lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Vánoční svařák s orgasmem navíc

Vánoce jsou drahá záležitost, a tak jsem se rozhodla, že si letos trochu přivydělám tím, že půjdu prodávat na vánoční trhy. Pořádají se u nás každý rok a hlavně jsou na náměstí dennodenně, takže stánky jedou prakticky nonstop. Říkala jsem si, že když budu prodávat svařák, nebude mi zase až taková zima a navíc si vydělám nějakou tu korunu navíc.
Přečíst
Autor:
Monika K.
Publikováno:
23. 12. 2015
Přečteno:
6226x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt