lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šťabajzna od vedle na mým starým ptáku

Dům vedle toho mého byl na prodej. Byl jsem z toho trochu na rozpacích, obával jsem se, jaká rodina se vedle mě nastěhuje. Jsem už přeci jenom důchodce a mám rád svůj klid, nerad bych nějaká uřvaná mrňata nebo italskou domácnost. Naštěstí si ale domeček koupila rodina s jedinou dospělou dcerou, která ale ještě studovala, takže byla doma. Od podzimu nastupovala na místní univerzitu a její otec příhodně dostal ve městě dobré místo, takže se rozhodli sem i přestěhovat.
Přečíst
Autor:
Josef V.
Publikováno:
17. 3. 2016
Přečteno:
5232x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt