šťabajzna od vedle na mým starým ptáku

KATEGORIE: Lolitky, teen

Šťabajzna od vedle na mým starým ptáku

Autor:
Josef V.
Publikováno:
17. 3. 2016
Přečteno:
5201x
Dům vedle toho mého byl na prodej. Byl jsem z toho trochu na rozpacích, obával jsem se, jaká rodina se vedle mě nastěhuje. Jsem už přeci jenom důchodce a mám rád svůj klid, nerad bych nějaká uřvaná mrňata nebo italskou domácnost. Naštěstí si ale domeček koupila rodina s jedinou dospělou dcerou, která ale ještě studovala, takže byla doma. Od podzimu nastupovala na místní univerzitu a její otec příhodně dostal ve městě dobré místo, takže se rozhodli sem i přestěhovat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Hanka byla moc hezká prdelka, už když při stěhování nosila dovnitř věci, jsem se nemohl vynadívat na její zadeček v krátkých kraťáskách a nohy až do nebe. Už delší dobu jsem byl vdovec, sem tam jsem si sice někde bokem užil, ale nic velkého. Na takovou mladou broskvičku bych si hned nechal říct. Mírně ve mně bojovala touha s odmítáním, ale tělo mělo jasno. Pták mi stál jako divý a to jsem se jenom díval z okna.

Druhý den jsem se vypravil rodinu pozdravit a uvítat v sousedství. Byli to milí lidé, pozvali mě dokonce dovnitř na čaj, takže jsem viděl, jak to mají uvnitř uspořádané. Hanka se tam několikrát mihla taky, ale jen mě slušně pozdravila a to bylo vše. Já jsem ale měl alespoň příležitost si ji pořádně prohlédnout, na dálku mi přece jenom oči tolik nesloužily. Byla to mladá šťabajzna s prsisky minimálně velikosti čtyři. Když šla, tak se jí houpala na hrudi a bradavky se jí otíraly o tričko. Zásadně nenosila podprsenku. Postavičku měla jako lusk, mírně větší boky jí vykukovaly z krátkého trička a dlouhé nohy nosila neustále odhalené. Měla blonďaté vlasy skoro do pasu a pořád se usmívala.

Rodina se stěhovala v létě a Hanka tak byla skoro každý den na zahradě, aby se opálila. Vyvalovala se na trávníku a díky vysokému plotu nabyla dojmu, že na ni odnikud není vidět, a proto když nebyl nikdo doma, se opalovala nahá. Já jsem ale ovšem měl skulinku v plotě, kterou jsem na ni viděl, popřípadě jsem dohlédl, i když jsem si stoupl v prvním patře k oknu. Tam jsem vysedával pravidelně, když jsem si chtěl vyhonit. Opravdu mnohem lepší, než porno.

Během celého léta jsem si vystačil s masturbací, péro se mi ale i tak stavělo, jen jsem ji viděl a v hubě se mi sbíhaly sliny. Chtěl jsem jí vylízat tu její kundičku a zabořit do ní svoje péro až po kořen. Měl jsem ho sice menšího, než dřív, ale přesto to byl pořádný pták. Takovýho určitě ještě nevyzkoušela. Dlouho jsem se ale držel a všechno sledoval jenom z povzdálí, ale když potom na podzim začala chodit na univerzitu a dopoledne tak byla skoro pořád doma sama, jsem si řekl, že už to stačí. Místo šmírování se pustím do akce.

Když sousedi nebyli doma, úplně vzadu v rohu zahrady jsem oddělal několik prken a potom jsem je narafičil zase zpátky. Chtěl jsem mít volný přístup do jejich zahrady. V pondělí jsem věděl, že se oba rodiče vrací pozdě a holka nemá skoro žádnou přednášku, pravidelně je tedy doma sama a jakmile je jen trochu sluníčko, tak se opaluje. Počkal jsem tedy na jeden z těch slunečných dní, kdy stojí za to vylézt ven v rouše Evině. Počkal jsem, dokud se neuvelebila a nezavřela oči. Asi po dvaceti minutách, kdy jsem měl jistotu, že už napůl klimbá, jsem doběhl dozadu na zahradu a pronikl na jejich pozemek. Tiše jsem se k Hance doplížil, a aniž by si mě všimla, jsem k ní poklekl a zabořil jí hlavu do rozkroku. Se zaječením ode mě odskočila a snažila se zakrýt si tělo rukama. Já na to ale nebral ohled a přidržoval ji na lehátku. Nechtěl jsem ji znásilnit, ale byl jsem si vcelku jistý, že si nechá říct. Co jsem věděl, tak kluka neměla, takže taky byla odkázaná jenom na svou pravou ruku.

Navrhl jsem jí, že ji zbavím jejího stresu ze školy, který určitě má, a bude to navíc takovou příjemnou cestou. Když i přesto neposlouchala, zabořil jsem hlavu zpátky mezi její stehna a jal se ji přesvědčovat pádnějšími argumenty. Lasturku měla měkkou, hebkou a sladkou jako med. Kousal jsem ji do klitorisu a jazykem rozhrnoval její pysky, abych se dostal hlouběji. Několikrát jsem špičkou jazyka zajel i dovnitř a ven. Po chvíli se mi přestala bránit, její odpor slábl. Z úst se jí draly steny a ona pomalu dosedala zpátky na lehátko, ze kterého mi chtěla utéct. Nohy nechala roztažené a s hlavou na stranu slastně přivírala oči. Rukou mi začala prohrabovat zbytky vlasů a tlačila si mou hlavu více do klína. O to víc jsem si dával na jejím vylizování záležet.

Když jí to stačilo, narovnal jsem se a vyndal ptáka z kalhot. Plivnul jsem na něj, aby se trochu promazal a párkrát ho promnul, i když to nebylo úplně nezbytné. Z té nahé holky mi stál už alespoň měsíc v kuse.

Nasměroval jsem ho do ní a lehce do ní vniknul. Byla pořádně připravená, uvnitř to klouzalo a mlaskalo. S každým zásunem bylo uvnitř více vlhko a také více těsno. Hanka měla natrénované stahování kundičkou, a tak mi teď dávala zabrat, že jsem se málem udělal. Tiskla mi ptáka v kundičce a zase povolovala. Já ji zatím držel nohy stranou a šukal ji až po kořen. Přirážel jsem tak, až se celé lehátko otřásalo a její prsa jí poskakovala na hrudi jako dva balonky. Sklonil jsem hlavu a jazykem jí dráždil vystouplé bradavky. Ona si mezitím naslinila prsty a zajela si rukou dolů, zatímco jsem ji mrdal, tak si mastila klitoris. Tiše u toho sténala a dávala si záležet, aby nebylo tolik vidět, jak se jí to líbí. Ale já ji měl přečtenou.

A mně se to líbilo taky. Už dlouho jsem si takhle nezašukal, a tak mi stačila tahle jedna poloha, abych se uspokojivě udělal na její prsa. Postříkal jsem jí skoro celý hrudník, než bylo konečně prázdno. Za odměnu jsem se potom ještě sklonil dolů a začal ji prstit. Všiml jsem si, že se neudělala, tak jsem to chtěl napravit. Rval jsem do ní tři prsty najednou a palcem jí masíroval klitoris. Netrvalo jí to moc dlouho a udělala se mi na ruce. Z její kundičky vytékala sladká šťáva a kapala pod ni na trávník.

Když bylo po všem, s díky jsem si zvedl imaginární klobouk a bez dalších slov se odklidil stejnou cestou, jakou jsem přišel.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt