zvrhlý lesbický lyžák

KATEGORIE: Lesbičky

Zvrhlý lesbický lyžák

Autor:
Katka U.
Publikováno:
3. 2. 2020
Přečteno:
9596x
Na lyžák jsem se hrozně těšila. Vypadnout na celý týden z domu od rodičů, to je prostě sen! A navíc jeli i fešáci z druhé třídy, takže se fakt jednalo o velkou věc. Potají jsem si mezi sexy tanga a hebkou noční košilku schovala dvě lahve rumu, které jsem tajně koupila v trafice na autobusáku. Alkohol byl samozřejmě zakázaný, ale rozhodně jsem nebyla jediná, komu cinkal kufr. Rodiče se mi naštěstí podařilo zastavit ještě u auta. S kufrem a lyžemi mi pomohl Marek z béčka. Za jeho zády jsem rodičům zamávala a už mu hopsala v patách.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Na lyžák jsem se hrozně těšila. Vypadnout na celý týden z domu od rodičů, to je prostě sen! A navíc jeli i fešáci z druhé třídy, takže se fakt jednalo o velkou věc. Potají jsem si mezi sexy tanga a hebkou noční košilku schovala dvě lahve rumu, které jsem tajně koupila v trafice na autobusáku. Alkohol byl samozřejmě zakázaný, ale rozhodně jsem nebyla jediná, komu cinkal kufr. Rodiče se mi naštěstí podařilo zastavit ještě u auta. S kufrem a lyžemi mi pomohl Marek z béčka. Za jeho zády jsem rodičům zamávala a už mu hopsala v patách.

Už v autobuse byla sranda. I když jsme byly jenom čtyři, seděly jsme s kámoškami vzadu na čtyřce. Mirka pořád pošťuchovala Zdeňka před námi. Pořád dokola mu sundávala čepici. Když mu to udělala asi po páté, tak se rozzuřil a vrhl se na ni, aby ji zlechtal. Mirka pištěla jako myš a snažila se mu vykroutit. Přitom pořád drkala do mě a do Hanky. Tak jsme ji strkaly zase zpátky. Jenom Jana se nepřidala. Veledůležitě si smskovala se svým miláčkem, který chodil na jinou školu. Chodili spolu už týden, takže se pořád ujišťovali, jak se strašně milují a podobně. Ona z nás čtyř byla jediná zadaná.

Po nekonečně dlouhé cestě jsme konečně dojeli na starou smradlavou chatu. Nebo teda na dvě smradlavý chaty, akorát ta druhá nebyla vůbec vidět, jak daleko byla od té první. A právě na téhle druhé budově, která stála někde na konci světa, byli ubytovaný kluci. Byly jsme z toho nejdřív hrozně zklamaný, ale pak jsme se s nimi domluvily, že za námi stejně přijdou. Já, Jana, Mirka a Hanka jsme byly na jednom pokoji. Měly jsme krásný výhled tím směrem, kde měla být prý ta druhá budova. Nic jsme ale neviděly. Kluci nám mizeli s kufry za sněhovým horizontem.

Na pokoji jsme měly dvě patrové postele. Zabrala jsem si vrchní patro a hned se na něm rozvalila. Hanka se mě sice pokusila přeprat a přebrat mi ho, ale já se nedala. Horní palanda byla moje. Jen za námi zabouchly dveře, pochlubila jsem se holkám se svým rumovým obsahem kufru. Hanka o moje lahve cinkla svými dvěma vodkami. Mirka neměla nic a Jana lahev nějakého sladkého cajdáku. Večer to zkrátka bude velký!

U večeře byl šílený kravál, takže vedoucí nebylo skoro slyšet. Snažili se nás poučovat o pravidlech a co se smí a nesmí. Nikdo je ale stejně neposlouchal. Pak nám povídali, jak to bude chodit, kdy se bude jezdit a tak. Prostě něco k programu. Ani to jsem neposlouchala. Pak konečně byla večeře. Byla to nějaká neidentifikovatelná omáčka. A byla pěkně hnusná. Většina lidí to odnesla a my s holkami taky. Na pokoji jsme tu pachuť přebily sušenkami a brambůrkami. A samozřejmě několika panáčky dobrého pití.

Blížila se desátá hodina a my jsme v sobě měly skoro celou lahev rumu. S kluky jsme byly domluvené, že přijdou, ale jako kdyby se po nich slehla zem. Pořád jsme otevíraly okno a křičely na ně, ale nikdo nám neodpovídal. Byly jsme docela zklamané, ale ještě jsme čekaly. Noc byla pořád ještě mladá.

V povznesené náladě nás napadlo, že bychom si čekání na kluky mohly ulehčit nějakou hrou. Nikoho nás samozřejmě nenapadlo brát nějaké trapné karty nebo tak něco. No a tak se jako jediná možnost nabízela flaška. Vzaly jsme tu skoro prázdnou lahev a posadily se kolem ní do kruhu. Pravidlo znělo, že ten, kdo roztáčel, dává úkol tomu, na koho flaška ukáže. Když nebude chtít úkol splnit, může si místo toho loknout z lahve.

Protože flaška byla moje, roztáčela jsem jako první. Hrdlo lahve ukázalo na Janu. Řekla jsem jí, aby vystrčila kozy z okna a pěkně s nimi zahopsala. Ať kluci vidí, o co vlastně přišli. Všem nám to přišlo jako hrozná sranda. A Janě největší. Stála u okna s vyhrnutou košilkou a ztvrdlé bradavky jí poskakovaly na mrazivém vzduchu. Pak roztáčela ona. A lahev ukázala na Hanku. Janu nenapadlo nic lepšího než jí říct, aby vystrčila zadek z okna. A Hana to udělala. Když poskakovala se zadkem vyšpuleným z otevřeného okna, přiskočila jsem k ní pleskla jí po něm. Na posilněnou jsme pak nechaly kolovat další lahev rumu.

V dalším kole jsem dostala úkol, políbit Mirku. Obě jsme byly rudé až na zádech, ale nedaly jsme se. Daly jsme si bleskovou pusu. A hned v dalším kole jsem to Haně vrátila. Měla dát pusu Janě. Ale ne, jen líbnout, ale pořádného francouzáka. Hana to chtěla nejdřív vzdát a napít se, ale Jana ji popadla za hlavu a vrazila jí jazyk do pusy. Kroužila s ním kolem toho jejího, aby to bylo pěkně vidět.

Jana pak vítězoslavně popadla lahev, a i když neměla točit, tak ji roztočila. Flaška ukázala na Mirku. A Jana notně posilněná alkoholem jí dala úkol, aby mě políbila na kundičku. Připadalo jí to hrozně srandovní. Seděla a nemohla se přestat smát. Asi si myslela, že do toho nepůjdeme, ale my jsme se na sebe podívaly a řekly si, že ji nenecháme vyhrát. Povytáhla jsem si košilku a ukázala tanga stěží zakrývající moji kundičku. Mirka se natáhla k mému klínu a líbla mě do rozkroku. I když to bylo přes kalhotky, klitoris se mi stáhl vzrušením. Jana se přestala smát a začala se durdit. Zlobila se, že přes kalhotky to neplatí. A vůbec, že tohle ani nebyla pořádná pusa. Pak se naklonila a dala mi stranou kalhotky. Pak se mi přisála na kundu. Masitými, vlhkými rty mě sála a jazykem přitom proklouzávala dovnitř. Zapřela jsem se o ruce a sténala. Nevnímala jsem nic jiného než její rty ve svém klíně. Jana u toho mlaskala a mručela. Křičela jsem blahem, když se konečně odtáhla. Asi jsem právě měla orgasmus. Otřela si potom pusu a řekla, že takhle se to dělá správně.

Mirka s Hanou neměly slov. Ale to nevadilo, protože Jana jich měla dost za nás všechny. Jakoby se nechumelilo, sáhla po lahvi a roztočila ji. Hrdlo ukázalo na Hanku. A Jana místo zadání úkolu k ní přiskočila a taky jí roztáhla nohy. Pořádně si naslinila prsty a zkušeně Hanu prstila. Ta na ni jenom koukala, zatímco jí z úst unikaly steny. Jana ji umlčela tak, že jí do pusy strčila jazyk. Jana byla v ráži a chtěla, aby se jí taky někdo věnoval. Podnapile mě navedla, abych jí vymrdala tou flaškou. A tak jsem ji poslechla. Jazykem jsem jí naslinila kundičku a potom jí do vagíny strčila hrdlo lahve. Ona se přitom kroutila a vrtěla, takže se mi to dělalo špatně. Vysouvala jsem ho a zasouvala, jak nejhlouběji to šlo, dokud se Jana neudělala.

Celý náš večer se poměrně dost zvrtl. Zjistily jsme ale, že kluky vlastně vůbec nepotřebujeme. Ty totiž navíc byli tak tupí, že se nechali chytit instruktorem, když k nám večer šli. Za trest potom museli shazovat do kotelny celou fůru uhlí.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt