lolitky, teen

article

Rough sex

Už delší dobu jsem se se svým přítelem nudila. Chodili jsme spolu něco málo přes rok a moji...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Rough sex

Už delší dobu jsem se se svým přítelem nudila. Chodili jsme spolu něco málo přes rok a moji rodiče ho doslova zbožňovali. Neustále ho k nám zvali, na večeře, na filmové večery a nechtěli zaboha pochopit, proč jsem vždycky tak otrávená. Prostě nebyla žádná možnost, jak se s ním rozejít. Chtěla jsem se ho zbavit už několikrát, ale jistým způsobem by se dalo až říct, že mi to rodiče zakázali.
Přečíst
Autor:
Andrea S.
Publikováno:
3. 11. 2015
Přečteno:
7123x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt