lolitky, teen

article

Otrokyně

Když jsem se probudila, ucítila jsem palčivou bolest v zátylku a tepající ve spánku. Přes oči...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Otrokyně

Když jsem se probudila, ucítila jsem palčivou bolest v zátylku a tepající ve spánku. Přes oči jsem měla šátek, takže jsem nic neviděla. Ruce jsem měla za zády, připevněné k sobě jakousi páskou. Ležela jsem na nejspíše kovové zemi, která byla velmi studená. Celá místnost se hýbala a házela sebou – poznala jsem, že jsem v nějakém autě, které velmi vysokou rychlostí upaluje do neznáma. Všechno mě bolelo. Tepající bolest ve spánku nade mnou zvítězila a já opět usnula.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
23. 9. 2013
Přečteno:
13412x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

S kamarádkou v Itálii

Kdysi jsme si s nejlepší kamarádkou vyrazily do Itálie. Konečně nám bylo osmnáct a my se mohly sbalit a odjet, kam jsme chtěly. Na cestu jsme si vydělávaly samy, takže jsme si nemohly dovolit pětihvězdičkový hotel. Naštěstí jsme našly velice levné ubytování – jednalo se o pokoj v malém domku blízko pláže. Nevýhodou bylo, že to byl zapadákov a do nejbližšího města to bylo pěkných pár kilometrů.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
29. 7. 2013
Přečteno:
86320x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt