bdsm hrátky

KATEGORIE: Lolitky, teen

BDSM hrátky

Autor:
Bára K
Publikováno:
10. 6. 2015
Přečteno:
17148x
Přítel mi na naše výročí slíbil opravdu velké překvapení. Obvykle býval velmi vynalézavý, takže jsem se těšila, jak malá holka na Vánoce. Když konečně ten den nastal, jen těžko jsem se v práci soustředila. Neustále jsem se ohlížela, kolik je hodin, abych už mohla zamířit domů k Tomášovi. Jen se ručičky dotkly páté hodiny odpolední, vystřelila jsem z kanceláře a nedočkavě utíkala ven z budovy. Jak jsem ale nedávala pozor, s někým jsem se tvrdě srazila ve dveřích. Když jsem se s omluvami sbírala na nohy, poznala jsem, že je to Tomáš. Přišel mi do práce naproti. Chtěl, abych s ním hned teď okamžitě šla. Přemlouvala jsem ho, abych si mohla jít dát domů alespoň tašku a převléknout se z pracovního oblečení, ale striktně to odmítal. Bylo mi to sice trochu podezřelé, ale jelikož neustále opakoval, že musíme dorazit včas, nechala jsem se umluvit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Naše první zastávka vedla do městského divadla, kde se zrovna hrál Amadeus – moje oblíbené představení. Takže jak jen jsem uviděla, kam jdeme, skočila jsem Tomášovi kolem krku a pištěla radostí. Dlouho jsem ho prosila, aby mě na to představení vzal, ale vždycky se na něco vymluvil. Myslela jsem si, že jenom nemá rád divadla, ale teď vyšla pravda najevo.

Po dokonale odehraném představení jsme spokojeně pokračovali v našem dokonalém večeru. Tomáš mě zavedl do jedné restaurace, kde měli ten nejlepší tatarák ve městě. Když jsme odtamtud odcházeli s plnými břichy, říkala jsem si, že to měl Tomáš dobře vymyšlené. Byla jsem šťastná, že ho mám.

Tomáš mě před domem ale najednou zastavil a otočil si mě zády. Řekl mi, že tohle všechno byla zatím jenom předehra před oním skutečným velkým překvapením. Už mi bylo jasné, proč mě z práce nechtěl nechat jít domů. Nechala jsem si tedy od něho zavázat oči a dovést do našeho bytu. Jakmile jsem zaslechla cinkání klíčů, vešla jsem opatrně dovnitř a chtěla si sundat pásku z očí. Tomáš mě ale zastavil a pevně mě popadl ruce. Trochu to zabolelo. Než jsem ale stihla zaprotestovat, Tomáš mi začal ruce něčím obmotávat. Zmateně jsem se ho ptala, ale on mi neodpovídal. Začínalo mi to být nepříjemné. Tedy až do okamžiku, kdy jsem si vzpomněla, jak velmi se začal zajímat o mou knihu na nočním stolku. Bylo to 50 odstínů šedi. Jen jsem si to dala dohromady, začalo mi svítat.

A hlavně jsem se přestala bránit.

Tomáš mi ruce pevně svázal a potom mi mezi ně vsunul něco studeného. Pak mě dovedl doprostřed pokoje a za něco mě zahákl. Už jsem nemohla dát ruce dolů. Byl to zvláštní pocit. Zajímavější ale bylo to, co následovalo. Slyšela jsem Tomáše okolo sebe chodit, ale nevěděla jsem, kde přesně je. O chvíli později mě začal svlékat. Surově ze mě serval kalhoty i s kalhotkami. Rozepnutou podprsenku a tričko mi nemohl sundat kvůli svázaným rukám, a tak mi je alespoň převlékl přes hlavu, aby nepřekážely. Byla jsem před ním celá obnažená.

Tomáš mi vzápětí přidělal něco na bradavky a já ucítila tlak. Dal mi na ně přísavky. Bylo to šíleně vzrušující. Do úst mi pak nacpal roubík, a když mi osahával kundičku, cítila jsem, jak mu pták už pořádně stojí. Nemohla jsem se ale hýbat, abych s ním mohla něco udělat.

Stála jsem nahá uprostřed místnosti se zavázanýma očima, roubíkem v ústech, přísavkami na bradavkách a nevěděla, co přijde dál. A pak něco zasvištělo vzduchem a bolestivě mě to plesklo po zadku. Tomáš si na mě vytáhl bičík. Vyděšeně jsem chtěla protestovat, ale kvůli roubíku ze mě vyšly jen podivné skřeky. A Tomáš pokračoval. Pleskal mě po zadečku, bocích a bříšku. Ne nijak moc, ale přesto to bolelo. Nebyla jsem si jistá, jestli mě to víc bolí nebo vzrušuje.

Pak jsem ucítila, jak mi rozhrnuje kundičku. Bičíkem mě několikrát lehce pleskl přes klitoris, až jsem vykřikla. Cítila jsem, jak jsem úplně vlhká. A on si toho byl vědom, protože do mě ten bičík druhým koncem vzápětí strčil. A mrdal mě s ním. Pištěla jsem, ale přes roubík to nebylo slyšet.

Asi po pěti minutách ho ze mě konečně vyndal. Potom si pode mě klekl a začal mi vylizovat kundičku. Cítila jsem jeho jazyk na klitorisu a jeho prsty uvnitř mé lasturky. Bylo to hrozně vzrušující. Vzpínala jsem se na zavěšených rukách, které se mi pomalu odkrvovaly, a křičela slastí.

Po sladkém vylízání do mě konečně vrazil svého ptáka. Kvůli mojí pozici ze mě ale vyklouzával. A tak jsem se mu snažila pomoci tím, že jsem vystrčila zadeček. Snadněji do mě potom klouzal. Jeho pták mi zajížděl až do útrub. Sténala jsem slastí a pomáhala mu s přirážením. Tomáš si mě pevně držel a šukal mě rychleji a rychleji. K tomu mě pleskal po zadku a tahal mě za vlasy, až jsem skoro nemohla dýchat.

Když ze mě vyklouzl znovu, Tomáš si pro něco došel. Vzápětí mi celý zadek pomazal lubrikantem. Opět jsem nemohla nic dělat, když mi odpaňoval mou kakaovou dírku. Bolelo to, ale Tomáš stejně pokračoval.

Kromě lubrikantu si ale přinesl i vibrátor, kterým mi teď obšťastňoval klitoris. Zezadu mě mrdal do análu a vepředu mi mučil klitoris těmi nejsilnějšími vibracemi. Pevně si mě držel za vlasy, takže jsem byla prohnutá jako luk a šukal mě. Vycházela jsem mu boky alespoň trochu vstříc, ale on to zvládal i bez toho. Tělem mi otřásal silný orgasmus, až jsem se skoro nedokázala udržet na nohou. Visela jsem bezvládně za ruce a Tomáš si se mnou dělal, co chtěl. A on chtěl pokračovat.

Vyndal mi z úst roubík a místo něco mi tam nacpal svoje prsty. Kouřila jsem mu je jako kdyby to byl jeho pták. Mezitím mi ptáka strčil zpátky do kundičky a do ucha mi šeptal prasárny. Vibrátor odhodil stranou, ale svoji hru ještě ne. Zase si vzal do ruky bičík a pleskal mě s ním po obnažených zádech. Byla jsem vyčerpaná, ale přitom tak neuvěřitelně vzrušená. A Tomáš si toho byl vědom.

Když se konečně udělal, cítila jsem, jak mi sperma nastříkal na stehna. Ještě párkrát mě po nich pleskl a pak mi konečně ruce sundal z háku, takže jsem si mohla lehnout. Okamžitě jsem odpadla. Ale ještě předtím jsem Tomášovi poděkovala za perfektní dárek a zadoufala, že si ten hák, co visí od stropu, necháme na další kolo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt