zvrhlá paní domácí

KATEGORIE: Zralé ženy

Zvrhlá paní domácí

Autor:
Michal S.
Publikováno:
8. 10. 2015
Přečteno:
13289x
Jako prvňák na vysoké jsem měl spoustu zařizování, pobíhání a vyřizování. A během těchto zmatků jsem si bohužel zapomněl včas zažádat o koleje. Takže zatímco moji kamarádi, co taky nastupovali na vejšku, byli v pohodě, já jsem v panice procházel inzeráty. Školu jsem si vybral na druhé straně republiky, takže nepřicházelo v úvahu, že bych dojížděl. Musel jsem si prostě co nejdříve najít nějaký podnájem.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

I když mě rodiče podporovali a dokonce se mnou několikrát jeli obhlídnout domluvené byty, domů jsem se vždycky vracel s nepořízenou. Zřejmě to bylo tím, že většina inzerátů už byla přebraná, takže v nabídce pro mě zůstali opravdu jen takové ty hrůzy, jako je sedmdesátiletá babka s třiceti kočkami, slizký chlap, kterému zpod postele vyčuhovaly latexové kalhoty nebo kutloch u hospody, kde bylo každý den pod okny nablito. Hrozná konstelace. Už jsem to pomalu vzdával a smiřoval se s tím, že alespoň zezačátku si budu muset platit hotel nebo nějakou ubytovnu, ale obával jsem se, že se nedoplatím.

Pak se ale na mě usmálo štěstí.

Zazvonil mi totiž telefon a na druhém konci se ozval ženský hlas. Byla to paní, které jsem volal předchozího dne, kdy mi řekla, že inzerát na internetu už je pasé, že podnájemníka našla. Teď mi ale volala, že došlo ke změně, nájemník se najednou odhlásil, tak jestli bych prý měl ještě zájem. Samozřejmě, že jsem měl. Sednul jsem na první vlak, který jel správným směrem, a uháněl s větrem o závod.

Paní už na mě čekala před rodinným domkem, ve kterém pronajímala pokoj s vlastním sociálním zařízením a vlastním vchodem. Tetelil jsem se blahem, když jsem viděl skvěle zařízený pokoj, nikde žádnou plíseň a v okolí božský klid a ticho. Dostupnost do města byla také skvělá a paní vypadala naprosto v pohodě. Během půl hodinky se z ní stala moje domácí a já zrovna v tom novém podnájmu přespal, abych už nemusel tak pozdě jezdit domů.

Když začala škola, všechno se zdálo fajn. Nájem nebyl vysoký, a tak jsem paní sem tam s něčím menším vypomohl, abych si nepřipadal jako vyžírka. Paní Zdena to vždycky náležitě ocenila a upekla mi za to třeba buchtu. Bydlela totiž sama, manžela neměla, a tak se o všechno musela starat sama. A já byl vždycky po ruce, když něco potřebovala.

Zpočátku tedy bylo všechno fajn, než jsem si všimnul, jak si mě paní Zdena podivně prohlíží. V jednu chvíli mi dokonce i přišlo, že se oblizuje. Ačkoliv mi do pokoje normálně nechodila, teď tam vtrhla třeba i několikrát týdně a samozřejmě ve chvíli, kdy jsem se zrovna sprchoval. Nejdříve jsem to její chování omlouval, vlastně mi to až tak nevadilo, ona totiž taky byla ženská krev a mlíko. Popravdě jsem začal po té její prdelce taky pokukovat. Tělo mělo jako lusk, prsa jí sice mírně povadla, ale to vyřešily silikony.

Přestal jsem se zamykat a po svém pokoji jsem chodil nahý. Paní Zdena ke mně chodila snad ještě častěji než předtím a jakoby náhodou mě párkrát takhle načapala. Nic jsme si sice neřekli, ale bylo jasné, že brzo k něčemu dojde.

Ke konci podzimního semestru jsem oslavoval s kamarády další dobře zvládnutý zápočet a nějak se zapomněl venku. Bylo chladněji a já měl notně upito. Motavou chůzí jsem ztěžka doťapal domů, kde jsem se zaboha nemohl trefit klíčem do zámku. Naštěstí hluk, který jsem u toho dělal, přilákal paní Zdenu, která mi velmi ochotně otevřela. A to ve spodním prádle.

S otevřenou pusou jsem na ni zíral a nevěděl, co mám dělat. Paní Zdena na mě jenom kývla a řekla, „Jak dlouho chceš ještě hrát tuhle hru?“. Potom se otočila a odešla do kuchyně, kde vyskočila na barovou skříňku. Beze slova jsem šel za ní a strhával ze sebe kousky oblečení. Když jsem k ní došel, začal jsem ji vášnivě líbat na ústa a na krk. Krev mi zuřivě proudila v těle, když jsem z ní rval podprsenku a kalhotky, a doslova vřela, když jsem jí zabořil hlavu mezi stehna.

Svou neoholenou tváří jsem ji škrábal na vnitřní straně stehen, až je měla rudé jako rajče. Jazykem jsem zkoumal její zachovalou kundičku a zakusoval se jí do vytahaných stydkých pysků. Paní Zdena sténala a rukou mi hlavu tlačila do svého rozkroku tak, že jsem skoro nemohl dýchat.

Když už jsem ho do ní chtěl vrazit, najednou mě zaskočila a na ruce mi nasadila pouta. Připoutala mě k trubce, která byla u zdi. To mě trochu probudilo a nabudilo. Paní Zdena mě něžně líbala a rukou si zatím hrála s mým ptákem. Ten jí v ruce rychle nabýval. Jazykem mi pak vykreslovala cestičku po celém těle. Doufal jsem, že si ho hned vezme do pusy, ale ona provokativně pokračovala v přejíždění jazykem. Lehce mi brnkala o varlata, až jsem se skoro mohl zbláznit, jak moc jsem to chtěl. Pak se konečně špičkou jazyka dotkla i mýho čůráka. Skoro jsem se udělal, když si ho konečně dala do pusy. Slastí jsem zavíral oči, když mi ho kouřila a zasouvala si ho hluboko do krku. Byla fakt úžasná. Rukama mi mezitím bloudila po těle a hladila mě. Párkrát mě plácla i přes zadek, než mi potom do análu strčila dva prsty. Nejdříve mi to bylo nepříjemné, ale pak to bylo dobré.

Když měla dost, naslinila si kundičku a nasedla na mě. Stále jsem byl připoutaný, takže si všechno musela korigovat ona. Najednou odněkud vytáhla menší bičík, a zatímco na mě rajtovala, švihala mě do nohou a trupu. Čím víc mě bila, tím víc jsem zuřil a o to víc jsem ji mrdal. A přesně to se jí líbilo. Pomalu ale jistě jsem jí vyšukával mozek z hlavy, jak rychle jsem přirážel. Řval jsem u toho jak Tarzan a ona pištěla jako podřezávané podsvinče. Prsa jí přitom zuřivě poskakovala na hrudníku.

Najednou ze mě slezla a došla si pro další pomůcku. Tentokrát nesla ohromný vibrátor. Začínal jsem se děsit, že mi to chce nacpat do zadku, ale ona to jen před mýma očima několikrát olízla. Pak si můj ocas strčila opatrně do staženého análu. Vibrátor si nacpala do kundičky a zapnula ho na nejvyšší výkon. Cítil jsem, jak ta věc ve vedlejší díře vibruje a ona mlaská slastí. Vzrušením se mi podlamovala kolena, a tak sem se jí vystříkal do kundičky.

Pták už mě šíleně bolel, když se konečně udělala. Z její kundičky stříkala nějaká tekutina a ona jí pomáhala tím, že se prstila. Když byla hotová, ztěžka se zvedla z podlahy a odemkla mi pouta, která jsem měl otlačená na zápěstí. Popřála mi dobrou noc a odešla. Za podobné protislužby mi paní domácí snížila nájem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt