hasička sexuální chutě

KATEGORIE: Lolitky, teen

Hasička sexuální chutě

Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
11. 7. 2018
Přečteno:
5712x
Hasiči mají hasit. A to, že umí hasit opravdu všechno, jsem si ověřil na jedné akci, kterou pořádal sbor dobrovolných hasičů z vedlejší vesnice. Konala se na návsi, byly to nějaké závody, pro děcka tam bylo opékání buřtů a pro veřejnost podívaná na to, co všechno musí dobrovolní hasiči a především hasičky zvládnout. A že toho není málo. Zatímco jsem přežvykoval buřta s hořčicí, sledoval jsem ty slečny, které na startovní čáře vypadaly tak křehce, jak zápasí s těžkými hadicemi, jak se jim třepou pevné zadky, když běží hasit improvizovaný oheň. Málem jsem se tou hořčicí pokecal, jak mi spadla čelist.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Slečny svou práci ovládaly perfektně i v další disciplíně. Jakmile se uzavřelo závodění, přesunuly se k výčepu a tam v nich mizelo jedno pivo za druhým. Kromě hašení klasického ohně tedy dámy byly zběhlé i v hašení pořádné žízně. Když jsem tak sledoval, jak jim poskakuje krk, když polykají, neubránil jsem se myšlence mého spermatu, klesajícího tím dlouhým krkem až do jejich žaludku. Společně s tím pivem, by se mu tam určitě moc líbilo. Jakmile k pivu dostaly pořádný párek, už jsem nemohl jen tak přihlížet. Pomalu jsem se přiblížil a sledoval jednu macatější slečnu, která měla stehna jako kobyla, jak do sebe futruje už třetí párek v pořadí. Strkala si ho skoro až do krku, stejně jako by to určitě dělala s jiným čůrákem, kterého jsem jí byl schopen zajistit a poskytnout. Bohužel slečna si mě vůbec nevšimla, a v okamžik, kdy jsem si chtěl na ta její statná stehýnka sáhnout, se zvedla a šla bujařit o stůl vedle. Byl jsem z toho zklamaný a frustrovaný. Ptáka už jsem měl jako hadici, se kterou holky dříve to odpoledne bojovaly. Nechtělo se mi ale ještě domů, a tak jsem se postavil opodál všeho dění a sledoval to ze zálohy. Taky jsem nechtěl, aby všechny tetky z vesnice viděly moji erekci.

Asi o půl hodiny později se ke mně přiflinkala jedna hasička. Opřela se o strom a ztěžka se vydýchávala, jako kdyby právě teď odsoutěžila znovu. Asi měla poměrně těžký večer. Když si mě všimla, postavila se zpříma. Nic neříkala, ale měřila se mě od hlavy k patě, snažila se přemítat, jestli už mě toho večera neviděla. Ale ani když shledala, že mě neviděla, nic neříkala a zjevně čekala, co řeknu já. A já jsem mlčel. Teprve po chvíli, kdy její ostražitý postoj polevil jsem se na ni podíval a zeptal se, jestli je taky dobrovolná hasička. Hrdě mi na to odpověděla, že ano, to je tedy rozhodně je. Přejel jsem ji pohledem – její mokré tričko odhalovalo víc, než by asi chtěla, a stejně tak kalhoty, které měla jednak mokré, jednak shrnuté, takže jí ven koukaly bavlněné kalhotky. Zeptal jsem se jí, jestli umí hasit požáry. A ona opět odvětila pyšně, že to opravdu umí, že už u několika zásahů byla a všechno měla pod kontrolou. Souhlasně jsem zamručel na znamení, že jsem ji slyšel. A pak jsem opět mlčel. Holka se neměla k odchodu, a tak jsem se jí zeptal, jestli umí hasit taky něco jiného, když je to taková dobrá hasička. Neodpověděla a její pohled mě vybízel, abych to zkusil. Na takové narážky byla zvyklá, tak i v tomto podroušeném stavu tušila, co se na ni chystá, a vyhodnocovala situaci. Rozhodl jsem se to risknout a zeptal se, jestli by takhle byla schopná uhasit sexuální chutě.

Jelikož otázku předpokládá, její odpověď přišla rychle. Řekla mi, abych si sundal kalhoty. Trochu mě tím zaskočila, ale rozhodně ne natolik, abych neuposlechl její výzvu. Rozhodně to znělo slibněji než nic.

Kalhoty jsem měl u kolen, načež se ke mně ta holka postavila a chytila mě za ptáka. V první okamžik mě napadalo, že mi ho utrhne, ale ona se mi zhluboka podívala do očí a několikrát ho zkušeně stiskla. Jako na ovládání se nádobíčko postavilo, přesně jak chtěla. Potom si klekla a pustila se do kouření. Držel jsem si tričko a přitom sledoval, jak rychle postupuje jazykem po předkožce a saje uzdičku jako lízátko. Slinami pokrytého ptáka mi ovála svým dechem a mě doslova zamrazilo v zádech z toho triku. Kouřit tedy opravdu uměla. Mezitím, co si mého vztyčeného ptáka strkala do tváří, její nádrž na hašení se pomalu naplňovala. Její stav dávala najevo zvědavou rukou, kterou si sahala mezi nohy a provokativně se na mě dívala.

Když už jsem se jí skoro udělal do pusy, odstrčil jsem ji a potom ji zapřel za strom. Během mžiku měla kalhoty dole, stejně jako ty bavlněné kalhotky, které už jsem měl příležitost si prohlédnout. Pro jistotu jsem si ještě plivnul na ptáka, a teprve pak jsem jí ho tam zasunul. Kundu měla hodně staženou, skoro jsem ho do ní nenarval, ale když konečně její hráz povolila, okolím se neslo její zakřičení. Sténala docela hlasitě, když jsem si ji držel za zadek a pumpoval ho do ní. I já jsem uměl zacházet s nabitou hadicí a mířit s ní na cíl.

Holka brousila nehty po kůře stromu, o který se opírala, můj čůrák v ní mizel až po kořen. Bušil jsem do ní, až jí o sebe cvakaly půlky a křik se jí zadrhával v hrdle. Za to jsem ji potom chytil a zvrátil ji nazad. Záda měla prohnutá jako luk. Mrdal jsem ji stále do kundy, nad kterou tleskal její zadek, přičemž jsem jí do pusy strkal jazyk. Pusinkoval jsem ji na její vlhká ústa, kterými křičela, abych ještě nepřestával. Kunda se jí krutě stahovala a z klitorisu měla doslova tvrdou kuličku. Volnou rukou jsem si s ním hrál cvrnkanou. K tomu měla tuhé bradavky, které jí vystupovaly na plochém hrudníčku jako dvě lentilky. Provokativně jsem je stiskl, až bolestí vykřikla. Přesto, že šukání bylo skoro až brutální, její steny se prodlužovaly a byly čím dál intenzivnější. Těsně předtím, než se udělala, mi ale pták ztuhnul natolik, že jsem ji okamžitě popadnul a strčil na zem. Ptáka jsem jí narval do huby a ještě jednou jí s ním pořádně prohlédl ústní dutinu. Vystříkal jsem se jí do pusy, stejně jako jsem si to představoval u té macaté holky. Hlasitě polkla a olízla si rty.

Když si natahovala kalhoty, řekla mi, abych si na svou poslední otázku odpověděl sám. A já musel uznat, že hasičky jsou zkrátka dobré na jakékoliv hašení.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt