zvrhlá párty

KATEGORIE: Lolitky, teen

Zvrhlá párty

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
20. 1. 2014
Přečteno:
45556x
Jako každý jiný rok se i letos chystala Michalova parta na chatu na oslavu narozenin. Jezdívali tam pravidelně, pravidelně se opili, pravidelně měli kocovinu a spoustu nových vtipných historek, které byly vyprávěny stále dokola po dlouhou dobu. Já byla pozvána poprvé. Útroby mi zčásti svíral strach, protože jsem se bála, jak to dopadne. Byla jsem panna a styděla jsem se. A nakonec to dopadlo tak, jak to nikdo nečekal a ani v nejmenším si nepředstavoval.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme s kamarádem jako poslední dorazili na chatu, parta asi deseti lidí už nás čekala, polovina zcela střízlivá, polovina nadměrně usměvavá. Náš příchod se musel oslavit velkým panákem vodky a už to začalo. Jeden z kamarádů vytáhl nějaké „super tabletky“, které všichni musíme zkusit. Prý to mělo mít daleko větší a lepší účinek než všechen chlast v chatě dohromady.  I když jsem zprvu váhala, nechtěla jsem sobě i ostatním kazit večer, a tak jsem netrhala partu a taky si jich pár vzala a vzorně je spolykala.

Po pár dalších panácích se na mě nalepil Michal s tím, že je hrozně nadrženej a že si to chce rozdat. S něčím takovým jsem  částečně počítala, ale nevěděla jsem, jestli jsem na to připravená. Dle vyprávění se tu prý vždycky utvořili dvojice, které postupně odcházeli nahoru do pokojů se spolu vyspat. Ovšem překvapil mě tím, že mě začal svlékat přímo tady před zraky ostatních.

V tu chvíli jsem zažila takový vnitřní šok, který jsem přisuzovala těm práškům. Vůbec mi nepřipadalo divné, že mě svléká na veřejnosti. Bylo to více než to. Dychtila jsem po sexu. Měla jsem vysoké sebevědomí. Chtěla jsem si to pořádně přede všemi nahlas užít. A tak jsem neodmítla a začala mu rozepínat kalhoty. On mě odstrčil, otočil a stáhnul mi kalhotky. Zprvu mě začal pleskat dlaní po zadku, což se mi neuvěřitelně líbilo. Střídal polibky a bolestné plácání, což mě řádně rajcovalo. Chvílemi mi lízal i anál, normálně bych se asi bránila, ale teď mě to rajcovalo. Chtěla jsem vyzkoušet, jaký to je pocit, když by mi tam strčil prsty. Zbavena všeho studu jsem ho neohrabaně navedla a on bez problému pochopil, oč ho žádám. Prsty si naslinil a začal mi je tam pomalu zasouvat. Nejprve jsem cítila mírně nepříjemné pnutí, ale po chvíli mi to přišlo spíše příjemné než nepříjemné.

Samým nabýváním nových zkušeností jsem zapomněla, co se děje kolem mě. Rozhlédla jsem se a uviděla, že ostatní jsou na tom podobně a rozdávají si to přímo tady v místnosti. Než jsem se stihla rozkoukat, kdo s kým je, objevil se mi před obličejem něčí penis. Neměla jsem na vybranou, jestli ho chci kouřit nebo ne, ten dotyčný mi ho prostě narval do pusy a přirážel. Snažila jsem se utéct, ale byl rychlejší a vždy mi ho tam nacpal nazpátek. Nemohla jsem se pořádně nadechnout a dusila jsem se. Jemu se líbilo, jak jsem bezmocná. Když už jsem se chtěla začít bránit zuby, najednou něčí úd spočinul v mé vagíně a mnou projela vlna rozkoše.

To změnilo celý můj názor na věc a já si to začala užívat. Ten neznámý mě držel za boky a píchal mě o sto šest. Já začala kouřit jako pominutá, sála jsem a kmitala jazykem, aby si to dotyčný užil co nejvíce. Po chvilce se u mé vagíny vystřídali. Ovšem nástupník neprahnul po klasickém sexu, nýbrž mi začal slinit a roztahovat anál. Když do mě začal rvát svůj penis, řvala jsem bolestí, kopala a škrábala, ale někdo mu přiběhl na pomoc a chytil mě. Otočili mě na záda. Na někom jsem ležela. Až po chvíli mi došlo, o co se snažej. Jeden mě píchal normálně, kdežto ten pode mnou se ho snažil nasměrovat do análu. Nechtěla jsem tu bolest zažít znovu, tak jsem sebou škubla, vyšvihla se na nohy a utekla jsem do jedné z ložnic.

V ložnici jsem si sedla na postel, schoulila se do klubíčka a začala brečet. Neuvěřitelně jsem se lekla, když mě něčí něžná ruka pohladila po zádech. Vzhlédla jsem a spatřila mou nejlepší kamarádku. Ta se jen usmála, nalehla na mě, začala mě líbat a já vzápětí zapomněla na všechny strasti a bolesti z onoho večera.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt