lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Paní policistka s těsnými pouty

Vždycky jsem měla slabost pro uniformy. Už jako malá jsem obdivovala hasiče, lékaře, vojáky, policisty, dokonce jsem občas pokukovala i po číšnících. To jednotné oblečení pro mě bylo jako magnet, stačilo by pár slov a já bych byla ochotná s kýmkoliv v uniformě jít. Ke konci základní školy jsem si ale nakonec musela přiznat, že jsem lesbička a moje možnosti najít si vysněného partnera, tedy teď už partnerku, se notně zúžily. Zpočátku jsem se snažila najít si holku v nějakém z těchto zaměstnání, kde se nosí uniforma, ale neměla jsem příliš šťastnou ruku.
Přečíst
Autor:
Karla F.
Publikováno:
5. 11. 2015
Přečteno:
6301x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt