lolitky, teen

KATEGORIE: Lolitky, teen

Slečna na hlídání

Moje manželka se rozhodla, že si pořídíme slečnu na hlídání, abychom více času mohli trávit spolu. Našemu synovi byli čtyři a neustále vyžadoval, aby mu někdo věnoval pozornost. Mně i Lídě z toho šla hlava kolem. Dali jsme si tedy do novin a na internet inzerát, že hledáme nějakou paní nebo slečnu na hlídání s flexibilním rozvrhem, která by byla ochotná se občas obětovat a pohlídat našeho malého špunta za slušnou cenu.
Přečíst
Autor:
Miloš K.
Publikováno:
24. 11. 2014
Přečteno:
11831x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt