colosseum a vzrušení z odhalení

KATEGORIE: Lolitky, teen

Colosseum a vzrušení z odhalení

Autor:
Kristýna Š.
Publikováno:
2. 9. 2015
Přečteno:
3877x
S přítelem jsme letos konečně vyrazili do vytoužené Itálie. Nejsem typ, který by se jenom válel na sluníčku a stěžoval si, že je moc velké horko, chtěla jsem místo toho poznat památky. A tak jsme se rozhodli, že se sice párkrát vykoupeme, ale nezapomene si prohlédnout ani Colosseum, Vatikán nebo Forum Romanum.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Úplně mě fascinovala představa, že tady před několika tisíci lety chodili lidé, úplně jako my a zažívali svoje denní problémy a radosti. Milovala jsem historii a v mé mysli jako kdybychom se najednou ocitli v jiném světě. Tedy jen kdyby tu nebyly ty spousty turistů.

Byla jsem mírně vykolejená tím, kolik lidí tu bylo. Všichni se fotili, dělali různé pózy, byly tu samozřejmě skupiny s průvodci, kteří na ně hučeli ve svých jazycích a také místní, kteří se s naštvaným výrazem snažili prodrat nemožně stojícími turisty. Kouzlo památek tím křikem, hlukem, strkáním a funěním ostatních ztrácelo na kouzle.

Přítel si všiml, jak jsem z toho špatná, a tak se rozhodl mé nářky umlčet tím, že se půjdeme podívat do Colossea dovnitř. Jednoduše věděl, co na mě zabírá. Spokojeně jsem se chytla jeho ruky a nechala se dovézt k bráně. I tady se lidé strkali a křičeli na sebe. Hrdinně jsme ovšem vydrželi a dostali se až nahoru, odkud byl krásný výhled na vnitřek tohoto obrovského amfiteátru. Zasnila jsem se, jaké to asi muselo být, když tribuny byly plné a dole se rvali dva gladiátoři. Najednou jsem si připadala jako císařovna, o jejíž úctu se ti tam dole snaží bojovat. Na život a na smrt.

Proud mých myšlenek zpřetrhala jedna japonská skupinka turistů, kteří se sprostě natlačili k okraji a zírali jako ryby na suchu. Jejich průvodce jim mezitím něco šprechtil do sluchátek a oni přitom uznale pokyvovali.

Přítel mě popadl za ruku a táhnul mě stranou. Zastavil se až v nejzazším rohu, kam se dalo jít, a natlačil mě na zábradlí, aby mě mohl zezadu obejmout. Takhle na mě ty davy turistů nebudou moct, řekl mi a já byla spokojená.

Ještě chvíli jsem se kochala a představovala si nejrůznější věci. Postupně jsem díky tomu byla stále vzrušenější a rozrušenější. Chtěla jsem to teď hned a tady. Přítel se sice nikdy nevzpouzel, když se jednalo o sex, ale sex v Colosseu? Nejdříve se mě snažil uchlácholit a odvést mou pozornost jinam, ale já jsem byla rozhodnutá.

Chci odjet z Itálie s tím, že jsem měla sex v Colosseu.

Dole už jsem byla úplně vlhká jenom z té představy. Naštěstí jsem si na tenhle výlet za památkami vzala sukni, o to to bylo jednodušší. Nenápadně jsem si stáhla kalhotky a rozhlédla se, jestli se na nás nikdo nedívá. Všichni ale byli uchváceni Colossem a ti japonští turisti tím, co jim povídal jejich průvodce. Našla jsem přítelovu ruku a dala si ji na kundičku. Jakmile přítel viděl, že to myslím opravdu vážně, popostrčil mě ještě kousek stranou, abychom byli v relativním stínu. Stejně na nás ale bylo moc dobře vidět. Stačilo jen, aby se někdo ohlédl.

A o to to bylo vzrušující.

Nahmatala jsem přítelův zip od kalhot a rozepla ho. Chvíli mi trvalo, než se mi podařilo dát stranou jeho trenky, ale nakonec na mě z jeho rozepnutých kalhot koukal jeho pták. Rychle jsem přes nás přehodila svou velkou sukni, aby to nebylo tolik vidět.

Přítel byl taky hrozně nadržený, ale pořád se úzkostně rozhlížel. Ještě se mě několikrát zeptal, jestli to opravdu chci, a když jsem mu zasténala do ucha, už nepovažoval za nutné vyžadovat slovní odpověď. Do kundičky mi vrazil ztopořenýho ptáka, až jsem tiše vykřikla. Úplně jsem zapomněla na lidi okolo sebe – soustředila jsem se jenom na ten úžasný sex na veřejnosti s výhledem na Colosseum. Přítel byl oproti mně mnohem obezřetnější, neustále se rozhlížel a mírnil moje vášnivé pohyby. I když by to do mě nejraději pral horem dolem, musel se krotit, abychom nebyli hned odhaleni.

Chvíli jsme jen tak stáli spojeni a užívali si to. Kolem nás chodili turisté a obdivovali antickou památku, zatímco my si užívali sedmé nebe a vzrušení z odhalení. Když největší nápor skupinek ochabl, přítel se začal pomalu hýbat. Nebyl to sice žádný zběsilý sex, ale o to byl intenzivnější. Jeho čůrák mi zajížděl až hluboko do těla a já se opřená o zábradlí, mu snažila pomoci tím, že jsem se zapřela.

Byla to dokonalé. Pomalu a hlavně nenápadně jsme spolu mrdali a hlídali si všechny procházející lidí. I když jsme byli trochu stranou, přesto na nás bylo dost vidět, takže opatrnosti nebylo nazbyt. Díky takovému vzrušení jsem dlouho nevydržela a udělala se. Když mnou zmítal orgasmus, drtila jsem mezi zuby steny a křik. Snažila jsem se s sebou moc necukat, ale to nebylo tak jednoduché.

Stahy mojí kundičky potom udělaly své a přítel vyvrcholil taky. Když do mě vnikalo jeho sperma, ztuhnul a křečovitě mě držel za boky. Cizinci na nás podivně koukali a my si jen v duchu říkali, ať nám vlezou na záda.

Když bylo po všem, schoval přítel ptáka do kalhot a neobratně je zapnul, já jsem si vytáhla kalhotky a urovnala si sukni. Na záchodech jsme se ještě trochu upravili a než jsme odešli z Colossea, ještě chvíli jsme se pokochali. Tohle byl ten největší zážitek z celé dovolené.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt