádně neužila, protože byl pořád unavený. Akorát si zvládl ohřát večeři, najíst se a svalit se do postele, kde okamžitě usnul jako dřevo. Byla jsem z tohoto života nešťastná, ale říkala jsem si, že je to jenom momentální stav a jistě se všechno brzy vyřeší. Mnohdy jsem čekala sexuálně nabuzená, ale pro manžela jsem byla už jenom vzduch. Přesněji řečeno ten, kdo umí uvařit a uklidit.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
20. 11. 2014
Přečteno:
9927x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Maželovy dluhy

Už je to pár týdnů, co můj manžel zemřel při autonehodě. Neměla jsem ho ráda, podváděla ho, ale on mi dokázal udělat ze života peklo i po smrti - zdědila jsem po něm tajné dluhy v neskutečné výši. Přišli exekutoři a sebrali mi téměř vše, co jsem měla. Nestačily mi peníze na živobytí, a tak jsem se rozhodla, že si budu muset vydělávat i jinak.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
2. 12. 2013
Přečteno:
48363x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt