horké letní odpoledne

KATEGORIE: Lolitky, teen

Horké letní odpoledne

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
21. 3. 2014
Přečteno:
13905x
Byl červenec a venku bylo vedro k padnutí. Doma v tom malém bytě se nedalo skoro dýchat a samy stěny jako kdyby se potily. Brigádu na léto jsem nesehnala, a tak jsem se celý den povalovala u počítače a dívala se na filmy. Ve chvíli, kdy jsem ale ucítila, jak mi po čele putuje kapka potu, jsem si řekla a dost. Přerušila jsem filmový maraton a obvolala kamarádky, jestli by se mnou některá nešla na koupálko.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ale měla jsem smůlu. Lenka byla na prázdninách u babičky, Zdeňka odjela s rodiči k moři a Kristýna měla brigádu u stánku s točenou zmrzlinou. Byla jsem zklamaná, ale už se mi nechtělo trčet doma a potit se jako myš. Rázně jsem si tedy sbalila plavky a ručník s opalovacím krémem a vyrazila.

Koupaliště se nacházelo na druhé straně města, a tak jsem si vzala kolo. Svoje jsem měla bohužel píchlé, a tak jsem si musela půjčit tátovo, u kterého jsem skoro nedosáhla na šlapky. Když jsem projížděla poloprázdným městem, začínala jsem se cítit lépe. Sedátko kola mě mírně tlačilo do oněch míst a já si v nejednu chvíli vzpomněla na film Holky to chtěj taky. Vliv na to jistě mělo i to, že pořádný sex jsem neměla ani nepamatuju.

Na koupališti bylo optimálně plno. V bazénu se to jen hemžilo „čerstvým masem“. Když jsem uviděla tu spoustu obnažených hrudníků a břicha s pořádnou náloží buchet, málem se mi podlomila kolena. Zaparkovala jsem svůj ručník u menšího stromu, ke kterému jsem zamkla kolo, a začala se nenápadně převlékat.

Po celou tu dobu jsem ale nemohla spustit oči z té spousty krásných kluků. Nějaká partička kousek ode mě hrála volejbal a já měla dokonalý výhled z první řady. Třeštila jsem zrak na jejich vodou se lesknoucí těla a nezadržitelně po nich klouzala směrem dolů. Přes plavky sice nebylo nic vidět, ale moje představivost vše zařídila.
Mlsně jsem si prohlížela rozkrok jednoho po druhém, až jsem úplně vnímala jejich nádobíčko. Pomalu ale jistě jsem cítila, že vlhnu. Moje lasturka už podobné vzrušení neprojevila hodně dlouho.

Nejdříve jsem se zastyděla a rozhlédla se kolem sebe, jestli někdo vidí, jak se tu červenám a skoro až úchylně si prohlížím ty volejbalisty. Ale nikdo si mě nevšímal. Matky byly zaneprázdněny hlídáním svých ratolestí v minibazénku, zbytek žen a dívek se vyvaloval na sluníčku a ti nejvíc sexy kluci byli pohlceni hrou.

Zaváhala jsem.

Ale jenom na okamžik.

Podobnou příležitost asi hodně dlouho nebudu mít, a tak jsem se rozhodla si ji nenechat uniknout. Posadila jsem se na okraj ručníku a druhou polovinu si přehodila přes nohy tak, aby nebylo nic vidět. Posunula jsem se tak, abych byla co nejvíc blízko stromu, takže na mě skoro nebylo vidět. Zato já jsem viděla až moc dobře.

Opatrně jsem si stáhla kalhotky trochu níž, abych měla lepší přístup, a přitom se neustále rozhlížela, jestli mě nikdo nepozoruje. Když jsem si byla jistá, že ne, dotkla jsem se své kundičky. Byla úplně vlhká a připravená na cokoliv. Lehce jsem se jí dotkla a pocítila nával vzrušení. Nikdy jsem nic takového neudělala. Tedy, udělala, ale ne na veřejnosti.

Kroužila jsem po své lasturce pomalu a lehce, abych ji ještě více nabudila. Můj pohled nepřestával hltat každý centimetr těl těch sexy kluků. Zrovna jeden z nich vyskočil, aby odhodil míč a já si představila jeho penis, kterým by do mě mohl vniknout. Zároveň s touto představou jsem prsty zabořila dovnitř své skulinky.

Všechno klouzalo, všechno bylo připravené a já jen zalitovala, že s sebou nemám svůj malý vibrátor. Snažila jsem se pohybovat rukou nenápadně, ale čím více jsem byla vzrušená, tím to bylo horší. Cítila jsem na prstech teplo mé jeskyňky a její „sladký nektar“. Automaticky jsem zrychlila a střídavě zajížděla dovnitř a masírovala klitoris. Slast mnou procházela ve vlnách a naplňovala mě stále více.

Nacpala jsem si do ní celkem tři prsty a klouzavým pohybem si ji prstila.

A najednou jako kdyby ve mně něco vybouchlo. Dlouho zadržovaná sexuální tužba konečně vytanula na povrch a to ve velkém bouřlivém orgasmu. Skoro jsem si o sebe málem rozdrtila zuby, jak jsem se snažila nekřičet vzrušením a štěstím nahlas.

Když orgasmus po nekonečné době skončil, měla jsem ruku celou mokrou, ale byla jsem spokojená. Připadala jsem si unavená, ale na druhou stranu uvolněná. Opatrně jsem se rozhlédla, jestli si někdo něčeho nevšiml, ale nudné středeční odpoledne plynulo dál, jako kdyby se nic nestalo. Došla jsem si tedy opláchnout ruku a potom se konečně ochladila ve studené vodě, kvůli které jsem sem původně přijela.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt