zralé ženy

article

Nahraní milenci

Svou manželku jsem vždycky miloval. Byla to velmi krásná a chytrá žena, která si ale bohužel...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Kamarádova babička

Stalo se to krátce poté, co jsem nastoupil na vysokou školu. Jako správný vysokoškolák jsem se ubytoval na kolejích a těšil se na pravý studentský život. Mým novým spolubydlícím a kamarádem v každém ohledu se stal také prvák Lukáš. Společně jsme prolézali prvními přednáškami a zkouškami a zároveň se dokázali bavit skoro každý večer v hospodě. Byl jsem naprosto nadšený z toho, jak jsme si padli do oka.
Přečíst
Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
32381x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Nahraní milenci

Svou manželku jsem vždycky miloval. Byla to velmi krásná a chytrá žena, která si ale bohužel zvykla na jistý způsob života, kvůli čemuž jsem byl neustále v práci. Chtěl jsem, aby byla šťastná, takže jsem zákonitě chtěl, aby si také mohla užívat masáží, návštěv salónů a značkové oblečení. Hodně se to podepisovalo na našem bankovním účtu, jen stěží jsem držel krok s její rozhazovačností. Ale láska i hory přenáší, jak se říká, a tak jsem jenom zatnul zuby a zavalil se prací.
Přečíst
Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
27. 10. 2014
Přečteno:
7328x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt