divoký sobotní večer

KATEGORIE: Lolitky, teen

Divoký sobotní večer

Autor:
Libor K.
Publikováno:
7. 2. 2014
Přečteno:
8194x
Taneční klub už se otřásal, když jsme s kamarády dorazili. Byla sobota večer a my jsme byli natěšení na pořádnou akci. Hned jakmile nám dali na ruce barevné pásky, prodrali jsme se na bar, abychom začali dnešní noc dobrým panákem.
Parket byl ohromný a plný lidí. Většinou se jednalo o mladé holky na tahu, kterým prsa poskakovala do rytmu hudby a zadečky se vrtěly jako neposedná koťata. Nebylo na co víc čekat, a tak jsme se na sebe vzájemně podívali a s chtivým úsměvem se vrhli do víru tance.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Holky byly mírně přiopilé, a tak nebyl problém si sem tam na něco šáhnout. Jedna při tanci špulila zadeček, druhá zase třepala ňadry, třetí si rukama klouzala po bocích,…  Zpocená těla se o sebe třela a vzrušení ze všech přímo pryštělo. I přesto, že jsem byl notně posilněn několika panáky, jsem všechno vnímal do posledního detailu.

Po chvíli mi opět vyschlo v ústech, a tak jsem se vrátil zpět na bar. Zrovna jsem si objednal dalšího panáka tequily, když jsem si jí všimnul.

Seděla na vysoké barové židličce a poklidně pila svůj drink. Dlouhé hnědé vlasy jí rámovaly smyslný obličej, ze kterého nejvýraznější byly její krvavě červené rty, kterými letmo upíjela z brčka ve svém koktejlu. Hlavou mi blesklo, jak rád bych byl namístě té hloupé slámky.

Asi jsem ji musel pohledem hypnotizovat dlouho, protože v té chvíli zvedla oči a zkoumavě se na mě podívala. Pocítil jsem nával tepla a odvrátil od ní pohled. Co nejrychleji jsem vypil svůj panák a vrátil se na parket.

Od té chvíle jsem byl nesoustředěný. Očima jsem neustále klouzal po baru a vyhledával onu krásnou dívku. Její dlouhé nohy, ladně přehozené jedna přes druhou, setrvaly na barové židličce ještě asi půl hodinky, než slečna sklouzla ze sedátka. Během toho se jí krátká sukýnka vyhrnula a mě se tak na několik vteřin naskytl pohled na její dokonalé hýždě. Zatímco jsem sledoval, jak ona dívka odchází, holka, která tancovala vedle mě, se zachichotala. Neuniklo jí, jak se mi až podezřele nadouvaly kalhoty. S omluvou a červeným obličejem jsem se prodral davem směrem k pánským záchodkům a zavřel se do první kabinky, která se naskytla. Posadil jsem se na zavřený záchod a snažil se uklidnit. Zavřel jsem oči a pokoušel se představit si něco, co by mi uklidnilo vřící krev v těle. Když tedy vešel na záchodky někdo další, nevěnoval jsem tomu pozornost. Tedy až do té doby, než se dveře od mé kabinky zprudka otevřely. V tom spěchu jsem se asi ani nezamkl.

Ve dveřích stála ta smyslná dívka z baru.

Než jsem stihl jakkoliv zareagovat, zabouchla za sebou dveře a z nohou si skopla vysoké podpatky. Beze slova se na mě vrhla a začala mě líbat, zatímco její ruka bloudila po mém rozkroku. Okamžitě jsem se vzpamatoval a rukou jsem jí začal hníst nádherná prsa. Jazykem jsem kroužil okolo toho jejího a vnímal sladkou chuť jejích úst. V ten moment vzala jednu mou ruku a dala si ji mezi nohy. I přes její titěrné kalhotky jsem cítil, jak je vzrušená, což mě neuvěřitelně nabudilo. Stoupnul jsem si a převzal iniciativu tím, že jsem ji natlačil na zeď kabinky. Tiše přitom zavzdychala. Líbal jsem ji podél čelisti, zatímco jsem si ji přidržoval jednou rukou za krk u zdi. Rychle jsem jí vysvlékl kalhotky, potom si rozepnul kalhoty a okamžitě do ní vnikl. Z úst jí unikl sten, když jsem ji nadzvedl a začal s ní pohybovat. Její jeskyňka se stahovala, když klouzala po mém penisu, který snad nikdy nebyl tvrdší. Rukama se opírala o moje ramena a jazykem mi rozrážela rty. Naše jazyky se kolem sebe obtáčely jako nenasytní hadi.

Slastí mi tiše vzdychala do ucha, když jsem ji sesadil a otočil k sobě zády. Jednu nohu jsem jí nadzvedl a dal ji na záchod, abych tak měl lepší přístup k její vagíně. Než jsem jí ho tam znovu vrazil, sklonil jsem se a několik jí jazykem poškádlil na klitorisu. Slastí a překvapením vykřikla. Potom jsem opět penis vrazil do její mušličky, přičemž jsem ji pevně chytil za její dlouhé vlasy a hlavu jí zvrátil nazad. Druhou rukou jsem vysvobodil její kůzlátka z ohrady a hnětl je jako těsto na vále.

Slastí jsem skoro nemohl dýchat, když se její jeskyňka začala více stahovat. Cítil jsem, že už nejsem daleko vrcholu. A ona to zřejmě nějak poznala taky, protože se mi vytrhla a poklekla k mému penisu. Okamžitě ho popadla svými dokonalými rty a pevně ho objala jazykem. Stačil jeden pohyb a vyvrcholil jsem. Ona si ještě stihla vyndat penis z úst, abych mohl sledovat, jak jí moje semeno klouže po jazyk. Následně vše spolkla.

Únavou a vzrušením se mi podlamovaly nohy, když na záchodky vpadlo několik osob. Tak tak jsem stihl schovat svoje nádobíčko, než se otevřely dveře mé kabinky podruhé. Tentokrát tam ale stály dva hlídači klubu, kteří mě a onu nádhernou dívku rychle vyvedli z klubu ven. Nevím jak jí, ale mě to za to rozhodně stálo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt