dva kluci a trojitý sex

KATEGORIE: Lolitky, teen

Dva kluci a trojitý sex

Autor:
Monika K.
Publikováno:
17. 2. 2016
Přečteno:
11696x
Už nějakou dobu jsem chodila se dvěma kluky najednou. Pro většinu kamarádek jsem byla naprostá mrcha a děvka, ale já jsem je oba milovala a nechtěla jsem se vzdát ani jednoho z nich. Prostě jsem si nedokázala vybrat, a tak jsem pendlovala od jednoho ke druhému a děsila se dne, kdy přijdou na to, že obsluhuju dva klíny. S Petrem mi bylo hrozně dobře, protože mě poslouchal, chodili jsme spolu po venku, drželi se za ruce a já se mu mohla svěřit naprosto se vším. Byl hrozně něžný a laskavý. Naproti tomu Radek byl drsný kluk, který byl pro každou špatnost. Vždycky, když jsem s ním byla na rande, měla jsem pocit, že konečně pořádně žiju.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Naštěstí kluci nebyli ze stejného města, a tak jsem měla práci s randěním usnadněnou. Bez kamarádek jsem na ně měla všechen svůj volný čas, takže to bylo taky v pohodě. Zvládala jsem při dvou klucích ještě pracovat i ve škole na maturitním projektu. Horší to bylo, když se sešli nějaké události, jako například moje narozeniny, kdy by se mnou daný den nejraději strávili oba dva. Což ale samozřejmě nebylo možné, a tak jsem potřebovala čas rozdělit rovnoměrně mezi oba dva, aby nikdo nepojal podezření.

Na svoje narozeniny jsem se rozhodla, že zvládnu všechno v jeden den. Dopoledne jsem chtěla zůstat doma, kvůli rodinné oslavě, potom jsem měla jít za Petrem a navečer mě očekával Radek. Ani rodiče doma pořádně nevěděli, že mám dva kluky, takže tajnosti jsem musela hrát na všechny strany. Rychle jsem se snažila si doma odbýt svoje, sfoukla jsem svíčky na dortu a několikrát se nechala vyfotit, i když to bytostně nesnáším. Rodiče mi dali peníze, abych si koupila, co chci, a stejně tak babičky, které se na mě přišli po obědě podívat. Už jsem se nemohla dočkat, až z té rodinné taškařice uteču.

Když bylo ale kolem druhé, rozezněl se zvonek. Vyděsila jsem se, že přišla teta Marie, která mě vždycky štípala do tváře, a tak jsem moc nechtěla jít otevřít, ale máma mě donutila. Za dveřmi ale k mému údivu stál Radek a usmíval se na mě zpoza velké kytice růží. Srdce se mi skoro zastavilo, ale to už se kolem mě protáhl dovnitř. Ani jsem na něho nestihla zasyčet, co tady dělá, a už byl v obýváku a zdravil se s mými příbuznými. Byla jsem z toho vykolejená a najednou jsem nevěděla, co mám dělat. Můj plán začínal dostávat povážlivé trhliny.

Rozhodla jsem se ale, že to nemá smysl řešit, a tak jsem dala květiny do vázy a šla se bavit. Radek se v přítomnosti dospělých vyznamenal a dostával jedno uznání za druhým. Všechno vypadalo naprosto v pohodě, a tak jsem odešla do kuchyně, že přinesu další misku se slanými oříšky, když tu se za mnou Radek proplížil. Zezadu mě hezky objal a pořádně mi zmáčknul prsa. Řekl, že mu v kalhotách už pořádně stojí pták a do večera, že rozhodně čekat nevydrží. Pak mi vyhrnul sukni, dal stranou kalhotky, přejel mi přes kundičku nasliněným prstem a vrazil mi tam svýho ptáka. Překvapením jsem vypískla a začala se bránit, ale Radek se jen tak nedal. Můj výkřik ale přilákal z obýváku mámu, která přišla zkontrolovat, jestli jsem v pořádku. Stála jsem za kuchyňským pultem s Radkem za zády a jeho penisem v kundičce, když máma přišla a jen se zasmála, že nás dvě hrdličky nechá o samotě. Vůbec jí nedošlo, co se děje. Radek ho do mě zavrtával až po kořen a já tiše sténala a hladila si klitoris. Držel si mě za boky a nabodával si mě na kolík. Cítila jsem jeho mohutný klacek ve vagíně a záměrně ji kolem něho stahovala. On mě za to pleskal po zadku a říkal, že jsem zlobivá holka, co to má ráda tvrdě. Popadl mě pak za vlasy a zvrátil mi hlavu nazad. Skoro jsem nemohla dýchat, když ještě přitvrdil a jeho pták mi v lasturce pěkně tvrdnul. O chvíli později se do mě konečně vystříkal a pustil mě. Dal mi pusu na tvář a popleskal mě po obnaženém zadečku. Pak se vrátil do obýváku a omluvil se, že už bude muset běžet, a hned odešel. Přeci už jen dostal to, co chtěl.

S Petrem jsem se potom sešla u něho doma. Když jsem k němu dorazila, měl pro mě připravený dort a na penisu měl malou narozeninovou čepičku. Přivítal mě nahý a s očekáváním něžného sexu. Ani jsem si nestihla vyzout boty a vrhnul se na mě jako hladový pes na kapsičku od Pedigree. Něžně mě líbal na rty a sundával mi bundu, aby se mohl propracovat k podprsence a sundat ji. Kvůli Radkovi jsem na něho minulý týden neměla skoro čas, takže jsem jeho frustraci chápala, ale i tak jsem se po sexu s Radkem necítila zrovna v nejlepší formě. Byla jsem ale nucena jeho sladké polibky opětovat a dopřát mu to, na co měl jako můj kluk právo.

Poslušně jsem si tedy klekla na zem a líbala „jeho oslavence“, který poskakoval podle toho, jak jsem se ho dotýkala jazykem. Krouživě jsem mu přejížděla přes žalud a rukou mu mnula varlata. Do pusy jsem si pak nacpala celé jeho nádobíčko, které neměl zase tak velké. Petr mě mezitím hladil po vlasech a sledoval každý můj pohyb. Když jsem se narovnala, vyndal z teplé lázně připravené skleněné dildo a když se pustil do lízání, strčil mi ho do kundičky. Tu už jsem měla trochu rozbolavělou, a tak jsem každý jeho dotyk cítila trochu víc, než bylo potřeba. Teplým dildem mi zajížděl hluboko do vagíny a přitom mi oždiboval klitoris. Byl tak něžný a jemný. Když už jsem měla pocit, že se udělám, mírně jsem ho odstrčila a přitáhla si ho blíž. Chtěla jsem mít to jeho malý péro v sobě a milovat se s ním. S Petrem to opravdu nebyl jednoduše sex, ale hezké milování, u kterého se ale bohužel bouřlivého orgasmu nedočká nikdo. Zajížděl do mě pomalu dovnitř a ven, dovnitř a ven a sténal mi u toho do ucha, jak jsem skvělá. Soustředila jsem se jen na jeho ptáka a přitom jsem si jednou rukou pomáhala tím, že jsem si stimulovala klitoris. Petr mě při šukání líbal a pak mě hladil po celém těle. Ani nepotřeboval, abych měnila polohu, snadno se udělal během misionáře a pak si vedle mě lehl, aby dodělal také mě. Orgasmu jsem sice dosáhla, když mi kundičku vyprstil, ale nebyla to žádná velká jízda. Rozbalila jsem si od něho dárky a ochutnala dort, který pro mě upekl. Společně jsme se podívali na film a pak, když už jsem skoro usínala, jsem se sbalila a vydala se na cestu k Radkovi.

Když jsem k němu dorazila, dveře měl otevřené, ale nikde ho nebylo vidět. A tak jsem vstoupila dovnitř a volala ho jménem. Najednou se za mnou dveře zavřely a Radek s maskou na obličeji na mě skočil a zavázal mi ústa. Pak mě odtáhl do obývacího pokoje a strhal ze mě oblečení. Bránila jsem se, jak jsem mohla, na další sex jsem neměla sílu ani chuť, ale na to on se neptal. Při sundávání kalhotek je dokonce trochu roztrhl, jak chtěl být hned teď uvnitř a bez navlhčení do mě pronikl. Držel si mě za nohy a šukal mě jako smyslů zbavený. Bušil do mě jako sbíječka a řval u toho jako na lesy. I když to bolelo, nemohla jsem se úplně zbavit sexy pocitu, nehty jsem zatínala do gauče a zuby tiskla slastí. Radek jednoduše věděl, jak na to. Přetočil si mě potom na bok a následně taky na bříško, aby mi kundičku omrdal ze všech úhlů. Na chvíli mi dokonce ptáka strčil do zadečku, který jsem ale měla tak stažený, že se skoro hned udělal a pocákal mi celé holé břicho. Hlavu mi pak bez otálení strčil mezi nohy a donutil mě dosáhnout nejsilnějšího orgasmu, jaký jsem kdy měla.

Nutno přiznat, že po tomhle čísle jsem okamžitě usnula a v duchu uvažovala nad tím, že na tohle sílu nemám. Jeden z kluků bude muset z kola ven.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt