cizinec za oknem

KATEGORIE: Lolitky, teen

Cizinec za oknem

Autor:
Monika K.
Publikováno:
9. 12. 2015
Přečteno:
7096x
I když si dost lidí myslí, že studentský život je samá párty, chlast a náhodný sex, tak to vůbec není pravda. Nebo alespoň jak u koho. Pro mě to totiž neplatí ani v nejmenším. Jsem sice studentka prvního ročníku na vejšce, ale jediné, co stíhám, je učit se a připravovat se na hodiny. Nejsem žádný extrémně svědomitý student, maturovala jsem s průměrnými známkami. Nejsem prostě žádný třídní šprt, který by lezl učitelům do zadku. Ale ono to prostě u nás jinak udělat nejde. Pořád musíte připravovat protokoly, číst povinnou literaturu a dělat z hodiny na hodinu, abyste se v tom kvantu informací neztratily. Jediným nápojem, který jsem od nástupu do školy pila, bylo kafe. Litry a hektolitry kafe, které mě držely vzhůru i ve dvě v noci, kdy jsem dokončovala výpočty.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

S kamarády jsem se viděla převážně ve škole, jednou nebo dvakrát jsem byla s holkami na kávě, ale jinak prostě nic. Kluka jsem neměla a pravdou bylo, že i kdybych ho měla, neměla bych na něj vůbec čas. Jednoduše jsem byla natolik zavalená prací, že jsem kromě školy neměla na nic jiného čas. Absolutně jsem netušila, jaké filmy jsou teď v kině, nebo jaký měsíc vlastně je. Byla jsem ztracená v knížkách a učení.

Bydlela jsem na studentském bytě s dalšími asi pěti lidmi. Nejsem si úplně jistá, kolik přesně jich bylo, protože pohromadě jsem je snad ani nikdy neviděla. Stěží jsem si zapamatovala jména jednoho dvou z nich a poté se po nich slehla zem. Pořád někam chodili a vraceli se nad ránem. Možná, že oni žili právě ten studentský život, jak se o něm vypráví. Těžko říct.

Byt byl v přízemí nějakého patrového domu, nikdy jsem se tu moc nerozhlížela, ale už předtím jsem si všimla, že moje okno do pokoje je v úrovni se zemí. Okno jsem ale měla směřované do nějaké zahrady, takže to bylo v podstatě jedno.

I když jsem se pořád jenom učila, jako holka jsem měla samozřejmě svoje potřeby. Neměla jsem nikoho, aby ukojil moje perverzní choutky, a tak jsem si většinou musela vystačit sama. Což mi nijak nevadilo, hned po odchodu na vejšku jsem si koupila pořádně velkýho robertka a stáhla si pár pornofilmů. Nikdy jsem nebyla na nějakou dlouhou předehru a něžné milování, chtěla jsem to pěkně tvrdě a rychle, až mě z toho kundička bolela. Orgasmus a masturbaci jsem používala jako oddech od učení a zároveň si tak uvolňovala zatuhlé tělo.

Jednou večer, když jsem dokončila složité výpočty na další hodinu fyziky, jsem se rozhodla, že nadešla ta správná chvíle se odměnit. Byl už večer, na bytě nebyl nikdo, o kom bych věděla, a tak jsem si nechala zapnutý zvuk na nízkou hlasitost a pustila si pořádně tvrdé péčko. K tomu jsem si vyndala ze zásuvky schovaný vibrátor a lubrikant. Nejdříve jsem se jenom dívala a jemně se kundičky dotýkala, abych ji navnadila. Potom jsem přidala trochu lubrikantu a zapnula vibrátor na menší výkon. Přejížděla jsem si s ním přes klitoris a lehce zajížděla i dovnitř lasturky. Když jsem měla holčinu dostatečně promazanou, vrazila jsem si ho do těla až po konec a zapnula ho na vyšší otáčky. Sténala jsem společně s ženskou ve videu a hladila se přitom přes prsa. Užívala jsem si svou volnou chvíli, když tu jsem zaslechla něco od okna. Ledabyle jsem se tam podívala a pak ztuhla.

Za oknem stál nějaký kluk a díval se na mě. Ptáka měl vyndanýho z kalhot a honil si ho. S výkřikem jsem nechala vibrátor vibrátorem a zatáhla závěs. Nějak jsem si neuvědomila, že už je taková tma, aby sem bylo vidět. A hlavně by mě nenapadlo, že by někdo obcházel dům na zahradu. Toho kluka jsem neznala, v životě jsem ho neviděla. Teď jsem stála vyděšeně v pokoji a zhluboka dýchala. Bylo mi z toho úplně nanic.

Po pěti minutách sezení jsem už byla úplně klidná a vyrovnaná. A pak mě napadla ta šílenost.

Došla jsem zpátky k oknu a roztemnila. Ten kluk tam stále ještě stál a čekal. Se zájmem se na mě díval, a když viděl, můj výraz, vyndal z kapsy kondom a ukázal mi ho. A tak jsem mu otevřela okno a vpustila ho k sobě do pokoje.

Jak už jsem říkala, nikdy předtím jsem ho neviděla, ale on byl nadržený a já taky, tak proč si vzájemně nevypomoci? Když už stál u mé postele, zase jsem okno zavřela a zatemnila. Potom jsem si váhavě sundala zbytek oblečení, které jsem na sobě měla. Kluk hned pochopil a udělal to samé. Když stál přede mnou nahý, musela jsem uznat, že má slušnýho ptáka. A popravdě jsem se nemohla dočkat, až ho budu mít v sobě.

Přistoupila jsem až těsně k němu a dívala se mu do očí. Pak jsem klesla beze slova na kolena a pustila se do kouření jeho připravenýho penisu. Jazykem jsem mu kroužila kolem žaludu a rukou si pomáhala honěním. Palcem jsem mu přejížděla přes uzdičku a trochu mu masírovala i varlata. Do nich jsem ho po chvíli začala kousat, zatímco jsem mu ho honila rukou. Měl ho opravdu velkýho, takže když jsem si ho chtěla nacpat celý do pusy, neměla jsem šanci. Dávila jsem se u toho, ale podařilo se mi ho vsunout až úplně do krku. Kluk u toho měl zakloněnou hlavu a sténal. Rukama mi přidržoval vlasy.

Lehla jsem si před něj na postel a počkala, než si nasadil kondom. Mezitím jsem si trochu naslinila kundičku, která se už nedočkavě stahovala. On mi ji předtím pořádně roztáhnul a na napnuté kůži mě šimral jazykem. Bylo to fakt výborný a skoro jsem se tak udělala, kdyby s tím včas nepřestal. Pak do mě zasunul svýho ptáka a tázavě se na mě podíval, jestli mě to nebolí. Připadala jsem si, jako kdyby to bylo naše poprvé a už mě to opravdu moc nebavilo.

A tak jsem ho popadla za zadek a přirazila ho násilím k sobě. A k tomu jsem vykřikla, aby mě už konečně pořádně vymrdal, jinak že si zase vezmu ten vibrátor, který to uměl líp, než on. To ho nabudilo a přestal se ostýchat. Nohy mi dal nahoru a pořádně se o ně zapřel, aby měl lepší příraz. Vrážel mi ptáka hluboko do těla, až mi jeho varlata narážela do zadečku. S jeho délkou mě to trochu bolelo, ale tak jsem to měla ráda. Šukal mě tvrdě a rychle, doslova se míhal sem a tam. Jeho čůrák mi v kundičce mlaskal a on sténal. Držela jsem se pevně okraje postele, abych mu pomáhala s přirážením.

Pak mi dal nohy na jednu stranu, takže moje kundička na něho koukala skřípnutá mezi stehny. Znovu mi do ní nacpal ptáka a držel si mě za bok. Pleskal mě přitom po zadku a pak mi nacpal ruku do pusy. Slastně jsem mu prsty kouřila a on o to víc přirážel.

Po chvíli se udělal a klesnul na kolena. Jako byl fakt dobrej, ale vyvrcholení jsem nedosáhla. Ten kluk si toho ale byl vědom, a tak sáhnul po mým vibrátoru a nacpal mi ho do kundičky. Zapnul ho na nejvyšší výkon a zároveň mě kousal do klitorisu. Konečně jsem ucítila, jak se ve mně sbírá ta slast a prochází mi páteří. Trvalo to jen okamžik a už jsem ječela na celý byt jako kočka.

Když jsem odpadla, schoulila jsem se spokojeně na posteli. Kluk vyhodil kondom, oblékl se a otevřel si okno. Než odešel, oznámil mi jednu prostou skutečnost. „Tak za týden ve stejnou dobu, ano?“.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt