ďáblice to nechtěla

KATEGORIE: Lolitky, teen

Ďáblice to nechtěla

Autor:
Libor K.
Publikováno:
8. 8. 2013
Přečteno:
8511x
Přišel jsem z práce. Dnes si tolik klientů stěžovalo, že ještě teď se mi motá hlava. Jsem unavený, jídlo si chystám spíše automaticky, nad ničím nepřemýšlím. Už se nemůžu dočkat, až zalezu do postele, a to ještě není ani večer.

Když sedím u stolu a jím toasty, zapípá mi mobil. Píše neznámé číslo. Dneska v 8 u mě narozeninová párty, Křižíkova 89, Tereza. Snažím se vzpomenout, zda vůbec nějakou Terezu znám. Ale přeci jen znám… Jedinou Terezou, kterou jsem si vybavil, byla letní brigádnice u nás ve firmě, kterou jsem loni zaučoval. V tu dobu jí bylo šestnáct, žádná sexbomba to nebyla, spíše šedá myška, ale byla s ní někdy sranda.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Přemýšlím, jestli se mám zúčastnit. Tereza mě nikdy moc nepřitahovala. Ale přeci to nebude párty jen ve dvou. Je to náctiletá holka, takže na párty pozve i hromadu svých kamarádek… A to už bych si asi mohl vybrat.  V hlavě mi začaly vířit představy Tereziných sexy kamarádek, které vypadaly jako světové sexbomby…  Ano, rozhodně na párty půjdu. Už teď mi stál jako kolík.

Začal jsem se připravovat, oholil jsem se, navoněl, vzal si nějaké slušnější oblečení a vyrazil jsem. Po cestě jsem se chtěl někde stavit, abych mohl koupit dárek pro Terezu k narozeninám. Napadá mě jedině kvalitní víno.

K domu Terezy jsem dorazil bez problému. Z venku to nevypadalo jako velká párty, ale to mě neodradilo. S vínem v ruce jsem šel ke dveřím a zazvonil jsem. Bleskurychle mi Tereza otevřela. Klesla mi brada. Tohle nebyla Tereza, kterou jsem znával. Měla dlouhé tmavé objemné vlasy a výraznější oči. Měla výstřih skoro až ke kolenům, ve kterém se odhalovala prvotřídní céčka. Nohy neměla vychrtlé, ale vysportované. Měla širší boky, nemohl jsem se dočkat, až uvidím i její zadeček. Měla křivky ideální ženy.

Tereza mě uvedla dovnitř. Na to, že venku byl absolutní klid, to tu bylo už docela rozjeté. Jen v obýváku jsem zahlédl přibližně deset holek a pět kluků. Všechny bych tipl tak na osmnáct. Po chvíli seznamování s pár lidmi jsem si sedl do křesla, přeci jen u mě pořád trochu přetrvávala únava. Koukal jsem po hostech a prohlížel si jednotlivé holky. Všechny byly nádherné, nevěděl bych, jakou si vybrat. Jedna měla blonďatou hřívu a sexy vysoké sebevědomí. Druhá byla vysoká, a kdyby se dala na modeling, byla by tou nejznámější modelkou široko daleko. Všechny mě přitahovaly, ale ta, která přišla potom, ta nešla popsat.

I přes hlasitou hudbu jsme zaslechli zvonek a Tereza běžela ihned otevřít. A vrátila se s takovou kočkou, že mi to málem vyrazilo dech. Svou krásou mě úplně hypnotizovala. Měla červené vlasy a velké oči s dlouhými řasami. Když na mě mrkla, přestal jsem dýchat, nevěděl jsem, jak se mám tvářit. Nemohl jsem se odvrátit od její úžasné postavy. Takhle rychle se mi ještě nikdy nepostavil. Ona byla… dokonalá. A tak strašně neodolatelná. Představoval jsem ji, jak ji při sexu tahám za tu její červenou hřívu, jak jí líbám bradavky, jak si užívám dotýkání jejího skvělého zadku. Chtěl jsem zasunout do červenovlasé dívky. Chtěl jsem, aby křičela, aby cítila, jaký jsem chlap. Chtěl jsem jí ho tam strčit bez varování, chtěl jsem, aby překvapením vykřikla, chtěl jsem si ji chytit, aby se nemohla hýbat. Abych já byl ten dominantní a ona moje subinka. Do krve se mi nahrnul adrenalin, chtěl jsem o ni bojovat.

Když byla zase zábava v plném proudu, chytil jsem mou vzrušitelku za ruku a odvedl pryč z místnosti s tím, že jí chci něco ukázat. Ona se nebránila a následovala mě.

Když jsme byli dostatečně daleko od všech ostatních a ona byla zrovna otočená zády, potichu jsem si stáhnul kalhoty. Ona si ničeho nevšimla a dále se věnovala neznámému předmětu, který ji tak upoutal. Já se na ni vrhnul. Pravou rukou jsem si ji chytil a druhou jsem z ní serval džíny. A vší silou jsem do její nepřipravené kundičky vsunul můj masivní úd, který v tomto stavu dosahoval nevídaných rozměrů. Rudovláska ztratila rovnováhu, přepadla dopředu a bolestí vykřikla. Snažila se bránit, kopat, škrábat, ale všechno bylo marné. Jejím pánem jsem byl já. A velkou rychlostí jsem přirážel, nehledě na to, že její skulinka nebyla vůbec vlhká a ona vřískala bolestí.

Na chvíli jsem ho vyndal úplně. Ona přestala křičet a jen potichu brečela. To ještě nevěděla, co ji čeká teď. Nejvyšší možnou rychlostí jsem jí ho strčil přímo do zadečku a agresivně jsem přirážel. Červenovláska ječela, jak když jí na nože berou. Já si byl jistý, že ostatní nic neslyší, hlasitost hudby hrála pro mě. Přirážel jsem hlouběji a hlouběji. Má otrokyně chvílemi nevnímala, pak se probrala a křičela ještě hlasitěji. Já si užíval její bolest, vzrušoval mě její křik. Když jsem byl v nejlepším, vyndal jsem ho a postříkal jsem jí záplavou mého horkého spermatu obličej. Ona se svalila na zem a vzlykala.

Já se oblékl, v koupelně poupravil vlasy a vyrazil jsem zpět do místnosti, kde se většina lidí bavila. Nikdo nepostřehl, že jsme oba zmizeli. Hostům jsem se omluvil, že už musím a se spokojeným pocitem jsem si začal oblékat bundu. Tereza za mnou ještě přiběhla a zeptala se mě, jestli jsem někde neviděl tu červenovlasou. Že jí je teprve patnáct a ona na ni má dávat pozor. Vykulil jsem oči nad tím číslem a odpověděl jsem, že bohužel netuším. Tereza se s úsměvem rozloučila a odběhla zpět k ostatním.

 Jelikož mi nikdy žádný dopis od policie nepřišel a nikdo se o tom ani slovem nezmínil, červenovlasá patnáctka si nejspíš ten úžasný tvrdý sex nechala pro sebe.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt